Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wekendowe i nie tylko wyjazdy


marcho

Rekomendowane odpowiedzi

Jakaś taka nowa świecka tradycja powstała - informować o wycieczce weekendowej już po powrocie :) Też tak zrobię i pojadę w Europę i poinformuję o tym po powrocie ;) .

To my Cię zapraszamy do ........ do Chudowa, a Ty jedziesz nad namiastkę morza i co ........ !placz1 - obyś, obyś .................. obyś nie zasnął ;)

Patryk masz jak w banku bedziesz pierwszy ktorego poinformuje o nastepnej wycieczce a sprobuj nie przyjechac !!!! !guns

Miro 71

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Obserwuję pogodę i tak naprawdę nikt niewie jak będzie jutro. whist

Ale gdyby nie padało to może jakiś mały przelocik po okolicy?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

artur, Darek jak nie będzie padać to do Chudowa jedziemy ... a ja dziś 270 km zrobiłam, żeby podocierać moje maleństwo i do Wadowic na kremówki zajechałam i na lody do Wisły mniam mniam whist

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Szkoda że nie dałaś znać bo w sobote pokreciłem się sam tak bez celu !sciana .A dzisiaj po południu nie dam rady bo muszę odstawić mamę do szpitala.W każdym razie do zobaczenia przy następnej okazji

Odnośnik do komentarza

Witam

polecam się na weekendowe wypady i nie tylko czasami jeżdżę po Śląsku i nie tylko sam.

W maju ze znajomym ja na An 650 on na Hondzie NT V 650 wybraliśmy się na Mazury.

Traska Lubliniec W-wa-Olsztyn- Reszel-Święta Lipka-Kętrzyn-Mamerki-Leśniewo-Węgorzewoo-Gołdap- Piramida w Rapie-Stańczyki-Węgorzewo-Giżycko-Pisz-W-wa-Lubliniec. 4 dni na dwóch kołach prawie 1600 km super wyjazd.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

a ja dziś jadę do Gaszowic na dożynki ( hihihi obowiązki służbowe ) , wybieram się tam na 15.00 , godzinkę się poszwendam a potem planuję się kulnąć tam czy siam :rolleyes: zapraszam chętnych do spotkania

Edit.

Piękne popołudnie i miły wypad. ok. 170 km przejechane , Dragos dzięki raz jeszcze za miłe kulanie ;)

Odnośnik do komentarza

Ja i mężuś spędziliśmy dzisiaj bardzo miło czas w towarzystwie Halinki i Miga !OKK

Przejechaliśmy 400 km a nie jak obiecał Migu 50 km :) ale warto było pośmigać bo było naprawdę super !OK Dzięki!!!

Fotek kilka !tut

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

@ Dragos - jak to facet 100% przyjemności zagarnia a kobiecie nic nie zostawi :P

@ Bafka - a co to za zwłoki wozisz na skuterze ???? ( ostatnia fotka hihihi ) , a weszliście na ten zamek ?? tam jest schodów a schodów :lol:

Odnośnik do komentarza

@ Bafka - a co to za zwłoki wozisz na skuterze ???? ( ostatnia fotka hihihi ) , a weszliście na ten zamek ?? tam jest schodów a schodów :P

Zwłoki znalazł mężuś i chciał abym sobie je wzięła jako nową maskotkę !yeah Na zamek nie weszliśmy !NOT

Odnośnik do komentarza

Witam

trochę się podziało podczas weekendowej nieobecności.Wybrałem się do Ostruzno koło Jicina w CZ na Motoparty.Najważniejsza sprawa to prawie 600 km po opolszczyźnie i Czechach. Powrót przez Adraspach -Skalne Miast w Czechach, które polecam nie tylko motocyklistom, ale również rodzicom z dzieciakami.Bardzo fajne miejsce parking obok wejścia do Skalnego Miasta wejściówka w cenie 60 koron bilet rodzinny 150 koron za 2 osoby dorosłe i 2 dzieci.

Odnośnik do komentarza

A my w stronę Rybnika na chwilę ze znajomymi pod Elektrownię !scooter . Przejechać się i okolicę pozwiedzać wczoraj czyli w niedzielę około 100km, a wieczorem na działecce grill !piwko Natomiast dziś na pół dnia sami do Raciborza i Kietrza w stronę Głubczyc, ale po wioskach przy granicy pokręciliśmy się trochę i okolicę pozwiedzaliśmy !OK no i 210km.

Odnośnik do komentarza

W zeszłą niedzielę czyli 4 września wyskoczyliśmy !scooter do Czech tak przez Cieszyn, Frydek-Mistek, Frydland i Ostravice nad zaporę Sance i powrót. Teraz planujemy !scooter na Słowację na Małą Fatrę !piwko (kto może, czyli plecaczki) w tę albo przyszłą sobotę wjechać wyciągiem we Vratnej i po szczytach pospacerować i zjechać w dół wyciągiem !OKK .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W niedzielę ma być słonko więc wybieram się w Pieniny:Czorsztyn i okolice Bykowiny Tatrzańskiej.(Bielsko-Sucha Beskidzka-Zawoja-Czorsztyn-Nidzica-Białka Tatrz.-Bukowina-Namestowo na słowacji-Korbielów-Żywiec-Bielsko)_

Traska ok 350 km tempo bardzo turystyczno-relaksacyne.Czas ok 6 godz.

Może ktoś miałby ochotę powłóczyć się ze mną po górkach?

W towarzystwie zawsze milej !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

ciekawa trasa, droga z Suchej Beskidzkiej do Zawoi piękna ale tym razem sie nie załapie na wycieczkę ... miłych wrażeń życzę

Odnośnik do komentarza

W niedzielę ma być słonko więc wybieram się w Pieniny:Czorsztyn i okolice Bykowiny Tatrzańskiej.(Bielsko-Sucha Beskidzka-Zawoja-Czorsztyn-Nidzica-Białka Tatrz.-Bukowina-Namestowo na słowacji-Korbielów-Żywiec-Bielsko)_

Traska ok 350 km tempo bardzo turystyczno-relaksacyne.Czas ok 6 godz.

Może ktoś miałby ochotę powłóczyć się ze mną po górkach?

W towarzystwie zawsze milej !OKK

Witam o której planujesz wyjazd z Bielska? Z Lublińca gdzie mieszkam mam około 130 km więc gdybyś wyjeżdżał około 9-10 to wstępnie jestem chętny

pozdrawiam

Wojtek

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...