Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wekendowe i nie tylko wyjazdy


marcho

Rekomendowane odpowiedzi

A wy robimy się na wieczorny mecz?Jeśli tak to ja z plecaczkiem się pisze:D.... co prawda nie ma już burgmana ale ale prędkości i styl pozostały:D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wyrobimy się z zapasem.

Prędkości spokojne ale trasa nie za długa.

Samej jazdy ok 5 godz. + pogaduchy, fotki,oglądanie widoczków max na 17,00 powrót.

Jest chętnych na tą chwilę 3 sprzęty.

A pogoda ma być miodzio :clapping:

Jest propozycja co by się zamoczyć w wodzie.

Więc jak ktoś chce to zabrać ręcznik i pantalony :Jumpy:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A ja bym znów - z DUŻĄ chęcią poszalał!

Przedramiona sobie poparzyłem. Opieprz dostałem od Artura (SŁUSZNY!) za brak ubioru motocyklisty.

Oni przyjechali do domu, spocone ciało wykąpali - a ja będę się męczył z poparzeniami przynajmniej jeden tydzień.

Ale - ale - - - w czasie tych dziesięciu godzin "spacerku" - fajnie było. Wiaterek chłodził me ramiona! SUPER było!

Teraz mam za swoje! Stary i głupi :)

W weekend nie pojadę. Myślę nad czwartkiem /Chudów/, ale tylko myślę.

Miłego dnia życzę.

Odnośnik do komentarza

w sobotę jest jakaś parada motocykli w Czechowicach więc chyba tam pojadę po wyglądać:) a w niedzielę można można by się gdzieś wybrać

Odnośnik do komentarza

Byłem dzisiaj na tak rozkrzyczanym zlocie na Nikiszu ,reklama plakaty w Chudowie zapraszamy wszystkich motocyklistów .

Wielka chała-wjeżdżam na plac a tu jeden taki chyba z czyrakami pod pachami mówi do mnie "A TY GDZIE".

Boja oczywiście nie motorem tylko skuterem się wybrałem.

Potem pan ochroniarz grzecznie mnie poinformował ,parking dla gości jest tam-wskazał miejsce.

Następnie zaprosił do zwiedzenia galerii -i jestem Mu wdzięczny bo galeria warta zobaczenia.

Po południu pojechałem jeszcze raz do galerii ale już z żoną i samochodem .

Po trzech godzinach tam spędzonych wróciłem zadowolony do domu.

Jeżeli ktoś nie dotarł nie ma czego żałować,

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam

Dzisiaj mój Nexus odbył pierwszą dłuższą wycieczkę podróż w strone Wisły,Istebnej,zwidzanie i latanie po serpentynach przejechane około 250 km spalanie około 5l/100km,prędkości rzędu 100-130km/h.i do tego kilka zdjęć.

3503xhw.jpg

2rpe5jd.jpg

aul4i.jpg

19t62t.jpg

P.S.jaką polecacie trase na Zakopane generalnie nie szybką bardziej chodzi mi o górzystą.

Pozdrawaim.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bielsko-Stryszawa(przed suchą Beskidzką w prawo)-Zawoja-Czarny Dunajec-Zakopane

A powrót : spowrotem przez Witów i dalej przez Słowację : Sucha Hora-Twrdosin-Namestowo i albo na Korbielow drogą 78 do Żywca albo drogą 520(super winkle) przez Cadce-Zwardoń-Koniaków-Wisłę

Wszystkie traski przejechane osobiście parę razy,więc sprawdzone i warte polecenia.

Miłej wycieczki

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Halo.

Mam taki kaprys w sobotę odwiedzić w Zakopanym grób druhny Olgi Drahonowska-Małkowskiej.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Olga_Drahonowska-Ma%C5%82kowska

Nie, nie mam osobistych sentymentów do tej Pani. Nie. Ja tylko (!) mieszkam w Górkach Wielkich.

Była żoną druha Andrzeja Makowskiego: http://pl.wikipedia.org/wiki/Andrzej_Ma%C5%82kowski

Może znajdę (-dziemy) trochę czasu na odwiedzenie muzeum:

… króre jest zamknięte! http://pl.wikipedia.org/wiki/Muzeum_Harcerskie_im._Olgi_i_Andrzeja_Ma%C5%82kowskich_w_Zakopanem

I znalezienie „resztek” po muzeum L

Początek w znanym już miejscu:

Zbiórka od 9:00 Bielsko-Biała stacja CPN Orlen ul.Górska/Żywiecka. Wyjazd 9:30 !!!

Trasa:

>Żywiec, Jelenia, Namestowo, Tvrdosin, Sucha Hota, Zakopane. (ca.: 125 km.)

<Biały Dunajec, Nowy Targ, Raba Wyżna, Jordanów, Wadowice, Andrychów, Kęty, Kozy B-B. (ca.: 139 km.)

Na zakończenie „wypadu”, każdy uczestnik otrzyma odemnie osobiście chusteczkę z firmy SOLO!

Ponieważ kupiłem tylko jedną paczuszkę za (?) złotych, a jest ich tutaj tylko 10 sztuk, proszę o zgłaszanie chęci udziału, bym mógł jeszcze zdążyć dokupić! :clapping:

Chusteczki będą służyły do otarcia łez i noska.

Powody – po wycieczce, proszę sobie samej/samemu wybrać.

PS.

Jakiś kwiatuszek (należy się) na grób kupię. Aparat fotograficzny zabieram z sobą.

Pozdrawiam Was i do juzaś. Hej!

Odnośnik do komentarza

Witajcie

Zbieram grupę na niedzielną wycieczkę, trasa do ustalenia

Zbiórka MD Wodzisław Śląski ( możliwość zmiany miejsca zbiórki )

Kto chętny pisać :frusty:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie wiem czy zdążą naprawić mojego skuta.

Niestety Honda nadal krwawi :frusty:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jutro - Waldek z synem, Wojtek i ja jedziemy. 4 pojazdy! Kto jeszcze?

Zbiórka od 9:00 Bielsko-Biała stacja CPN Orlen ul.Górska/Żywiecka.

Wyjazd 9:30. W Słowacji walutą jest € :)

​Pozdrawiam i czekam na następne zgłoszenia, bo ilość miejsc jest ograniczona (100!) :)

Anton.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

O qrde! - SORRY. Sami (wczoraj jeszcze była suczką) ma kiełbaskę u mnie! :) /taka forma przeprosin z mej strony/

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

U mnie nadal kicha.

Uszczelniacze doszły i dzisiaj wymienili ale okazało się że zaoleiło sprzęgło i pasek.To doprowadzilo do przegrzania sprzęgła i dzwonu.W efekcie zakfalikowali do wymiany na nowe: dzwon,sprzęgło,pasek oczywiście na gwarancji :clapping: ale części te dojdą do serwisu dopiero po niedzieli :mad2:

Cholera a Zacna podobno się nie psuje :confused:

Odnośnik do komentarza

Dzięki za wspólne śmiganie. Nawet można było przeciwdeszczówkę przetestować. Prawie jak" Czterej pancerni i pies.." Co by nie mówić u mnie zamknęło się na 380 km.

Burek2.JPG?gl=PLBurek4.JPG?gl=PL

I jeszcze wspomnienie...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...