Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wekendowe i nie tylko wyjazdy


marcho

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwonił do mnie Andrzej ( burek 400 ), który był z nami w Bieszczadach a nie jest zarejestrowany na forum i pyta czy jest ktoś chętny w niedzielę pokulać sie do doliny mnikowskiej w małopolskim. Prosił o odzew Dragosa albo kartona. Ja się piszę o ile pogoda będzie ok. Trzeby by tylko ustalić gdzieś zbiórkę w okolicach mikołowa, mysłowic.

Odnośnik do komentarza

Ja też pisze w imieniu Andrzeja bo dzisiaj z nim gadałem, robi wyjazd do Doliny Mnikowskiej pod Krakowem w niedziele 21.10.2012r, pierwsze miejsce zbiórki dla chętnych wspólnego kulania to parking przy Auchan w Mikołowie ul. Gliwicka 2 (GPS N50° 10' 44.04" E18° 53' 13.2") o godzinie 9.00, natomiast drugie spotkanie zainteresowanych osób na wyjazd to parking przy stacji paliw LOTOS Katowice Murcki jest przy trasie DK86 (trasa Tychy-Katowice) o godzienie 9.30-9.45. W imieniu Andrzeja zapraszam przybywajcie, pogoda jest już zamówiona przez organizatora wyprawy.

Pozdro dla wszystkich Lion.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Żesz ja zawsze mam pecha ;) akurat w niedzielę nie dam rady :)

Bawcie się dobrze.

PS

A w sobotę ktoś chętny na przewietrzenie sprzęta?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Akurat dolinę Pradnika w tym roku robiłem parę razy więc odpuszczę .

Myślałem o krótkim wypadzie przez Rajczę na Słowację i powinklować a potem standardowo Zwardoń,Koniaków,Wisła.

Cała pętla z Bielska to ok 180 km więc czasu nie trzeba za wiele a i pogadać było by można.

Odnośnik do komentarza

Ja też pisze w imieniu Andrzeja bo dzisiaj z nim gadałem, robi wyjazd do Doliny Mnikowskiej pod Krakowem w niedziele 21.10.2012r, pierwsze miejsce zbiórki dla chętnych wspólnego kulania to parking przy Auchan w Mikołowie ul. Gliwicka 2 (GPS N50° 10' 44.04" E18° 53' 13.2") o godzinie 9.00, natomiast drugie spotkanie zainteresowanych osób na wyjazd to parking przy stacji paliw LOTOS Katowice Murcki jest przy trasie DK86 (trasa Tychy-Katowice) o godzienie 9.30-9.45. W imieniu Andrzeja zapraszam przybywajcie, pogoda jest już zamówiona przez organizatora wyprawy.

Pozdro dla wszystkich Lion.

Ja też pisze w imieniu Andrzeja bo dzisiaj z nim gadałem, robi wyjazd do Doliny Mnikowskiej pod Krakowem w niedziele 21.10.2012r, pierwsze miejsce zbiórki dla chętnych wspólnego kulania to parking przy Auchan w Mikołowie ul. Gliwicka 2 (GPS N50° 10' 44.04" E18° 53' 13.2") o godzinie 9.00, natomiast drugie spotkanie zainteresowanych osób na wyjazd to parking przy stacji paliw LOTOS Katowice Murcki jest przy trasie DK86 (trasa Tychy-Katowice) o godzienie 9.30-9.45. W imieniu Andrzeja zapraszam przybywajcie, pogoda jest już zamówiona przez organizatora wyprawy.

Pozdro dla wszystkich Lion.

Będę czekał o 9 w mikołowie.

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I po sobotnim wyjeździe.

Trasa 190 km,widoki że tylko :photo: kto nie był niech :horse:

Ale jeżeli pogoda dopisze i będą chętni to można powtórzyć :)

Odnośnik do komentarza

Ja w chwili wolnego wyskoczyłem na szybkie przewietrzenie do Ustronia. Odwiedziłem Równicę i polatałem wokół Kaktusa :) Fajna pogoda i całe mnóstwo 2oo... Nie wiem kiedy 150 km pękło...

Odnośnik do komentarza

Dolina Mnikowska cud natury zdeptana przez nas w poprzek wzdłuż i w górę.

Kopiec ,Klasztor, skansen nazwiedzałem się aż mnie buty bolały.

Ciasta do kawy jeszcze z tydzień będę pamiętał smak.

Podziękowania Kolegom za towarzystwo .

Podziękowania również od Joli.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i pasi.

Spotkajmy się na Orlenie przed Ustroniem.

Odwiedzimy Kaktusa,potem jakaś mała traska i będzie super.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...