Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wekendowe i nie tylko wyjazdy


marcho

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Wojtek - czyżbym Cię znał lepiej, jak ty sam siebie?

Wiadomo - jutro się też nie uda. Normalka. Wybacz, jednak na takie moje stwierdzenie sam sobie ciężko zapracowałeś hihihihihihihihi

Już tak na poważnie - życzę Ci oby to nie było coś "grubszego". Jakby coś, lubię plecaczki wozić!" Płeć - obojętna.

Co do części zapasowych - magazyn znasz ;)

Co prawda zgodziłem się na: >Bo na 04.08.2013 to ja byłbym chętny. <

Jednak - jeżeli Arturo-BB robi wypad przesunięty o jeden tydzień - a niech tam!

Tylko sobie nie myśl, że ja będę walił do B-B i potem s powrotem (to język polski?) do Skoczowa! Wybij sobie to proszę z głowy.

Jeszcze plecaczek zabrać. A ja co? TIERESZKOW? - czy co? Ona też latała.

PS.

Ale mi się coś pozajączkowało! Przecież pojedziemy na Żywiec! Ach .... Anton ... gdzie ten czosnek na sklerozę?!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Antonku proszę Cię przetłumacz mi twoją wypowiedź bo się pogubiłem :)

To jedziesz jutro czy nie , bo nie wiem czy mam czekać rano na stacji

Odnośnik do komentarza

Antonku- zauważyłem, że Twój język wypowiedzi zrobił się bardziej uszczypliwy. No ale cóż zrobić...

A tak na poważnie to chłopaki nie mieli dzisiaj czasu dla mnie. Teraz bije się z myślami... jechać, czy nie jechać.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

GadekW - bez komentarza, bo powiesz, że się wymądrzam :):frusty::clap: A swoje i tak wiedziałem :)

Nie wiem co Ci poradzić, bo nie wiem jakie te wycieki są duże i czy przypadkiem nie leje z filtra powietrza, co ostatnio stwierdziłeś (?).

Bież 2 litry oleju (jak z filtra leje) i jedziemy! A co!? :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam

Jestem jutro w wyznaczonym punkcie :) na godz 9.00

W razie jakiegos "poslizgu" prosze poczekac

P.S

Arturo,czy ten punkt tj na koncu obwodnicy?

Odnośnik do komentarza

Tak Krzyś. Na końcu obwodnicy w lewo i już.

Anton, dzięki za słowa otuchy. Właśnie tego potrzebowałem. Zabieram olej i stawiam się w umówionym punkcie. Dziękuje.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I ja w domciu .Herbatka wypita i lecę pod natrysk.

Wielkie dzięki za wspólne kulanie.

Sory że tak się przedłużyło ale ciężko dokładnie wszystko wyliczyć.

Dla mnie było bomba

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja również dotarłem do domu szczęśliwie.

Wypad jak zawsze udany. Dziękuję za miłe towarzystwo i kulanie.

Reszta na: https://plus.google.com/photos/104418470744037580996/albums/5910975909326898369

Tylko w domu makabra. Sara pogryzła psa sąsiada!, a sąsiad broniąc swego psa - przewrócił się i potłukł sobie głowę. Oj - będzie jutro latania :)

Odnośnik do komentarza

My też szczęśliwie dotarliśmy. Arturo Ty się nie przejmuj, taka jazda w nocy po górach dostarczyła kolejnych niezapomnianych wrażeń. Dziękuję wszystkim za życzenia, prezenty i wspólnie spędzony czas.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja i Halinka też już w domu, dziękuje wszystkim za wspólne latanie. Artur super trasa i ciekawe miejsca. Następnym razem weź Ewe !YES :) .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No i ja tez juz dotarlem (ostatni :) )

Dzieki za b.mile spedzony dzien,wiele wrazen.

Przejechalem 580km ze srednim spalaniem 4,0 (ale eko )

Pozdrawiam Uczestnikow i do nastepnego.... :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wszystkie "ukradłem" i wrzuciłem do moich. Będzie zdublowane :huh: A niech tam ;) Autor zezwolił

Ale jaki ja jestem STARY na tych zdjęciach! Buuuuu Tyle dobrze, że na jawie się tak nie czuję :)

Najładniejsze są te zdjęcia z "rodzynkiem"! HALINKA!!!!

Czekam jeszcze na foty od GadkaW. Trochę to potrwa! Chłopak zalatany.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Będą zdjęcia jak się uda ;) Robię próby. Proszę o cierpliwość :huh:

zdjęcia ---> https://plus.google....CJObyL7NxqGg-gE

No i nie udało Ci się zepsuć zdjęć, a te "wróbelki" to już mistrzostwo.

Fajny wyjazd i wspaniałą dokumentację przygotowali pstrykacze.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich po długiej nieobecności i mimo to że za chwilę przeczytam ,że pomyliłem forum-że nie w tym temacie.

To mimo wszystko -zapraszam zainteresowanych strzelectwem historycznym na imprezę- Czarno prochowego Klubu Strzeleckiego "Stare Strzelby" w Jaworznie.Strzelnica miejska w Jaworznie ul Szczakowska w sobotę 28 09 2013 o godz 9,30 d016,00.Można zapoznać się z historią broni, strzelectwa a także popróbować swoich sił z karabinem strzelbą pistoletem lub czymś innym.Kawa herbata dla wszystkich odwiedzających strzelnicę.Serdecznie zapraszam Franio ewentualny kontakt606809957.

Odnośnik do komentarza

Może by ktoś jutro chciał się wybrać pojeżdzić po górkach, może Wisła,kawa a póżniej przejazd przez Kubalonkę,Istebną a w Koniakowie w góralskiej chcie daja świetną zupę ze świeżych borowików

Można było się gdzieś umówić może w Żorach sorki wyjazd mój jest nieaktualny

Odnośnik do komentarza

Antonku jest zmiana planu dzwonił do mnie Krys70 z propozycją ze sformowała się grupa Ja Krzysiek,Andrzej z Mysłowic i Seba, chcą zeby jechać na zamek w Mosznej co Ty nato fajnie było by spotyka sie nasza grupa o 10/30 w gliwicach na ul. Pszczyńskiej pod salonem AGATA może masz kontakt z kimś to więcej nas by pojechało

sorki 9/30 godz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...