Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nowe Forum


Tetsuo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Tak jakoś próbuję się przyzwyczaić do tej czarnej Hondy i jakoś nie mogę. Wygląda jak czarna owca wśród baranków, może na próbę zapodać wersję "RED", plizzzzzzzzzz.

"Red" jest sąsiadujaca Yamaha - będzie się gryzło. Ale jest na to sposób. Yamaha yellow, a Honda red i wszyscy zadowoleni. :D

Odnośnik do komentarza

Uwazam, ze logo producentow do bannera sa nieistotne, bo zaraz sie ktos odezwie: a gdzie Aprilia, albo np. jakas inna marka.

Wydaje mi sie, ze neutralny banner z logiem Burgmanii powinien wystarczyc. Mi osobiscie ten motyw "za lekka mgla" sie podoba...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zgadzam się, że logo producentów nie musi być umieszczone na bannerze. Przecież tak naprawdę, to nieważne jakimi markami jeżdżą "miłośnicy Maxi - Skuterów". Przesunięty napis do prawego boku, lub wypośrodkowany, a w lewym tylko logo Burgmanii i może być ciekawiej.

Odnośnik do komentarza

I jak tutaj dogodzić każdemu... dla mnie osobiście baner jest najmniej istotnym elementem forum. Ale na prośbę góry coś tam podłubałem choć i tak wiedziałem że będą jakieś ale...

Eh... no to teraz będę miał nad czym myśleć w święta, dzięki :D

Odnośnik do komentarza

No Kochanieńki !piwko i ma być cacy .

Administracja zalatana przed Świętami i nic nie zobaczy , jak tylko się spotkamy to wdzięczność moja ( nasza ) nie będzie znała granic . :P .

Dlatego na te Święta zdrówka dla ciebie no i tej Administracji też rzecz jasna .

No zrób nam to , na zająca !jump .

Pozdrawia !vampire .

Prezes ZACNEJ marki ;) .

Odnośnik do komentarza

No Kochanieńki !piwko i ma być cacy .

Administracja zalatana przed Świętami i nic nie zobaczy , jak tylko się spotkamy to wdzięczność moja ( nasza ) nie będzie znała granic . :P .

Dlatego na te Święta zdrówka dla ciebie no i tej Administracji też rzecz jasna .

No zrób nam to , na zająca !jump .

Pozdrawia !vampire .

Prezes ZACNEJ marki ;) .

Lizusy, Lizusy, Lizusy.... 4_1_72.gif

Masz Szczęście że Orzech się za Wami wstawił !winkiss , ale wiadomo czym jeździ.

Marynarzu zmień im ten kolor, niech mają na te Święta. !holiday

Ps. Faktycznie ta czarna Zacna mi się z Pegazem kojarzy.

Odnośnik do komentarza

Sądzę,że byłbyś zadowolony !scooter !OKK

Przysiądź w wolnej chwili i zmień tą "czarną wronę" na ładne logo Zacnej

Masz u mnie !piwko !piwko

Odnośnik do komentarza

Ło matko... a co byście powiedzieli jakby Marynarz nagle zaczął jeździć "ZACNĄ' marka ale klasykiem ;) (Heleną ?)

edit.. dżołk :) OFC .

No to dopiero byś popłyną do ciepłych krajów .

Helcia :P ulla chłopaku to nawet w Malborku bym był dumny jak byś parkował koło mojej ZACNEJ !V .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dzisiaj otworzyłem laptopa po długim "nie używaniu".

Okazało się że ostatnio po pracy zamknąłem go "na odlew" z tym co akurat przeglądałem .... a było to .... :P

burgmania_old.JPG

I jak ...łezka się zakręciła

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Kisiel, miałem ostatnio podobne uczucie jak znalazłem u ojca w piwnicy nowiuśkie opony (z cyckami) do Poloneza. Rocznik 1987! !w00t

A tak wracając do tematu bannerek... zastanawialiśmy się czy faktycznie, nie lepiej zrezygnować z logosów marek. Byłem więcej jak pewien, że będą generowały jakieś "problemy"... no i się nie myliłem :P;)

Odnośnik do komentarza

A tak wracając do tematu bannerek... zastanawialiśmy się czy faktycznie, nie lepiej zrezygnować z logosów marek. Byłem więcej jak pewien, że będą generowały jakieś "problemy"... no i się nie myliłem ;):)

Żadne problemy Ojcze Dyrektorze... !OKK !piwko

Była to tylko maja drobna sugestia w sprawie logo hondy, bo faktycznie razi w oczy...

Ale teraz idą Święta, więc !piwko !piwko

Odnośnik do komentarza

Jaka szkoda, że Aprilia jest na marginesie popularności i Logo ma takie nie banerkowe :) Było by miło zobaczyć głowę lwa ale pewnie o zbyt wiele proszę?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No i teraz jest super thumbup.gif i skończą się waści o modelech i kolorach

A ja chciałem spytać, dlaczego w nowym banerze, najwyraźniejsze MAXI to srebrny SW600

a nie X9 500 Evo w kolorze grafitowym ??? :) !sciana !bicz

;):) :) :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Za następne marudzenia będziemy chyba dawać ostrzeżenia ... !guns

Tapatalk w drodze.....

Tapatalk jest i działa...

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Znalazłem bardzo wygodną funkcjonalność nowego forum.

jednoczesne wciśnięcie prawego "alt" i literki "b", powoduje

wstawienie do edytowanego tekstu, w miejscu kursora, tagu

bbcode oznaczającego pogrubienie !OK Tekst który

chcemy pogrubić wpisujemy wtedy pomiędzy nawiasy kwadratowe ][

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Szorstki... Ty to jednak jesteś magik :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...