Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nowe Forum


Tetsuo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Się czyta, się robi ...

Już jest "po staremu"

Tetsuo, jestes Wielki, zajebiscie lubie profesjonalistow w akcji. Jest coraz lepiej, a i tak jest duzo lepiej niz bylo :(

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jest jeden problem z aplikacja na srajfona, otoz kiedy chce cytowac i w oknie edycji jest duzo tekstu, to okno sie nie

skroluje... dziwne i wk..... ce, ale moze ktos ma pomysla ?

pzdr

Odnośnik do komentarza

Pod znaczkami klubowymi jeszcze stary błękit został - wygląda słabo :)

Wiem, wiem... też to zauważyłem Kisielku :(

Spokojnie daj czas chłopakom na doszlifowanie wyglądu nowego forum, a jak to zrobią to Ja dostosuję znaczki do nowej kolorystyki :P ( w końcu to moja robota :) więc nie !pomidor ).

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Najnowsze spostrzeżenie: wszystkie słowa w temacie pisane są z automatu wielką literą, a to jest sprzeczne z zasadami naszej pisowni (w angielskim jest inaczej). Właśnie dlatego jestem wrogiem wszelkiej maści autokorekt itp. Na Forum Motocyklistów szybko się z tym uporali; miejmy nadzieję, że to nic trudnego.

Zrobione...

No i jak się właśnie okazało, system nie łączy postów (a powinien).

Też już powinno działać :(

A właściwie działa ..

Odnośnik do komentarza

Czy moze juz ktos rozgryzl jak dobrac sie do swoich starych postow. U mnie gdy klikam w "moja zawartosc" widze tylko posty do kwietnia 2010 i nie potrafie dokopac sie do starczych :(

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Czy moze juz ktos rozgryzl jak dobrac sie do swoich starych postow. U mnie gdy klikam w "moja zawartosc" widze tylko posty do kwietnia 2010 i nie potrafie dokopac sie do starczych :)

Takie ustawienie do ograniczenia wyszukiwania wstecz do 365 dni było włączone specjalnie żeby nie obciążać serwera. Na razie wyłączyłem ,ale jeszcze zobaczę czy to ma sens, prawdopodobnie będzie włączone . Zawsze można skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego i szukać ustawiając datę.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W "starym forum" były strzałki przy postach które umożliwiały powrócić na górę strony, teraz jest tylko na samym dole "Wróć do góry". Trochę to słabe rozwiązanie, finalnie trzeba scrollować całą stronę na piechotę !sciana

Odnośnik do komentarza

Witam!

Kiedy klikam na dole głównej strony "Oznacz forum jako przeczytane", dostaję komunikat, że:

[#20312] Przepraszamy ale nie masz uprawnień do tej funkcjonalności. Jeśli jesteś niezalogowany, możesz to zrobić przy użyciu poniższego formularza jeśli jest dostępny.

Zalogowany jestem. Ki diabeł? :nono: Da się coś z tym zrobić?

Pozdrawiam

Marcin S.

EDIT: Już działa, dziękuję. M.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Cześć

Pomocy co zrobić żebym nie musiał za każdym wejściem się logować.(mam zaznaczoną kratkę ,,zapamiętaj'')

Wczoraj chciałem zapisać kilka znajomych osób ale chyba ich pokasowałem .O co chodzi????

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Cześć

Pomocy co zrobić żebym nie musiał za każdym wejściem się logować.(mam zaznaczoną kratkę ,,zapamiętaj'')

Wczoraj chciałem zapisać kilka znajomych osób ale chyba ich pokasowałem .O co chodzi????

Spróbuj skasować ciasteczka w przeglądarce (cookies). W Firefoxie Narzędzia-> Opcje -> Prywatność ...

Odnośnik do komentarza

Cytując jeden z tworów polskiej kinematografii "No ładne cacko" :P:) .

Szacuneczek za modernizację forum !OK

Ale jeszcze trochę wody w polskich rzekach upłynie zanim się połapię "co" i "gdzie" :) (cóż takie predyspozycje !wchair )

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Liczba postów wyświetlana pod zdjęciem użytkownika rożni się od tej podawanej w jego profilu.

Marcin

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Liczba postów wyświetlana pod zdjęciem użytkownika rożni się od tej podawanej w jego profilu.

Marcin

Bo ta w profilu, oznacza wszystkie posty jakie popełniłeś, a ta pod

zdjęciem tylko te z działów "zliczających" (czyli bez "serdeczności",

"regionalnych", "offtopic", etc...).

pzdr

Odnośnik do komentarza

Dlaczego jak dodaję innego użytkownika forum do "Znajomych" to dostaję powiadomienie, że ten ktoś dodał mnie do "Znajomych" ? Czy to jest kwestia jakiejś akceptacji ze strony osoby dodawanej ?

Odnośnik do komentarza

Artur jesli ktos dodaje Ciebie do swojej listy znajmoych to automatycznie on laduje tez w twojej liscie znajomych. Wczoraj to wylukalem.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Opcja dodawania przyjaciół nie działa niestety właściwie w tej wersji. Lada moment będzie aktualizacja i błąd zostanie poprawiony. Informacja od dostawcy IP Board.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Do nowego trzeba będzie się przyzwyczaić, ale wygląda całkiem całkiem !OK

Teraz pozostaje tylko zaktualizować strone główną bo informacje tam zawarte są tak stare jak stara jest burgmania :)

Odnośnik do komentarza

Mnie się podoba !winkiss , z tym że mam jedną uwagę do ewentualnego wykorzystania. Z tematów stałych czyli "przypiętych" zrobiłbym subfora (takie rozwiązanie jest częściowo wprowadzone w dziale technicznym).

Wtedy będą one oddzielone w czytelny sposób od pozostałych.

Odnośnik do komentarza

Artur jesli ktos dodaje Ciebie do swojej listy znajmoych to automatycznie on laduje tez w twojej liscie znajomych. Wczoraj to wylukalem.

Nie zawsze :) Jest to prawda tylko wtedy, gdy w ustawieniach jest zaznaczone "Dodawaj bez zatwierdzania". Ale można też ustawić "Dodawaj tylko jeśli zatwierdzę", czyli jak klikniesz kogoś "dodaj do znajomych" a koleś ma ustawione zatwierdzanie, to "wejdzie" on do Twoich znajomych dopiero po potwierdzeniu. Dodam, że w tej sytuacji on ląduje w Twoich znajomych, natomiast Ty w jego znajomych nie! Dopiero jak on Ciebie kliknie "dodaj do znajomych", wtedy wylądujesz na jego liście. Tyle zauważyłem :)

Odnośnik do komentarza

Wychodzi na to, że grupa ,,sympatyków'' straciła swoją sygnaturę ... :)

ps- tzn. nie wiem czy to jest błąd na forum , zaniedbanie , czy celowe działanie...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...