Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nowe Forum


Tetsuo

Rekomendowane odpowiedzi

Moze nie bedzie tak zle, bot musi sie zarejestrowac

zeby cos wrzucic, a to juz nie jest takie proste...

pzdr

oj nie musi nie musi... wystarczy mu baza danych userów :)

Odnośnik do komentarza

Dzieki, sprobujemy zmienic ustawienia tak, aby uzytkownicy nie zatwierdzeni (grupa validating) nie mogli ogladac profili.

Dodatkowo duzym ulatwieniem dla nas jest niemoznosc powtornej rejestracji z tego samego adresu email, co na starym forum zdarzalo sie nagminnie.

Odnośnik do komentarza

Wytłumaczcie mi dlaczego po użyciu opcji "Zobacz nową zawartość" pokazują mi się wpisy, które już czytałem (np. wczorajsze) !placz1 .

I nie mówię tu o wpisach, które były edytowane (no chyba, że w większości przypadków ludzie edytują swoje wpisy :) ).

Wiem, że można "Oznaczyć forum jako przeczytane", ale nie o to chodzi, żeby robić to za każdym razem jak się loguję.

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dokladnie tak, niezalogowany nie moze pisac postow, a zeby bot zostal tu zarejestrowanym to... :) ... potrzebna by byla np. naprawde duza wplata kasiorki dla zainteresowanych :):):) ...

jako ciekawostke podam wam ze najwiecej bootow jest z chin, potem tajlandia, indie, usa i na koncu rosja, mowa o rejestracji bo jak juz napisal Big'u zeby zaczeli pisac to tylko spory przelew na konto :) innej mozliwosci nie ma :)

Odnośnik do komentarza

- Przeglądanie na telefonach z www jest dużo przyjaźniejsze

ponowię pytanie - czy jest szansa na zainstalowanie modułu do obsługi Tapatalk? Dla iPhonowców/Androidowców jest to bardzo wygodna forma przeglądania forum :-)

Odnośnik do komentarza

Wytłumaczcie mi dlaczego po użyciu opcji "Zobacz nową zawartość" pokazują mi się wpisy, które już czytałem (np. wczorajsze) crybaby.gif .

I nie mówię tu o wpisach, które były edytowane (no chyba, że w większości przypadków ludzie edytują swoje wpisy :lol: ).

Wiem, że można "Oznaczyć forum jako przeczytane", ale nie o to chodzi, żeby robić to za każdym razem jak się loguję.

Zaraz, zaraz - pisnę cichutko, że się nie zgadzam. Czasem przeglądam forum na raty - czemu ma mi zaznaczać automatycznie posty jako przeczytane po wylogowaniu? Tylko świadome kliknięcie "Zaznacz jako przeczytane" :)

Pozdrawiam

Marcin S.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

ponowię pytanie - czy jest szansa na zainstalowanie modułu do obsługi Tapatalk? Dla iPhonowców/Androidowców jest to bardzo wygodna forma przeglądania forum :-)

A czemu nie sciagniesz sobie aplikacji IPBoard na ajfona ?

Ja korzystam z niej od poczatku i sobie chwale whist

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

bo nie mam ajfona tylko androida :-)

Nobody's perfect :(

A poważnie, IPBoard na ajfona też nie jest doskonały,

więc chętnie zobaczę ten słynny tapatalk...

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Nobody's perfect :(

A poważnie, IPBoard na ajfona też nie jest doskonały,

więc chętnie zobaczę ten słynny tapatalk...

Ja również ;)

Forum pod Symbianem^3 w N8 działa bardzo przejrzyście i co najważniejsze- jest stabilne. Na HTC HD2 czy Iphone 4- sprawdzone jest OK. Nie mam styczności z SE... ale tutaj może np. Orzech się wypowie.

Warto zwrócić uwagę na dwie kluczowe funkcje:

- Górny kwadracik z symbolem >> daje dostęp do najważniejszych elementów forum zaloguj/wyloguj się, Komunikator, Użytkownicy, Nowa zawartość, Aktualizacje statusów.

imgp2740.jpg

- Kliknięcie "paliuchem" w post na ekranie uruchamia ukryte funkcje (mowy)odpisz, edytuj.

imgp2744h.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Zrobilismy licytacje i najwieksza i okragla sumke zaproponowal boot z IP niemieckiego o nazwie DolaHooda urodzony 1 stycznia 2011 posiadajacy skuter o nazwie DolaHooda i pochadzacy z miejscowosci 143040. Co ciekawe e-mail ma z Polski r@dstefaniak.pl

Odnośnik do komentarza

Siema. Mi brakuje w nowej szacie naszego forum(w poprzednim tez mi brakowalo) opcji "ODŚWIEŻ" bo jak czekam az ktos mi cos odpisze to musze zamykac okno i otwierac ponownie....

I mam jeszcze pytanie do czego słuzy opcja "MULTI CYTOWANIE" jak klikam nic sie nie dzieje(nie dziala)

pozdr. Enek

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Siema. Mi brakuje w nowej szacie naszego forum(w poprzednim tez mi brakowalo) opcji "ODŚWIEŻ" bo jak czekam az ktos mi cos odpisze to musze zamykac okno i otwierac ponownie....

A nie prościej zrobić "ODŚWIEŻ" klawiszem F5?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja również :)

Forum pod Symbianem^3 w N8 działa bardzo przejrzyście i co najważniejsze- jest stabilne. Na HTC HD2 czy Iphone 4- sprawdzone jest OK. Nie mam styczności z SE... ale tutaj może np. Orzech się wypowie.

A co ja się mogę wypowiedzieć. Nigdy nie rozumiałem podniety przeglądania forum na ajfonach, srajfonach, blakberach i innych wynalazkach. Da radę przeczytać na X10i, mogę się zalogować, napisać również. Czasami jak mi się nudzi stojąc w kolejce itp. zaglądam na forum w telefonie.

Po zmianie na nowy silnik forum przeglądane w SE jest bardziej zwarte i czytelne, to tyle.

W kiblu nadal wolę gazetę :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

A co ja się mogę wypowiedzieć. Nigdy nie rozumiałem podniety przeglądania forum na ajfonach, srajfonach, blakberach i innych wynalazkach.

Tu nie o podnietę chodzi ale o mobilność. Są osoby, które nie mają czasu na stacjonarnego kompa a 90% czasu w necie spędzają na przeglądarkach terminali mobilnych... telefony czy coraz modniejsze tablety... takie czasy !w00t

W kiblu nadal wolę gazetę :)

Tu bym polemizował... Mimo kryzysu wybieram nadal papier toaletowy :):)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

W kiblu nadal wolę gazetę :)

Ja tez tyle ze elektroniczna, podobnie jak e-ksiazki. Jedyna wada to ze jak skonczy sie papier tabletem sie nie podetre sweatdrop.gif Przegladanie forum z tableta jest wygodniejsze niz z laptopa, notebooka, czy kompa stacjonarnego i nawet w domu czesto uzywam taba. Jak wiec widzisz sa ludzie ktorzy zeby byc w netcie przez 18 h dziennie musza jakos uzywac innych zabawek niz tradycyjny komp z myszka. Orzech kiedy ostatnio byles na poczcie wyslac list :) dla przypomnienia niektorym to kartka papieru na ktorej dlugopisem lub olowkim napisano tekst, po czym owa kartka zostala wlozona do koperty zaadresowanej do odbiorcy na adres inny niz odbiorca@yahoo.pl na ktora naklejono znaczek i koperta zostala wlozona do skrzynki pocztowej :) tak aby po kilku dniach osoba do ktorej pisalismy mogla przeczytac ze ..... "wroce godzine pozniej z pracy, pozdrawiam. ps. kup mi piwo" :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Rozumiem, że ludzie używają różnych nowinek do przeglądania zawartości WWW, ja natomiast jestem przywiązany do laptopa. Nie noszę torby ani plecaka więc tablety nie mieszczą mi się do kieszeni a na ekranie 3,5" w telefonie nie mam przyjemności czytania.

Jak muszę coś sprawdzić w telefonie to robię to ale bez przyjemności.

PS. Na poczcie z listami jestem 2 razy w tygodniu.

Odnośnik do komentarza

I mam jeszcze pytanie do czego słuzy opcja "MULTI CYTOWANIE" jak klikam nic sie nie dzieje(nie dziala)

pozdr. Enek

rowież i ja prosze o wyjasnienie tej funkcji, dzieki serd

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Najsampierw naduszacie mutlicytowanie na postach które chcecie zacytować (podświetlają się na zielono) potem naduszacie dodaj odpowiedź i macie gotowego szmila ze wszystkimi cytatami.

Odnośnik do komentarza

Najsampierw naduszacie mutlicytowanie na postach które chcecie zacytować (podświetlają się na zielono) potem naduszacie dodaj odpowiedź i macie gotowego szmila ze wszystkimi cytatami.

no i good , bardzo fajne, dzieki

Odnośnik do komentarza

Siema. Mi brakuje w nowej szacie naszego forum(w poprzednim tez mi brakowalo) opcji "ODŚWIEŻ" bo jak czekam az ktos mi cos odpisze to musze zamykac okno i otwierac ponownie....

I mam jeszcze pytanie do czego słuzy opcja "MULTI CYTOWANIE" jak klikam nic sie nie dzieje(nie dziala)

pozdr. Enek

A nie prościej zrobić "ODŚWIEŻ" klawiszem F5?

Najsampierw naduszacie mutlicytowanie na postach które chcecie zacytować (podświetlają się na zielono) potem naduszacie dodaj odpowiedź i macie gotowego szmila ze wszystkimi cytatami.

Wielkie dzieki chłopaki-obie opcje sprawdzilem i działają :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

no i good , bardzo fajne, dzieki

Wielkie dzieki chłopaki-obie opcje sprawdzilem i działają :D

Masz plusik na dole posta po prawej - jak Ci się przydał naduszasz.

Muszę gonić Worlana !TAZ :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Masz plusik na dole posta po prawej - jak Ci się przydał naduszasz.

Muszę gonić Worlana !TAZ :D

Kisiel, masz +'ka ode mnie... bo nie dość, że byłeś szybszy to pomogłeś. Reputek dodany !OK ;)

Ps. ...ale pamiętaj, że GOOD MAN jest tylko jeden :lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...