Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nowe Forum


Tetsuo

Rekomendowane odpowiedzi

Bo ta w profilu, oznacza wszystkie posty jakie popełniłeś, a ta pod

zdjęciem tylko te z działów "zliczających" (czyli bez "serdeczności",

"regionalnych", "offtopic", etc...).

Przy okazji proponuję wyłączenie popełniania postów w śmietniku !pomidor

Trochę dziwnie to wygląda, że postów w Regionalnych nie zlicza a w śmietniku owszem !yawn

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Normalnie jak na FB albo NK !w00t . Najbardziej brakuje mi opcji "pokaż nowe posty". !YES .

Sorki - już !OK znalazłem, czyli "zobacz nową zawartość" :rolleyes: .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Adam, posty ze smietnika zostaly popelnione w dzialach

"zliczajacych", a dopiero po jakims czasie administracja

albo Kisiel wrzucaja je do smietnika. W smietniku uzytkownik

nic nie napisze bo wszystko ma status "zamniete".

pzdr :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Wychodzi na to, że grupa ,,sympatyków'' straciła swoją sygnaturę ... ;)

ps- tzn. nie wiem czy to jest błąd na forum , zaniedbanie , czy celowe działanie...

Przykre, że oceniasz to w tych kategoriach :)

Sygnatura już jest.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Banner forumowy wkrótce będzie miał nową "treść" whist

Ten jest czasowy !OK

Odnośnik do komentarza

Banner forumowy wkrótce będzie miał nową "treść" :naughty:

Ten jest czasowy !OK

To mnie trochę Ojciec Dyrektor uspokoił !YES

Zauważyłem, że nie ma tam hondy i mam nadzieję, że na banerze docelowym znajdzie się Zacna marka !scooter

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem fajnie by było, gdyby na banerze byli przedstawiciele wszystkich "stajni" skuterowych :naughty: Yamaha, Suzuki, Honda, Aprilia, Piaggio itd.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem fajnie by było, gdyby na banerze byli przedstawiciele wszystkich "stajni" skuterowych :) Yamaha, Suzuki, Honda, Aprilia, Piaggio itd.

Wszystkie raczej sie nie zmieszcza :), bo co np. z Kymco, Peugeotem, Gilera, BMW...

Przynajmniej 9 skuterow w banerze? Nie da sie :) ...

PS. Na otarcie lez :naughty: , niezalogowani nie moga juz ogladac profilu uzytkownika forum.

Odnośnik do komentarza

Bigu wszystko się da, nowe forum ma potężne możliwości jeśli chodzi o dostosowanie graficzne !

Zastanawiałem się właśnie dlaczego taki mały banerek jest (pomyślałem że komuś się nie chciało) a wystrczy poszukać na temat skinów i możliwości ich modyfikacji = super piękne i klarowne forum :naughty:

tylko chęci i czasu trzeba ^^

Na przykład

Odnośnik do komentarza

Zle sie wyrazilem "nie da sie"- oczywiscie ze sie da- tylko czy jest sens, powinienem napisac "8 czy 9 skuterow w banerze robi go nieczytelnym".

A ten terazniejszy, jak juz bylo napisane, to tylko efekt prob i przygotowanie pod ten wlasciwy.

Odnośnik do komentarza

To może zrobić losowy albo w postaci animacji, logo na stałe zamieszczone, tylko skutery się zmieniają np. co 30 sekund: raz są AN 650 i AN 400, za 30 sekund T-Max i Majesty 400, potem Xciting z Downtownem .....

Byłoby ciekawie :naughty:

Odnośnik do komentarza

[...] skutery się zmieniają np. co 30 sekund: raz są AN 650 i AN 400, za 30 sekund T-Max i Majesty 400, potem Xciting z Downtownem .....

[..]

No zaraz zaraz, a gdzie X-Max?!whip.gif

:naughty:

Odnośnik do komentarza

a Widzieliście że z sądy można wycofać swój głos :)

Tak widziałem i właśnie się zastanawiałem czy można głosować po wycofaniu głosu? Ciekawe :naughty:

Odnośnik do komentarza

Cześć

Pomocy co zrobić żebym nie musiał za każdym wejściem się logować.(mam zaznaczoną kratkę ,,zapamiętaj'')

[...]

Spróbuj skasować ciasteczka w przeglądarce (cookies). W Firefoxie Narzędzia-> Opcje -> Prywatność ...

Ja mam MS IE.Poszedłem Narzędzia -> Opcje -> zakładka Prywatność i ... i co dalej? Mam duży suwak. Tym mam zmienić "poziom prywatności"? Mam średni. WIęc w górę czy w dół? Opisy tego suwaka są dla mnie niezrozumiałe :-( Boję się, żeby zaraz mi się komputer nie zarobaczył, gdy zmienię coś bez sensu.

Wolałbym, by zmiana forum nie zmuszała mnie do modyfikacji ustawień przeglądarki w celu zachowania tej funkcjonalności (samoczynnego logowania mnie po włączeniu komputera i otworzeniu strony burgmanii.net).

W poprzednim forum, logowało mnie ono samoczynnie. Nie musiałem się wklepywać. Otwieram forum i już byłem zalogowany i mogłem się brać do pisania.

Aktualnie - muszę za każdym razem po włączeniu komputera / zalogowaniu się do komputera i otworzeniu właściwej strony w przeglądarce - logować się. Dla mnie to uciążliwe. Dodam, że opcja "Zapamiętaj mnie. Nie zalecane dla współdzielonych komputerów" zaznaczyłem. I nic. To po co ta opcja?

=====

I mam jeszcze drugi kłopot: chcę zatwoierdzić prośbę o stanie się moim znajomym, zatwierdzam i ... nie mam znajomych. Wyglada na to, że zamiast zatwierdzić, to kasuję. WTF? Ktoś podpowie mi, co robię nie tak, proszę?

Odnośnik do komentarza

Zle sie wyrazilem "nie da sie"- oczywiscie ze sie da- tylko czy jest sens, powinienem napisac "8 czy 9 skuterow w banerze robi go nieczytelnym".

A ten terazniejszy, jak juz bylo napisane, to tylko efekt prob i przygotowanie pod ten wlasciwy.

No tak, umieszczenie ok 9 skuterów na banerze mogłoby słabo wyglądać... a może fajnie by było umieścić chociaż znaczki w tle, a na froncie kilka "egzemplarzy" :lol:

Nie wiem jaką macie koncepcję na baner, ale ta szata jest lekko nudnawa, kolorowy, ciekawy baner z pewnością ożywi trochę wygląd forum. :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mała wtopa w banerze forum: Jeden ANtonio ma tłumik z lewej strony...

Nawet jeśli to baner tymczasowy, to trochę razi.

Tam zaraz wtopa - bywają odstępstwa od ....... :lol:

HPIM0151.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No dobra, ujmę to inaczej: temu srebrnemu w banerze brakuje przeniesienia napędu :P

Ojtam czepiasz się a to pewnie angielska wersja z kierownicą z prawej strony :lol: !placz2 :rolleyes::lol:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

I ja chciałem o coś spytać. W profilu mamy gwiazdki (ocena użytkownika). Od czego (kogo) zależy ilość podświetlonych gwiazdek ? I jeszcze "reputacja", co to oznacza ?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No dobra, ujmę to inaczej: temu srebrnemu w banerze brakuje przeniesienia napędu :)

Wlewu paliwa chyba też :) , ale to drobne szczegóły :) .

Ja już powoli się przyzwyczajam, choć brakuje mi możliwości automatycznego logowania się. Generalnie jest dobrze, jeżeli są jeszcze jakieś detale do dopracowania to chyba już niewiele.

Przydało by się pewnie tylko odświeżenie strony głównej, w tym zweryfikowanie kilku bardzo mało używanych zakładek z "Menu" !YES .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...