Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nowe Forum


Tetsuo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Szczerze mówiąc trochę mniej czytelne się zrobiło.

Trzeba się uczyć na nowo. Bardzo ucieszyła mnie aplikacja

na IPhone !OKK

Orzech, te plusy i minusy to pewnie oceny posta, jak dostaniesz

za dużo minusów to pewnie wpis się "chowa" (bo nie spełnia określonych

kryteriów, np. dobrego smaku) :D

pzdr

EDIT:

Jeszcze jedno, czy docelowo, zamiast IP.Board, będzie "Forum Burgmania" - albo jakoś tak ?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W edycji mojego profilu - zmień zdjęcie - wgraj obrazek z komputera - poniżej pola na link do fotki jest "skalowanie obrazka" jak to uruchomić by zmieniło za duże foto np. 350 kb na wymagane 100 kb ?

Odnośnik do komentarza

Nie jestem w stanie wylaczyc w profilu opcji "gender"... A widze, ze niektorzy jej nie maja aktywowanej...

PS. Ja tez nie moge dodawac "+" i "-"...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

O widzę, że prace trwają, właśnie pojawiły się emblematy !OKK

Też nie wiem jak zmienić ilość wyświetlanych informacji pod avatarem.

Zdecydowanie wolałbym, żeby po staremu, każdy miał tam info o sprzęcie

jakim jeździ...

pzdr

EDIT: Są peemy !OKK , w komunikatorze pojawiły się "Foldery"

a w nich "moje konwersacje", brawo !

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dopadłem kompa, więc Witam i ja Wszystkich na NOWYM forum !OKK

Są pewne sprawy, które trzeba ogarnąć... ale najważniejsze, że upgrade przebiegł w zasadzie bezproblemowo, a co najważniejsze- bez strat. Forum zasadniczo działa, choć wymaga jeszcze trochę pracy i poprawek.

Wkrótce postaram się opisać wszelkie zmiany stare vs nowe forum. Minusem (dla tych co nie lubią w życiu zmian :D ) jest to, że trzeba się przyzwyczajać do nowego... tym bardziej, że stare forum działało bez upgrade'u ponad 7 lat :D Tak naprawdę jesteśmy teraz o 2 pełne wersje do przodu, nie licząc oczywiście wielu aktualizacji.

Na tą chwilę zachęcam do dokładnego przejrzenia i zaktualizowania swoich profili a także zapoznania się ze zmianami w całym układzie porusznia się po naszym forum.

Czekamy także oczywiście na wszelkie zauważone nieprawidłowości. Będą one na bieżąco sprawdzane i korygowane.

Ps. I-wsza niewidoczna zmiana to na terminalach Iphone, N8, HTC widać dużo poprawniej układ forum... i co ciekawe, przy każdym poście widoczne jest zdjęcie nie z avataru tylko profilowe... (aż się zdziwiłem jaki orzech ładny w przeglądarce N8 :wink32: ).

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dla mnie nowe forum jest świetne. Nie byłem aż tak bardzo przyzwyczajony do starej wersji, więc przesiadka na wersję nową jest miłym "powiewem świeżości". Widać jaka zmiana na korzyść w interfejsie zaszła w ciągu tych lat. Skądinąd wiadomo, że IP.Board jest jednym z najlepszych rozwiązań forumowych (jest płatne) i ma potężne możliwości pod względem konfiguracji, rozszerzalności i bezpieczeństwa.

Bardzo mnie cieszy wersja mobilna forum - czysta i przejrzysta. Ciekawostką jest, że w mobilnym wyglądzie zamiast awatarów pokazywane są zdjęcia z profilu.

Marcin

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No wlasnie to, ze na iphone jest oddzielna aplikacja,

a nie trzeba korzystac z przegladarki jak dla mnie jest

najlfajniejsze.

Najmniej podoba mi sie brak info o sprzecie pod avatarem.

Ogolnie dziwna sprawa z tymi informacjami pod avkiem i

nikt na razie nie odpowiedzial oso w tym chodzi.

pzdr

Odnośnik do komentarza

Na pierwszy rzut oka .. puk-puk.gif........myśl - co tu jest grane?

Teraz już jest OK. powoli się przyzwyczajam , jest bardziej „przejrzyste” 0pleasantry.gif

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Najmniej podoba mi sie brak info o sprzecie pod avatarem.

Ogolnie dziwna sprawa z tymi informacjami pod avkiem i

nikt na razie nie odpowiedzial oso w tym chodzi.

Szorstki... daj chwilę. Wszystko jest kwestią ustawień.

Odnośnik do komentarza

Łoj, toście Szanowna Administracyo, dowalili do pieca.

Teraz to będą dyskusje o wyżsości Świąt nad Burgmanią - jednym już pasuje, innym nigdy nie będzie, ale będzie ubaw :)

Jakiesik fejsbuki, tłitery gadygady i inne naszeklasy. Teraz to już będę mogł z kibla przez fejsbuka z pominięciem tłitera lubić to - chyba, bo podobno na fejsbuku nie można nie lubieć.

Ale się będzie działo - a już prawie umiałem poprzednie forum obsługiwać...

Pozdrowienia dla wszystkich a w szczególności zasłużonej Szanownej Administracji.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A mnie podobają się dwa skróty (na przełaj) "Wróć do góry" i "Strona główna forum"

Jeśli w starej wersji były, to ja ich nie widziałem emot66.gif i tej wersji będę się trzymał.

Odnośnik do komentarza

czy ktoś może mi powiedzieć, jak tutaj wywołać akcję - pokaż nieprzeczytane posty od ostatniej wizyty? Nie mogę znaleźć, a bardzo mi brakuje :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

czy ktoś może mi powiedzieć, jak tutaj wywołać akcję - pokaż nieprzeczytane posty od ostatniej wizyty? Nie mogę znaleźć, a bardzo mi brakuje :)

"Zobacz nową zawartość" - na górze z prawej strony, poniżej okienka wyszukiwania.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

czy ktoś może mi powiedzieć, jak tutaj wywołać akcję - pokaż nieprzeczytane posty od ostatniej wizyty? Nie mogę znaleźć, a bardzo mi brakuje :)

Szukaj w prawym górnym rogu ekranu hasła: "Zobacz nową zawartość" !YES .

Kolega był szybszy :) .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

He he, pojawiły się skutery pod avatarami !OKK Teraz jest coraz fajniej !YES

Się czyta, się robi ...

Najmniej podoba mi sie brak info o sprzecie pod avatarem.

Ogolnie dziwna sprawa z tymi informacjami pod avkiem i

nikt na razie nie odpowiedzial oso w tym chodzi.

Już jest "po staremu"

Odnośnik do komentarza

Dziwna sprawa:

Dałem zdjęcie w swoim profilu, potem je zmieniłem i zapisałem, ale ciągle widać poprzednie zdjęcie...Nawet po wylogowaniu i logowaniu ponownym........Co robię nie tak?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

czy ktoś może mi powiedzieć, jak tutaj wywołać akcję - pokaż nieprzeczytane posty od ostatniej wizyty? Nie mogę znaleźć, a bardzo mi brakuje :(

Może to nie odkrywcze ale można zaznaczyć (wygasić) f_cat_read.png ikony przeczytanych tematów lub działów. Gdy pojawi się coś nowego ikonka się rozświetli.

Odnośnik do komentarza

A może mi ktoś wyjaśnić do czego są te + i - w dolnym prawym rogu posta, jak działają i czemu jak na nie kliknę dostaję info, że już dzisiaj nie mogę tam klikać :(

Też nie mogę oceniać wypowiedzi forumowiczów (choć może to i lepiej :) ), emotikony się chrzanią, poza tym, jak ktoś wyżej zauważył, na forach w tym formacie jest problem z przeglądaniem swoich starych postów/tematów.

Ale są plusy, np. możliwość podzielenia się tematem ze znajomymi na fejsie.

Odnośnik do komentarza

Najnowsze spostrzeżenie: wszystkie słowa w temacie pisane są z automatu wielką literą, a to jest sprzeczne z zasadami naszej pisowni (w angielskim jest inaczej). Właśnie dlatego jestem wrogiem wszelkiej maści autokorekt itp. Na Forum Motocyklistów szybko się z tym uporali; miejmy nadzieję, że to nic trudnego.

No i jak się właśnie okazało, system nie łączy postów (a powinien).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...