Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nowe Forum


Tetsuo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Dzięki Mariusz. Teraz jest OK. Ciekawe, bo nic nie przestawiałem, nawet nie zwróciłem uwagi na te menu po lewej.

Odnośnik do komentarza

Sedno sprawy - też chciałem zgłosić, że linki z powiadomieniami zawsze kończą sie na stronie głównej Forum. Mój bład? :)

Odnośnik do komentarza

Taki mail wlasnie dostalem:

Begin forwarded message:

From:
"www.burgmania.net" <artix@burgmania.net>

Date:
July 14, 2012 7:49:45 PM

To:
xxx

Subject:
New reply to Nowe Forum

Jerry_R,

SimonWarka odpisał na temat który obserwujesz "Nowe Forum".

----------------------------------------------------------------------

Sedno sprawy - też chciałem zgłosić, że linki z powiadomieniami zawsze kończą sie na stronie głównej Forum. Mój bład?
:clapping:

----------------------------------------------------------------------

Temat możesz znaleźć tutaj:

Jeśli wybrałeś w panelu kontrolnym natychmiastowe powiadomienie o odpowiedzi, możesz otrzymać e-mail dla każdej odpowiedzi w tym temacie.

W przeciwnym wypadku, tylko 1 e-mail jest wysyłany z forum dla każdego obserwowanego tematu.

To jest po to, aby ograniczyć liczbę maili jaka jest wysyłana do Ciebie.

Przerwij subskrypcję:

--------------

Możesz wyłączyć subskrypcję w każdej chwili logując się do panelu kontrolnego na forum i klikając na link "Zarządzaj Obserwowanymi Tematami" na zakładce "Forum".
Odnośnik do komentarza

Nowy watek o wypadki pgizi (nie moze byc mowy o migracji) - a ja nadal otrzymuje powiadomienia nie prowadzace do danego watku:

**************************************************************************************************

From:
"www.burgmania.net" <artix@burgmania.net>

Date:
August 21, 2012 7:03:37 AM

To: XXX

Subject:
New reply to Wypadek pgizi

Jerry_R,

burgifan odpisał na temat który obserwujesz "Wypadek pgizi".

----------------------------------------------------------------------

Trzymaj się pqizi, zdrowiej szybko, do wesela się zagoi, będzie dobrze, przestroga dla nas wszystkich żeby nie kozakować...

Pozdrowienia ze Szczecina !!!

----------------------------------------------------------------------

Temat możesz znaleźć tutaj:

Jeśli wybrałeś w panelu kontrolnym natychmiastowe powiadomienie o odpowiedzi, możesz otrzymać e-mail dla każdej odpowiedzi w tym temacie.

W przeciwnym wypadku, tylko 1 e-mail jest wysyłany z forum dla każdego obserwowanego tematu.

To jest po to, aby ograniczyć liczbę maili jaka jest wysyłana do Ciebie.

Przerwij subskrypcję:

--------------

**************************************************************************************************

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zauważyłem dziś, że polecenie "Zobacz nową zawartość" wymaga zalogowania. Zmartwiło mnie to, ponieważ często przeglądam forum w pracy, gdzie nie chcę się logować, bo Wielki Brat czuwa w Firmie. Pewnie jest więcej takich forumowiczów, którzy chcieliby móc sprawdzić, co nowego na forum, bez logowania. Proszę Administrację o przemyślenie zasadności zablokowania "Nowej zawartości" dla niezalogowanych osób. Naprawdę zależy mi na tym. (Pomijając moralne i prawne aspekty zajmowania się Burgmanią w czasie pracy... :chair: )

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jack, to walka z botami spamerskimi. Sprawdzamy, czy pomimo takiego zabezpieczenia będą dalej słały posty na forum. Możliwe, że ta funkcjonalność wróci. Zauważ, że wyszukiwarka dla niezalogowanych też obecnie nie działa.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

U mnie w Firmie informatycy widzą (jeśli chcą) każde kliknięcie na służbowym kompie. Nie sprawdzają wszystkich wejść na strony internetowe, ale jak wyłapią logowanie na prywatną stronkę nie związaną z pracą, to donoszą Wielkiemu Bratu, znaczy Szefowi. Permanentna inwigilacja!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Po dłuższych poszukiwaniach i małej pomocy ze świata równoległego znalazł się dodatek który przywraca opis (drugą linię) tytułu tematu. Bardzo ważne jest to, że powróciły archiwalne opisy tematów co niejednokrotnie przywraca im utracony sens.

Odnośnik do komentarza

Klikając "Zobacz nową zawartość" nigdy nie pojawiają się nowe posty z działu serdeczności. Tak jakby ten dział był wyłączony z opcji "nowa zawartość".

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dlaczego nie są widoczne komentarze artykułów na stronie głównej?

Już naprawione.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...