Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nowe Forum


Tetsuo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Mieliśmy kiedyś taki chat/shoutbox i nie cieszył się jakimś wielkim zainteresowaniem...... ale pomyślimy o tym.

Ps. To tak trochę jak z >Galerią naszych maxi skuterow<, było ciśnienie a teraz dział mało gorący.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Na Tapatalku ruszył chatroom Burgmanii w fazie testowej. Jeśli nie macie wyłączonych powiadomień powinny się pojawić komunikaty tapatalkowe. Jeśli nie to wejdźcie w Tapatalk> Powiadomienia > Wiadomości.

Identyfikacja w chatroom po wpisie w profilu lub po mailu.

Możliwość zmiany id poprzez: Ja> Edytuj profil.

Ps. Widzę, że już nawet zaczął się robić w chatroomie spory ruch... i to nawet z różnych części świata przybywa chat'erów ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

U mnie ok, inni też się dopisują.

Odnośnik do komentarza

Da się zmienić na identyfikacje po nicku? Nie zawsze Tapatalk ID lub mail są zgodne/podobne do nicka. A i często Tapatalk ID nie da się zmienić na zgodny z nickiem , bo jest zajęty..

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Yhy, widziałem. Na szczęście niewiele miałeś do zmiany i w sumie różnicy nie widać ;) gorzej jak ktoś ma bardziej popularny nick z Burgmanii w stylu "Ania" (na Tapatalku na bank zajęty) a mail tez jednoznacznie nie identyfikuje piszącego/piszącej.. Wtedy bez podpisu w wiadomości nie dojdziesz "któż zacz" ? ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Wydawałoby się, że mam nick mało popularny, a okazało się, że muszę kroplę dodać ;)

A inna kwestia, że na tablecie chat hula mi bez problemu, a na phonie nie :(

Odnośnik do komentarza

Czy jest mozliwe sprawdzenie, czy sa wysylane jakiekolwiek powiadomienia mailem do mnie?

W spamie ich nie mam, email w profilu poprawny...

PS:

ech, filtr gmail przestal dzialac, GMAIL mial problemy z autentykacja. Rozwiazane po stronie poczty.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Na chatroomie Burgmanii po najnowszej aktualizacji tapatalk doszła nowa funkcja - like'owanie fotek.

Sam tt działa też jakby stabilniej.

Odnośnik do komentarza

Pytanie do admin. czy istnieje możliwość  zakładki ''osoby z województwa''.  tzn. chcę reaktywować (poszukuję), ludzi np. z  małopolski. Część z nich jest ,czyta posty itd. to do nich piszę i nawiązuje kontakt. Ale muszę przeglądać wszystkie fora aż znajdę parę osób (oczy już szczypią od przeglądania), jesteście bardzo długo na necie i sporo osób się przewinęło, czy jest to możliwe technicznie ? - nie wiem może za dużo oczekuję.  

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
18 minut temu, Rafa303 napisał(a):

Pytanie do admin. czy istnieje możliwość  zakładki ''osoby z województwa''.  tzn. chcę reaktywować (poszukuję), ludzi np. z  małopolski. Część z nich jest ,czyta posty itd. to do nich piszę i nawiązuje kontakt. Ale muszę przeglądać wszystkie fora aż znajdę parę osób (oczy już szczypią od przeglądania), jesteście bardzo długo na necie i sporo osób się przewinęło, czy jest to możliwe technicznie ? - nie wiem może za dużo oczekuję.  

image.thumb.png.a81ed77e44f2e22b6ac80794021c5808.png

Skorzystaj z wyszukiwarki i wybierz "Wyszukiwanie użytkowników". Masz tam możliwość wpisania kilku warunków. Przykładowo - kto ma wpisane Brzesko.

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Na zdjęciu które wstawił XMarcinX widać wszystko. ( fakt mało wyraźne ale jest )


 

Odnośnik do komentarza

Nie widać ! Jezus Maria gdzie szukać. Dobra nie odpowiadajcie dam sam sobie radę

7 minut temu, arturo-bb napisał(a):

Na zdjęciu które wstawił XMarcinX widać wszystko. ( fakt mało wyraźne ale jest )

 

To nie do Ciebie przepraszam się zdenerwowałem

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

 

Tak krok po kroku

Najedź kursorem na pole wyszukiwarki zaraz obok lupy.

Podświetli się napis "wszystkie" z rozwinięciem

Kliknij to ->wybierz uzytkownicy ->potem lupę

Pokaże się menu jak ze zdjęcia

Wybierz zakładkę z prawej Użytkownicy , i wyszukaj po miejscowości.

 

PS

Nie irytuj się bo Ci żyłka .....🤣

 

Odnośnik do komentarza

DZIĘKUJE

12 minut temu, arturo-bb napisał(a):

 

Tak krok po kroku

Najedź kursorem na pole wyszukiwarki zaraz obok lupy.

Podświetli się napis "wszystkie" z rozwinięciem

Kliknij to ->wybierz uzytkownicy ->potem lupę

Pokaże się menu jak ze zdjęcia

Wybierz zakładkę z prawej Użytkownicy , i wyszukaj po miejscowości.

DZIĘKUJE o to mi chodziło uczę się !

Tragedia 4 osoby a ostatni wpis w 2019 roku. Arturo-bb jeszcze raz dziękuje. Ale ta lista jest bardzo (chyba) nie aktualna.

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Rafa303 napisał(a):

 

 

23 godziny temu, arturo-bb napisał(a):

 

 

Nie irytuj się bo Ci żyłka .....🤣

 

Tak,  już mi kiedyś ''żyłka pękła'', niestety (albo stety),  jestem już po zawale, może za bardzo chcę. Albo narośl poprzedniej pracy. Tak czy tak dziekuję za wyrozumiałość i pomoc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...