Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nowe Forum


Tetsuo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Dziwne, zarzuciłem IE 10 i nie działa mi enter w edytorze postów, plus parę innych "pierdół" :Jumpy:

, może T0mek cosik się wypowie :horse: ooo i w boldzie też piszę i jutub oznajmił mi, że przeglądarka nie obsługiwana :))))..."Korzystasz z nieaktualnej przeglądarki, której YouTube już nie obsługuje. Ponieważ niektóre funkcje YouTube mogą w niej nie działać, wyświetlona została mniej skomplikowana wersja strony filmu.

Wróć do zwykłej strony" <<<< :))))

Odnośnik do komentarza

W ostatnich aktualizacjach pojawiła się nowa opcja (settings --> security) "Always send Do Not Track hader" - czyli przeglądarka DOMYŚLNIE nie pozwala na śledzenie użytkownika przez strony internetowe. Wyłączenie tego checkbox-a powinno pomóc. Jak będę bliżej PC-ta to jeszcze poszukam.

Hmmm... Tylko to się ma nijak do bold-a i entera na forum... (na YouTube wiem, ze pomagało).

Na problemy z forum spróbuj kliknąć "Compatibility mode" - koło paska gdzie się wpisuje adres strony jest taki przycisk.

Poszukam / posprawdzam jutro. Dziś sobie obiecałem nie dotykać komputera :Jumpy:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dzięki Tomek, ale nic nie pomogło, śledzą ludzi k...a np. "reklamodawcy" i przestają działać funkcjonalności jak dostawca przeglądarki coś zabezpieczy... pzdr - w jednej linii bo enter nie działa :Jumpy:

Odnośnik do komentarza

Zainstalowałem właśnie IE 10 i też mam ten problem :)

Zdaje się że trzeba zainstalować na forum poprawkę do CKEditor-a: http://dev.ckeditor.com/ticket/9741

Na szybko obejście (jak widać działa bo piszę z IE10) to kliknąć w wyłącznik w lewym górnym rogu edytora: "Przełącz sposób edycji" - włączenie trybu "programisty HTML" :).

Upierdliwe, ktoś to nieźle schrzanił w MS-ie ;) (bo trudno moim zdaniem winić twórców oprogramowania forum/ckeditora skoro wcześniej działało).

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś może poprawić ten brak entera w edytorze plików?

Na nowym tablecie mam tylko IE10 i oprócz entera są tez problemy z pisaniem w odpowiednim okienku :(

Odnośnik do komentarza

U mnie w przypadku pisania na tablecie zawsze rozpoczyna pisanie od lewego górnego rogu - niezależnie od położenia kursora. I po wciśnięciu entera nie zmienia linii (ASUS TF101G, Android, zarówno Dolphin jak i FF, różne klawiatury). Przyzwyczaiłem się, że do Burgmanii klawiaturę fizyczną muszę podłączać :ninja:

Pzdr.

M.

PS. Nie, Tapatalku nie będę instalował, na 10" ekranie wolę pełnokrwiste przeglądarki. M.

Odnośnik do komentarza

Czy wy na tych waszych tabletach włączacie w ogóle Compatibility Mode? Bo tak wygląda jakby to wszystkie strony w Internecie miałby się dostosowywać do waszych zabawek, a nie na odwrót :P

Odnośnik do komentarza

Compatibility Mode nie pomaga.

To jest błąd w oprogramowaniu CKEditor (komponent forum) a nie w przeglądarce.

Więc wygląda na to, że to strony w Internecie (nie wszystkie a tylko te uszkodzone) trzeba naprawiać.

A w "zabawce" nie mam co, ani nie mam jak poprawić.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Zgadza się. Sprawdzimy to.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przepraszam czy u was też znikł boczny prawy panel (urodziny, nowe tematy) ? Bo ja tego nie widzę ?

U mnie nie ma jak wyłączę (x). Wtedy wyglada tak

Bez%2520nazwy-4.jpg

Natomiast mam inny problem, od kilku dni wyświetlają się "robaczki" w panelu urodzinowym jak poniżej. Pewnie mam coś wł. lub wył. :-)))

Bez%2520nazwy-3.jpg

Chyba że o to Ci chodziło Lucjan.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tak jest po poprawce. Czekamy dalej na naprawę. Ale Ojciec Dyrektor miał mały urlop. Dzisiaj wrócił i pewnie sprawą się zajmie.

Odnośnik do komentarza

Witam, czy szanowni Państwo też odnoszą wrażenie że po zniknięciu listy osób obchodzących w danym dniu urodziny ze strony głównej w serdecznościach powstał niezły bałagan ? Miło jest na pewno dostać życzenia z lekkim opóźnieniem ale chyba nie oto chodzi.

Odnośnik do komentarza

Ja mam taki kłopot, że jak piszę posta, to nie działa ENTER. Tzn. wciskam, a pisanie nie przechodzi do nowej linii. O tu wcisnąłem i widzicie co z tego wyszło. Nic. Mam MS IE 10 na MS WIndows 7. Co Ciekawe, w pracy mam podobną konfigurację i tam działa. Ma ktoś pomysł jak to przeskoczyć? Jak chcę pisać ładnie, muszę pisać np. w notatniku i potem kopiować sformatowany tekst do forum :-(

Odnośnik do komentarza

Mam dokładnie ten sam problem co Kmodzele i bardzo mnie on irytuje. Na niektórych komputerach mam enter a na innych nie mam. A nawet na tym samym czasem mam a czasem nie... Czy ktoś może coś poradzić?

Odnośnik do komentarza

Znaczy się, czekamy na upgrade edytora forum (albo zmieniamy IE 10 na IE 11 :-) ). Dzięki Sysgone za wyszperanie informacji. Bałem się, że to jakiś nietypowy problem - nie do ogarnięcia.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Wiesiu, pisanie działało zarówno wczoraj jak i dziś :clapping: , natomiast wstawianie zdjęć zależy w głównej mierze od zewnętrznych serwerów.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzisiaj ruszyło wszystko po aktualizacji Windowsa. Z tabletu wszystko działałlo natomiast na dwóch PC miałem problemy na jednym nic nie mogłem napisać natomiast m

na drugim pisanie odbywało się w żółwim tempie (przy szybkim pisaniu gubił litery) natomiast wstawianie fot i linków ogóle nie działało. Dodatkowo na tym kompie, na którym nic nie mogłem pisać zaczęły mi się pojawiać jakieś reklamy.Dlatego bardzo mnie to zdziwiło. Co ciekawe działo się to tylko w IE 10 natomiast w Chromie nie było problemu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...