Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nowe Forum


Tetsuo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Androidy, tapatalki to znam, ale dalej nie wie jak ustawić wersję mobilną na lumi930 WP8,1

BTW, żeby wrzucić fotkę przez tapatalka na WP trzeba ją wcześniej zmniejszyć do max 200kb, porażka.

Odnośnik do komentarza

Chciałbym zmieścić zdjęcie, jedyna opcję jaką widzę to przed podanie URL, lub zakładkę "My Media", ale tam nic "nie działa", czy będzie taka możliwość, czy trzeba hostować zewnętrznie?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nie mogę przestawić forum na wersję mobilną. System Windows Phone 8.1. Inne podobne fora mają na dole ekranu przycisk wersja mobilna, nasze nie.

Pomoże ktoś?

Problem zniknął po aktualizacji Windowsa. Jest git ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A co to się stało?

Do tej pory wyświetlało mi się 2, 3, max 4 strony po kliknięciu "Zobacz nową zawartość" a teraz 12, 14.

To coś u mnie się poprzestawiało czy "globalnie"?

Odnośnik do komentarza

Mam tak, gdy używam naprzemiennie firefoksa i tapatalka - tapatalk przestawia mi widok z nieprzeczytanych na "ostatni miesiąc"

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

W związku z problemami przeładowania (overload) serwera oraz połączeniami z bazą MySQL .... Temat zgłoszony do serwerowni i czekamy na odpowiedź. Mam nadzieję, że sytuacja szybko ulegnie poprawie.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Na forum pojawiły się pewne zmiany blokujące logowanie bootów i niechcianych "reklamodawców".

W związku z dziwnymi przypadkami kasowania (po długim czasie) przez użytkowników całych swoich wpisów, które powodują utratę czytelności wątków...wprowadziliśmy tzw. restrykcje edycji postów. Na edycję każdego napisanego posta jest teraz czas 30 minut.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Droga Administracjo :rolleyes1:

Proszę o rozważenie, czy czas na edycję własnego posta nie mógłby być dłuższy. Czasem zdarza się napisać coś głupiego, albo w tzw. mylnym błędzie. ;) Dopiero po uwagach innych forumowiczów albo po własnych przemyśleniach dostrzegamy, że palnęliśmy babola lub minęliśmy się z prawdą. Może by tak dać czas 2-3 dni. ???

Odnośnik do komentarza

Doskonale rozumiem cel zmiany o której napisał Mariusz. Ale przy okazji wylewa się dziecko z kapielą. Normalni użytkownicy czasem chcą coś tak po prostu zmodyfikować. A tu będzie klops. Nie wiem, jak znaleźć złoty środek. Krytykować każdy umie, ale dobrze doradzić - nie :-(

Może modyfikacje treści starszych niż miesiąc wymagałaby zatwierdzenia przez Admina? Chyba takich nie byłoby dużo.

Przy okazji chyba wypada uprzedzić forumowiczów w regulaminie o trudności edycji / usuwania własnych postów, żeby nie było potem uzasadnionych żali.

Odnośnik do komentarza

Długo się nad tym posunięciem zastanawialiśmy, jednak w przyszłości zawsze pozostaje skorygowanie swojej mylnej informacji w następnym poście :) . Bo takie "skorygowanie- edycja" czasami zmieniało treść całego ciągu późniejszych, ale już napisanych odpowiedzi. Forum ma dawać możliwość wypowiedzi i dyskusji, a zmiana tekstu po kilku dniach lub po późniejszych postach "naprowadzających" wypacza charakter następnych wypowiedzi.

PS. To udogodnienie pozwoli też na bardziej przemyślane "użycie" klawiatury ;) .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

. Czasem zdarza się napisać coś głupiego, albo w tzw. mylnym błędzie. ;) Dopiero po uwagach innych forumowiczów albo po własnych przemyśleniach dostrzegamy, że palnęliśmy babola lub minęliśmy się z prawdą.

Ale jak palniemy "babola" i się zreflektujemy to mamy możliwość złożyć "samokrytykę" i bijąc się w piersi " odszczekać " głupoty .

A edycja postu poprzez wykasowanie wypowiedzi ( nawet tej niewygodnej ) powoduje że cała dyskusja jest nie zrozumiała.

Trzeba ważyć słowa a jak się coś wypsnie to pochylić głowę ,posypać popiołem i wziąć na klatę krytykę.

Ja bym zostawił te 30 min.

EDIT

PS

Bigu mnie wyprzedził ( wolno stukam w klawisze )

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Czasem zdarza się napisać coś głupiego, albo w tzw. mylnym błędzie. ;)

Piłeś - nie pisz ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

A może rozważyć możliwość dłuższej edycji postów (powiedzmy 30 dni) a jednocześnie ograniczyć możliwość wykasowania całej treści posta ...

Technicznie nie ma takiej możliwości.

Odnośnik do komentarza

(...) Może modyfikacje treści starszych niż miesiąc wymagałaby zatwierdzenia przez Admina? (...)

Ze niby admin czyta posta prastarego, porównuje do nowych zmian i zatwierdza? Czy niby skąd ma wiedzieć co zatwierdza? Kto ma czas na czytanie takich "bo ja sobie zmienię"? I jeszcze zeby mieć pojęcie nie wystarczy przeczytanie jednego posta wyrwanego z kontekstu całego wątka...

Zatrudnij jasnowidza, niech zarządza forum telepatycznie, a wróżka będzie mu mówiła co ma robić :D ...

Widzę, że zaczyna się dzielenie włosa na czworo, żeby nie powiedzieć dosadniej... Nie wiem czy się śmiać, czy płakać...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Piłeś - nie pisz ;)

Ej, ej! Piłeś - nie jedź. OK. Ale, piłeś - nie pisz, to jeszcze chyba nasza nowa kochana demokratycznie wybrana władza nie przegłosowała. ;)

Niech żyyyje woooolność! Wooolność i swoboooda! :lol1:

A poważnie: co np gdy założę wątek - jakąś listę, zbiórkę, zaproszenie na wyjazd, czy cuś w tym stylu?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

A poważnie: co np gdy założę wątek - jakąś listę, zbiórkę, zaproszenie na wyjazd, czy cuś w tym stylu?

W każdym kolejnym wpisie aktualizujesz listę lub każdy dopisujący się do wydarzenia kopiuje listę i dodaje siebie. Z powodzeniem działa to tak na wielu forach.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Mariusz, tak będzie też w wątku o Burgmanii 2016 ?

Pytanie retoryczne.

Marcin, wszędzie tam gdzie będzie organizowana impreza "masowa" Klubu, w której niezbędny będzie nadzór przez zakładającego topic (organizatora) i stała edycja listy wprowadzimy inne rozwiązania.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie decyzja trafna w sedno !!!

Piszesz

, pisz to co myślisz a nie pierdy, a potem "edit" wpis :)

p.s.

Miałem taką "szermierkę" zmian wpisów,

on napisał, ja odpisałem, on zmienił to ja wpis że zmienił i tak dalej, dalej, i dalej

dobrze że miał uprawnienia i na moje życzenie usunął wszystkie posty :)

Odnośnik do komentarza

Przydałby się na forum Shoutbox. Czasami jest jakieś krótkie szybkie zapytanie, pozdrowienie bez potrzeby tworzenia tematu lub szukania wątku gdzie to umieścić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...