Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartkowe spotkania w Świnoujściu


SlawoyAMD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Zaczęło się spontanicznie. Wyjechałem w poszukiwaniu Towarzyszy i napotkalem Romka, zaraz pojawił się Darek. Zrobiliśmy rundkę i na pogaduchy na Orlen. Dołączyli do nas Sławek, Emil i Piotrek. Sławek niestety dziś do pracy na nockę więc pożegnaliśmy Go a w piątkę rozpoczęliśmy kulanko.

Dziękuję wszystkim uczestnikom ☺

834d5597c90a1995d801b9c94e4d5771.jpg

2c2dc4bed8ff442f70065799396a3ea6.jpg

59abd4d4e82eb499babee7d4f08b895b.jpg

e7aaeb891bde17023faa425215c482ab.jpg

3afb0a16896637f13a56ebc63d88d2ea.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przyjemnie było się spotkać... Fajne fotki, jutro po pracy muszę je zassać w swoje zasoby foto-pamiątek...

Odnośnik do komentarza

...:-( w pracy do 20-stej...a taka ładna pogoda :-) Romano widziany z promu kulany i pozdrawiamy...może jutro coś gdzieś jakoś...;-)

Odnośnik do komentarza

:) sobote mam wolna i jestem na s-ciu niedziele tez ale na fonie musze byc...jak co to kaemow moge dokrecic tu i tam :)...

kocie, też jestem. Nie mam jeszcze sprecyzowanych planów, ale pewnie trochę pojeżdżę. Zdzwonimy się

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A ja jeszcze nie wiem. Po ostatniej polatance trochę mnie przewiało (bo sie kominiarki nie chciało założyć) i gardło dokucza. Myślę od rana o moto... Będę obserwował temat.

Odnośnik do komentarza

A ja odwaliłem numer życia...........koło Bielików zagapiłem się i przejechałem kolesiom po świeżo wylanym betonie.......robol się wkurzył, krzyknął za mną TY BARANIE.......cóż Forza uwalona betonem ( już umyta ), a ja kulturalnie spierdzieliłem na pełnym gazie............normalnie Bareja..........

Odnośnik do komentarza

ja pewnie tak, ale może nie koło Bielików.........a przyszły tydzień jak tylko pogoda będzie to jadę na Szczecin na przegląd......jak komuś nie za wolno to zapraszam do wspólnoty........

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Oczekiwanie na wolny termin w ASO Honda u Wojtka to około 2 tygodnie. Zatem lepiej czym prędzej zadzwoń i zabukuj sobie wizytę, bo z Twojego przyjazdu za tydzień mogą być nici :)

Odnośnik do komentarza

W piątek za tydzień (22.04) jestem na 13.30 umówiony w ASO w Szczecinie. Ktoś ze Świnoujścia reflektuje na przejażdżkę? oczywiście jeśli pogoda pozwoli.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj spotkałem się z Czemilem, pogadaliśmy sobie trochę i rozmawialiśmy na temat dzisiejszego czwartkowego spotkania. Czy ktoś z szanownych kolegów jest zainteresowany? Godz. spotkania 18.15-18.30. Na początek kawa w McDonalds na rozgrzewkę a potem jakiś mały przelot po mieście lub inne propozycje.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Czy ja się dziś wyrobię to jeszcze nie wiem. Wielkie przygotowania do jutrzejszego wyjazdu. W sumie to Honię trzeba zatankować, więc postaram się podjechać na kawę.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

U nas na wsi nie ma nudy. Spot rozpoczęty:)

73b419a8373db1829d610b8dff1fb7b8.jpg

2866bb91529773b6d9be05f4061a1fb6.jpg

Fajnie było się z Wami spotkać. Troszkę krótko ale wiecie rozumiecie :) Dzięki Darek, Emil, Piotr, Krzysiu, Piotr i Sławek no i Gosia na chwilkę ale była:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...