Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartkowe spotkania w Świnoujściu


SlawoyAMD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Emil, szczere gratulacje !!! Szczególne dla dzielnej mamy. Zdrowia i samych radosnych dni dla córeczki.

Pozdrowienia dla Waszej całej czwórki i koniecznie pogratuluj braciszkowi siostrzyczki.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję, koledzy za szczere słowa. Żona czuje się świetnie, ja również. Super czas dla nas. Fajnie mieć rodzinkę - skuterową również.

Poza tym, biorąc pod uwagę udany spot czwartkowy, zapewniam po raz kolejny. To może być stałe miejsce spotkań. Parking na skuty jest. Pozdro

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Czemil dziękuje za odważną deklaracje z twojej strony odnośnie spotkań braci skuterowej. Jestem Ci bardzo wdzięczny i doceniam gest. Jeszcze raz pozdrowienia dla całej rodziny.

P.S Skuter już działa. Okazało się że wtyczka od regulatora napięcia zaśniedziała. Po pryśnięciu kontaktem ładowanie wróciło do normy. Kosztów nie było, banan na twarzy powrócił. :clapping:

Odnośnik do komentarza

I my dołączamy serdeczne gratulacje! Cieszymy się, że Bartuś wreszcie się doczekał. Pozdrowienia dla całej rodzinki, a w szczególności dla żony. I pomyśleć, że byliśmy tak blisko rozwiązania...

Jola z Waldkiem

Odnośnik do komentarza

Jutro jadę z Semi z Dominikowa do Miedzywodzia i do Swinoujscia może jakaś kawka i lody?

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Z braku jakichkolwiek info o czwartkowym spocie informuję, że lecę jutro najpierw do Goleniowa ( mam odebrać kilka rzeczy ), potem lecę na Trzebież i kawkę lub obiadek u teściów. Powrót planuję przez DDR, ale sprawa jeszcze otwarta - trzeba zaliczyć KFC. Liczę, że szef puści mnie ok 13.00 więc 13 lub 13.20 na prom.

Jak ktoś chętny to zapraszam. Jadę z Bartusiem, więc raczej pełna turystyka.

Nie wykluczam też zaliczenia Pleciugi o 18.00

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A ja się chyba skuszę dla odmiany na spota świnoujskiego :D. Odwiedzę przy okazji Kunisza i Was :)

Daj znać o której będziesz to się dostosuję i również będę

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kończę robotę o 14:00, na koń i heja :). Ja się dostosuję do Was jakoś. Myślę, że około 16:00 bym był już. Najwyżej się pokulam gdzieś sam w okolicy, żeby Wam nie robić zbytniego kłopotu i nie zabierać zbyt dużo czasu. Może Waldek z Żonką z Wolina polecieliby ze mną dalej do Świnoujścia? Szkoda, że Czemila dziś nie będzie w Świnoujściu :), bo miejscówki zabraknie hehe

Oooo i może KOT się przyłączy i polecimy razem dalej :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Walduś, ja i tak do Was podjadę, na pewno domyślasz się po co, ale skoro nie możecie jechać i jesteś zajęty, to raczej w drodze powrotnej ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja oczywiście, jak zwykle na nockę (czyli 18-ta na prom)... Jak będziecie wcześniej coś organizować, to dzwonić albo do nas na słynną kawę z ekspresu Gosi...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No i nie dojechałem do Świnoujścia, a nawet więcej - NIE WYJECHAŁEM z miasta :(. Szczecin STOI, masakra jakaś. Trasa przy Porto Grande i Ładodze (co prawda już jej nie ma) jest w całości zamknięta. Nie wiem dlaczego. Po 45 minutach walki, żeby w ogóle wydostać się z korka Parkową w górę do Galaxy i ulewie stojąc, dałem sobie spokój i wróciłem wkur ....... do garażu. Ehhhh .....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...