Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartkowe spotkania w Świnoujściu


SlawoyAMD

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za spota. Ważne, że był. Kilka skutów w tak małej wsi co wręcz CUD. A cuda zawsze są potrzebne...........a potem igrzyska i piwo.

Odnośnik do komentarza

Dzięki chłopaki za spotkanie. Jak zawsze było fajowo. Udanych jutrzejszych wyjazdów i szczęśliwych powrotów dla Emila ,Sławka i Roberta. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Niestety Romek już w morzu. Ja rozumiem , że trzeba pracować ale dlaczego teraz jak już się cieplej robi ;)

Odnośnik do komentarza

Proponuję jutro krótkie spotkanie na 200 lub 400 w jakieś cafe lub pizza w celu powitania kolegów powracających w Ryni. Należy im się. A pewnie Robsson i Slawoy tez mają dla nas kilka słów.

Odnośnik do komentarza
:) kalapulka ktos dzis gdzies ??...szkoda mi pogody...jade na s-cie...solo...:) o 15-stej wyjezdzam z wolyna :)
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Można by polecieć gdzieś. Na razie zaraz wystawiam Burka z drewutni i jadę mu zrobić nowe fotki do sprzedaży... Chyba pod Karsibory na tle wody...

Odnośnik do komentarza

Wybrałbym się do Dziwnowa w sobotę pooglądać łodzie motorowe. Takie super szybkie. Co prawda maja przepływać przez Ście, ale szybko a w Dziwnowie cumuja od 13.00 przez dwie godziny. Poza tym można sie przejechać, napić, zjeść, sfotografować itd.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jeszcze nie wiem jakie plany na sobotę będę miał, ale propozycja ciekawa.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Propozycja jak najbardziej godna uwagi. Niestety ja w 99% będę wtedy w Szczecinie :(

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja jutro po nocce w ochronie lecę do roboty na ujęcie wody... Kolega wypadł ze zmiany, więc piątkowe spotkanie "czwartkowe" mało realne w moim wydaniu...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Asz... mi tym browcem smaku narobili...

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50L przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...