Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartkowe spotkania w Świnoujściu


SlawoyAMD

Rekomendowane odpowiedzi

No to sorki, przeoczylem.Bede gdzies sie wałęsał po wybrzezu z zona,moze gdzies was namierze.Wyruszamy lekko po polodniu

Odnośnik do komentarza

Zazdraszczam, tym bardziej że pogoda super. My dzisiaj mamy wielkie święto naszej młodej - Pierwsza Komunia. Życzę miłego jeżdżenia.

Odnośnik do komentarza

Emil Krzysztof wielkie dzięki za wspólnie spędzoną niedzielę mało jazdy dużo żarcia czyli mordercza dieta Krissa już widzimy efekty

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
No to chyba znowu "grupa wybrana" ,bo nigdzie na forum nie ma informacji.Coraz wiecej i czesciej tworzy sie takich podgrupek.Zle nawyki :confused:

Grzesiu, chyba ostatnio trochę mało systematycznie i niezbyt wnikliwie przeglądasz Forum, bo akurat o tym spotkaniu pisało kilka osób.

Czasem zdarzają się spontany i wtedy faktycznie nie zdąży się napisać informacji na Forum, ale to spotkanie do nich się nie zaliczało.

Pozdrowienia dla Ciebie i do zobaczenia w realu na jakimś spocie czy przejażdżce.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Darek, odkopałem temat...

Czwartek ja na nocce, ale w piątek po 19,00 można się spotkać...

PS - dokładnie 19,30 na Placu Rybaka

Lista chętnych na ewentualne jutrzejsze spotkanie i przejażdżkę po NRD... Oczywiście jeśli aura nam pozwoli, bo jutro zapowiadają burze i opady późniejszym popołudniem, no ale może się uda... http://www.twojapogo...cie/godzinowa/3

PS 2 - Meteo.pl daje bardziej optymistyczną pogodę - http://www.meteo.pl/php/meteorogram_id_coamps.php?ntype=2n&id=1597

1 - Slawoy + Gosia

2 - Darecki

3 - Marek Siorbak + Siorbakowa

4 - Czemil

5 - Piotrek Hektor

6 - to miejsce czeka na Ciebie...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Chętnie dołączę ale wg mojej pogody na Świnoujście nie będzie milutko ;)

47af82c6bcd03855922ac9b87d46c1e4.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeżeli pogoda nie dopisze to przełożymy spotkanie na inny termin. Trudno na pogodę nie mamy wpływu. Zobaczymy jutro.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kurtka mi przemokła trochę :P Powrót z pracy na mokro... To lubię :mad2:

Odnośnik do komentarza

Ja pojechałem skuterem do Hektora do garażu i wspierałem go w demontażu łożyska główki ramy. Trochę poczyścił nasmarował i kiera chodzi jak nowa.he he. Potem do garażu, wycieranie sprzęta do sucha i o 22.00 powrót do domu. Szkoda że nie wiedziałem że jednak się spotkaliście też bym podjechał.

Odnośnik do komentarza

Witam, jutro około 09-10tej wybieram się do Kołobrzegu taka wycieczka do muzeum wojska polskiego jak ktos chetny zapraszam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jutro ok 14 -tej jadę z Asią do ZOO w Wolgaście. Wejściówka 6,5 eurusiów. Jak ktoś się nudzi to zapraszam na wspólny wyjazd.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jutro niestety może przyjedzie kupiec na Burka, wiec uziemiony :( W dodatku ma znów jutro padać gdzieś w rejonach południa... Nie pamiętam tak tragicznego lipca od dłuższego czasu :msn-cry:

Odnośnik do komentarza

385bf36d19dfb8ad4c3a6ce07f60086c.jpg81b922bda5d92f0cb6ecf2bba307a9a6.jpg5fcfb5bd190b2dbdb83ef24d83d35cad.jpg

Byłem, widziałem. W zasadzie nic rewelacyjnego, ale przed deszczem uciekłem. I coś ciekawego - ledwo uniknąłem zderzenia z myszołowem.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Drodzy Koledzy i Koleżanki :)

Wygląda na to, że nasza wrześniowa III Majówka Zachodniopomorska będzie całkiem sporym wydarzeniem o zasięgu ogólnokrajowym, a nie tylko lokalnym, jak to było dotychczas. Liczba chętnych z całej Polski po prostu nas zaskoczyła. Natomiast zaskoczyła mnie również mała frekwencja Waszej podgrupy GZ. Mamy ponownie okazję wszyscy razem się spotkać, spędzić miło czas. Szkoda, gdybyśmy nie byli w komplecie zwłaszcza, że jesteście przecież "na miejscu" - nie trzeba daleko jechać. Bardzo miło byłoby, gdybyście zjawili się chociaż na parę godzin w pełnym komplecie.

Proszę Was, nawet jeśli ktoś planuje wpaść tylko "na chwilę", o wpisanie się na LISTĘ W TYM WĄTKU, w opcji nr 3 Gość, wraz z podaniem rozmiaru koszulki, które będą produkowane specjalnie na tę okazję.

Czekam na Wasze zgłoszenia i bardzo serdecznie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jutro czwartek... Szykujemy coś na 18-tą? Można by pogadać o sprawie odwiedzin Bugmaniaków w Szczecinie, bo w wątku jest trochę wszystko zaplątane i nic nie wiadomo, co i kiedy...

Odnośnik do komentarza

A w Świnoujściu będzie mały grilek u mnie. Impreza zrzutkowa. Darecki z racji urlopu robi zakupy. Jakby jakieś zmiany odnośnie ustaleń telefonicznych to kontaktujcie się z Darkiem. Spotkanie 18.00. Żarcie, a potem jakaś jazda. Jak jeszcze ktoś chce dołączyć to musi przywieść coś dla siebie. Pozdro

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jak by coś to numer do mnie 694422130. Pozdrawiam.

Waldek bierz Meridę na siodło i dawaj na 18.00 do Świnoujścia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...