Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartkowe spotkania w Świnoujściu


SlawoyAMD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Kocie, kusząca propozycja... Tylko ciekawe, jaką pogoda będzie, bo patrzę na trzy trzy strony i zapowiadają:

1 - słonce temp. max 6 st.C

2 - rano słońce, później zachmurzenie duże, temp. max 6 st.C (pogoda Norweska)

3 - słoneczko, max 10 st.C

I weź tu bracie sobie wybierz.... Najbardziej wierzę Norwegom, bo u wszystkich w poniedziałek ma padać, więc chmurki mogą być wcześniej. 80km można w temperaturze 6 st.C polecieć w "kondoniku"przeciwdeszczowym, ubrany na cebulkę, nie przekraczając setki. Myślę że na 100% zgadalibyśmy się w sobotę, co?

Masz może jakiś link do tego spotkania? Coś wcześnie zaczynają sezon :P

Odnośnik do komentarza

:) ktos do gryfic w niedziele na otwarcie sezonu motocyklowego...??...sie wybiera...

ja i może jeszcze 3 skutry ale to wszystko zależy od pogody jak będzie zimno to ja nie jadę

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jutro czwartek, pogoda też ma być to może jakąś polatankę po okolicy poczynimy. A potem możemy omówić parę spraw przy "soczku" w Batiście albo u Sławka albo... damy radę :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Robsson ma dzwonić koło 16-tej, to ustalimy szczegóły. A ty dziś w pracy?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Plan jest taki, że jak będzie pogoda to muszę przetestować nowy żagiel (szybę) i wstępnie umówiony jestem przed 16-tą z Romkiem. Myślę , że możemy się umówić np. o 16.30 na Placu Rybaka. Wspólnie ustalimy plan działania.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Czwartek w Świnoujściu rozpoczęty polatanką. Spot nadal trwa w miłym towarzystwie przy kawce, mleczku i browarku. 9fde5d39eb6b1313e446691725d63f3a.jpg

1b56f4037842a9f5030fa4c6a30b2de5.jpg

f0e3e42d121ac54ece85188f743adf09.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...