Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartkowe spotkania w Świnoujściu


SlawoyAMD

Rekomendowane odpowiedzi

??,,,ja tez moge...??..

Kocie jak masz ochotę to podjedż na Chełmońskiego przy skręcie do garaży o godz 11.10 to sobie popatrzymy i może mi doradzicie czy kupić czy nie.

Parcia mocnego na razie nie mam bo jeszcze zimno na jazdy. Ale jak bedzie warta zakupu to wezmę bo rocznik mi pasuje i to że jest w nowej budzie.

Ogólnie po zdjęciach które oglądałem to widać że ona dawno myjki nie widziała i wygląda na trochę zapuszczoną wizualnie ale najważniejszy jest stan techniczny. A jedna wizyta w myjni i trochę środka do odnowy plastików powinno poprawić jej wygląd optyczny.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Darek, trzymam kciuki.

Obejrzyjcie ją przede wszystkim pod względem stanu plastików, czy nie ma śladów jakiejś przeszłości wypadkowej, w postaci klejenia i złego spasowania elementów plastikowych skutera (niestety atrakcyjność cen wynika z faktu, że większość sprowadzanych moto ma za sobą jakieś przygody). Ponadto Anglicy nie dbają za bardzo o swoje pojazdy, tak więc wygląd i brud tego egzemplarza może być już kilkuletni. Technicznie, są to maxi skutery praktycznie niezniszczalne, więc w tej kwestii mniejsze obawy, pamiętaj jedynie że kupujesz używany sprzęt i warto wydając pieniądze na zakup, zostawić sobie 1000 zł na pierwszy przegląd.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza

Chciałem tylko poinformować że po nieudanym początku (zawieszona szczotka rozrusznika) zakupiłem yamahę mayesty 400 z 2010 roku. Sprzęt wymaga drobnej kosmetyki ale technicznie jest sprawny i myślę że będę zadowolony z zakupu.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Super, gratulacje. Wrzucaj fotki. Czy to ten piękny model poliftowy z "fałką" LED'ową z tyłu? :) Sobierek miał taką, tylko czarną - cudna była :clapping:.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Darek, mega gratulacje! Cieszę się z Twojego wyboru. Majesty to bardzo dobry i bardzo ładny skuter, a przy tym bardzo komfortowy i niezawodny.

Czy to ten egzemplarz...???

c17236f649a36b9976f7d39661071fd7.jpg

5b59f67bc297b3072177d0e7a34d418f.jpg

1ea096d7d2f36c443c6ba58079239563.jpg

8cfdc0a2ff141753b686b6cd753ac35b.jpg

W bardzo fajnym kolorze.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Krisso tak to taki model w kolorze grafit mat z ledami z tyłu. Jazda na niej to prawdziwa przyjemność. Nawet wymagający Slawoy był pozytywnie zaskoczony komfortem jazdy po odbyciu jazdy próbnej. Ogólnie udało mi się uzyskać cenę zakupu o 2000zł niższą od wyjściowej. :smile:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tak, to ten.. Na zdjęciach ładnie wygląda, w naturze nieco gorzej, bo właściciel zaliczył delikatny szlif przed dzikiem i otarł lekko czaszę o osłonę płozy po prawej stronie... Do zrobienia plus parę drobnych rys... Ale jeździ fajnie. Nad optyką się popracuje i będzie git.

Odnośnik do komentarza

To teraz masz mały problem :(, każdy będzie chciał jeździć za tobą :) szczególnie wieczorem.

Wiem to z własnego doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

I ja również gratuluję :) Na zdjęciach wygląda naprawdę super, mam nadzieję zobaczyć Majkę na żywo i trochę pomarudzić ;)

Odnośnik do komentarza

To teraz masz mały problem :(, każdy będzie chciał jeździć za tobą :) szczególnie wieczorem.

Wiem to z własnego doświadczenia.

To prawda, bo zadek, zwłaszcza nocą ma piękny.

Gratulacje!!!

Odnośnik do komentarza

Gratuluję Darecki, myślałem, że sprzedający wystarczająco cię zniechęcił :clapping: Ale, dzięki waszej znajomości tematu uznaliście, że warto. Gratuluję raz jeszcze. Do zobaczenia na spocie.

Odnośnik do komentarza

Czemil zawieszona szczotka w rozruszniku nie zniechęca, tym bardziej że dostałem spory rabat na zakup nowego rozrusznika co zapewne uczynię.

Odnośnik do komentarza

Darecki, Ja się nie znam na mechanice, kupuję oczami i sercem. Pewnie dlatego jestem zmuszony kupować nowe. Ale zależy mi, abyś był zadowolony.

Odnośnik do komentarza

Czemil ten roczni yamaszki mnie zadawala. Trochę kosmetyki z minimalnym wkładem własnym i będzie git. Już zamówiłem nowy rozrusznik a motór jedzie jak marzenie. Myślę że będę zadowolony i dziękuje za twoje wsparcie, dobrze mieć takich znajomych w koło siebie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie sztuką jest kupić coś od początku genialnego... Czasami bardziej cieszy dopieszczenie czegoś i tak już dość pięknego... Zasłużyłem na Oskara tą myślą???? :P

Odnośnik do komentarza

OSKARA w kategorii dostaje.............:-)

Sławek zasłużyłeś.........Nie kop mnie tylko dlatego, że mnie stać...............Pozdro kolego, przyjacielu na 200...........

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czemil, ja tez wolę nieśmiganą ze sklepu... Ale jak nie można, to trzeba sobie dorobić filozofię i życie staje się piękniejsze :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...