Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartkowe spotkania w Świnoujściu


SlawoyAMD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Dziś mimo dość mżącej aury, docieraliśmy Hondę Czemila i moje nowe sprzęgło... Przy okazji odwiedziliśmy Kota na dyżurze i Piotrka z Atlantica.

4b38e8b547f982dc.jpg

2c688aa35d285019.jpg

23004aca1c076474.jpg

Odnośnik do komentarza

Ja w niedziele umówiony jestem na oględziny maxi w celu zakupu . Może niedługo też będę śmigał. Zdradzę tylko że 400cm i 2010 rok :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wow... Pewnie Jamajka z lampami LED z tyłu... Tak zagaduję :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Też obstawiam Majesty. Darek, jeśli tylko będzie bezwypadkowa, to nie zastanawiaj się. Majesty to super sprzęt. Niezniszczalny i niezawodny. Polecam z czystym sumieniem.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czemil, gratki - piękne maleństwo, ale z charakterem. Podoba mi się. Wogule fajne te wasze maty.

A, o termometr dla SW-T KriSSa się nie martwcie, już załatwiony. Przekazanie na "Wiosennym" w Ryni.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

To prawda, do hondy ciężko znaleźć coś w sam raz. Znalazłem idealny w kolorze czarnym z wbudowanymi uchwytami montażowymi na kierownicę

6ff3681a4f991aa394bce1476faa9084.jpga7a3806268a5dea92846a0e59593a7e5.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kocie, niewykluczone, że trochę na miasto ruszę po 12-tej...

Patrząc jeszcze na Czemila LED-owe oświetlenie, oglądam właśnie Integrę 2016 i tam też fajnie to już zrobili...

Odnośnik do komentarza

Darecki, Majka jest trochę poobdzierana na podnóżkach i te właśnie plasiki nie do końca ładnie spasowane. Kiedyś ją próbowałem i odpaliła od razu. Właściciel posiada wiele faktur za przeglądy, niedawno zakupił opony i chciał zakupić nową Yamahę ale olali go w serwisie. Majka wydaje się jednak bezwypadkowa i po delikatnym wkładzie będzie piękna. Gość jest motocyklistą znanym mi i raczej uczciwym. Majkę wystawia już dość długo i nie wiem czemu nie może sprzedać. Jest podróżnikiem i może sporo opowiedzieć o swoich podróżach. Negocjuj i raczej wyrwiesz ją za 10 lub niżej. Osobiście uważam, że warto.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

http://allegro.pl/zarowki-swiatel-mijania-led-h4-headlight-5500k-60w-i5695777112.html

Raczej takie będą lepiej sprawdzały się nocą

Co do jutrzejszej polatanki to ja pisałbym się ale dopiero ok 13.30 będę wolny no chyba, że coś się zmieni to będziemy na łaczu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czemil... To "Anglik" więc stan podnóżka wiadomy -> korozja... Wymagać będzie też przyzwyczajenia licznik wyskalowany na duże kółko w milach. Ciekawy jestem oświetlenia, czy ma już zmienione. Jutro będziemy z Darkiem oglądać to cudo :)

Odnośnik do komentarza

Sławek Daj znać. Z przyjemnością pouczestniczę w oglądaniu. Jestem wolny cały dzień.

http://allegro.pl/za...5695777112.html

Raczej takie będą lepiej sprawdzały się nocą

Co do jutrzejszej polatanki to ja pisałbym się ale dopiero ok 13.30 będę wolny no chyba, że coś się zmieni to będziemy na łaczu.

Świetne hasło "na ŁACZU", może piszmy po polsku "na łonczu"

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Świetne hasło "na ŁACZU", może piszmy po polsku "na łonczu"

Proszę o nie czepianie się, staram się jak mogę ale jak widać tom razom nie wyjszło. Miało być po Polsku - na łączu ;)

Odnośnik do komentarza

Darecki, Majka jest trochę poobdzierana na podnóżkach i te właśnie plasiki nie do końca ładnie spasowane. Kiedyś ją próbowałem i odpaliła od razu. Właściciel posiada wiele faktur za przeglądy, niedawno zakupił opony i chciał zakupić nową Yamahę ale olali go w serwisie. Majka wydaje się jednak bezwypadkowa i po delikatnym wkładzie będzie piękna. Gość jest motocyklistą znanym mi i raczej uczciwym. Majkę wystawia już dość długo i nie wiem czemu nie może sprzedać. Jest podróżnikiem i może sporo opowiedzieć o swoich podróżach. Negocjuj i raczej wyrwiesz ją za 10 lub niżej. Osobiście uważam, że warto.

Czemil jutro zobaczymy jak to wygląda na żywo. Udało mi się już stargować cenę telefonicznie z 10 000zl na 8 500zł, tak że nie jest żle. A jeżeli nie spodoba mi się to cudo to po prostu nie kupię i będę szukał dalej.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kocie, czym nas więcej, tym większa presja na sprzedającego :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...