Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartkowe spotkania w Świnoujściu


SlawoyAMD

Rekomendowane odpowiedzi

Artykuł z grudnia 2013 ... trochę przestarzały i dotyczący świateł do jazdy dziennej ...

A przecież można montować ledy jako dzienne ... jest tylko warunek że muszą mieć homologację jako DRL ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W tym artykule, choć przestarzały jest temat o światłach mijania.

"Źle ustawione światła u 99 proc. kierowców. Pierwsze takie badanie"

Przyglądałem się różnym ledom zamiast np. H4 - straszna lipa jeśli chodzi o strumień światła jaki daje led. Może i świecą mocno i ładnym kolorem ale niestety nie dają pożądanego efektu (no chyba, że efektem ma być ładny wygląd ;) ).

Edit:

Tutaj test wybranych ledów.

być może ledy 1szt za 300PLN są lepsze od tych za 120PLN.

W sumie do oświetlenia np. garażu to może być dużo lepsza niż tradycyjna żarówka bo doświetli nam cały garaż ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Elvis, znów się czepiasz. Wiem czego dotyczył temat, ale chodziło mi o pokazanie, co może nam może grozić i jak są z tym konsekwencje, po montażu niehomologowanego oświetlenia.

Poniżej kolejny artykuł, świeższy o stosowaniu żarówek ledowych w oświetleniu pozycyjnym

http://moto.wp.pl/martykul.html?kat=55194&wid=17531403

I jeszcze jeden artykuł o porównaniu oświetlenia halogenowego, xenonowego i ledowego - jako ciekawostka

http://m.auto-swiat.pl/zdjecia,jrgk0

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przeprszam, że niechcący spowodowałem zaśmiecenie Waszego wątku...

Chcialem tylko doprecyzowac, czy to co pokazał Kot jest legalne.

Odnośnik do komentarza

Kocie wklej proszę jakieś foty swojego cuda, chętnie oczy nim nacieszę :) Fajnie jak byś napisał jeszcze kilka słów swoich spostrzeżeń na jego temat. Z tego co się zorientowałem to on jest ciut mniejszy od starszej poprzedniej wersji, czyli takiej jak Sławka, czy Rysia. Z góry dzięki. Tłumaczę sobie że ten jest już pozbawiony wcześniejszych wrodzonych wad ze skrzynią i nie tylko.

A przy okazji nie będę ukrywał że nie mogę się doczekać zobaczyć go na żywo. Pozdro !!!

Odnośnik do komentarza

...a tak swieci...6ce8c5d10e6b994d.jpg

:) jeszcze mala modyfikacja przodu...czeka...:)

...co do jazdy to...jak na razie malo do powiedzenia ale pomocne sa grzane manetki nawet parza w lapki w ustawieniu max,kanapa tez fajowe grzanie no i szyba...rewelacyjnie sie spisuje :) fakt...niski i waski...i slabo widziany w tym kolorze,swietne wywazenie nie trzeba wysilku aby wszedl w zakret mimo takiej wagi,hamulce skutecznie ostre lewa klamka sam tyl prawa sam przod...hamujemy obiema...:) i bardzo czuly rolgaz...na nierownosciach nawierzchni ciezko zlapac staly rytm...jak co mi sie przypomni i w trakcie uzytkowania to napisze...:)

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie. Czy jutro jest planowane jakieś czwartkowe spotkanie? Czy może jakieś kulanko po okolicy lub kawa w McDonalds. Proszę o informację.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie. Czy jutro jest planowane jakieś czwartkowe spotkanie? Czy może jakieś kulanko po okolicy lub kawa w McDonalds. Proszę o informację.

powoli sie ugadujemy. ja będę.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jakieś propozycje ? Kulanko, siedzonko, jedzonko, piciu - piciu ? O której godzinie? Raczej będę

Odnośnik do komentarza

Proponuję 400, tankujemy litra lansujemy się po Ściu, potem zrzuta, tankujemy na Faraonie kolejnego litra i znowu lans...........tak do wyczerpania zapasów finansowych. Oczywiscie Mc ( tylko parking ), może jakaś Pizzeria - też parking, bo na więcej nie mamy kasy.... Jak za młodu,,,,,,,

Odnośnik do komentarza
:)...eee tam....jeden tankuje i reszte na sznurku ciaga...taniej nie bedzie...i bedzie pan zadowolony... :)...aaa...ja w pracy ...zapomnialem...to ja was pociagam...pogotowie energetyczne w akcji...vw amarok czy renault master...??...:)..nufki furki...:)...co podnosnikiem chcecie ...??...no problema...:)...
Odnośnik do komentarza

:)...eee tam....jeden tankuje i reszte na sznurku ciaga...taniej nie bedzie...i bedzie pan zadowolony... :)...aaa...ja w pracy ...zapomnialem...to ja was pociagam...pogotowie energetyczne w akcji...vw amarok czy renault master...??... :)..nufki furki... :)...co podnosnikiem chcecie ...??...no problema... :)...

Kocie ty świeto masz niedługo. nie szalej z kasą. .....bo nie będziesz miał nas za co zaprosić.........

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wczoraj net mi padł w domu... No ja dziś nocka na ujęciu, więc na 18.20 na prom będę musiał już lecieć. Może się pokażę na chwilę...

Odnośnik do komentarza

To może na piątek przełożymy spotkanie? Będzie większa ilość ludków. Bo w czwartek cienko to widzę. W piątek mogę na 18.00, bo pracuje do 17.30. Co wy na to ?

Odnośnik do komentarza

Cześć jestem zainteresowany Śmigałem dzisiaj po mieście patrząc na pogodę to do piątej może juz padać to idę dalej łapać wiatę na klatę. A jeśli chodzi o spot to też się dostosuje czwartek piątek wsio ryba.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...