Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartkowe spotkania w Świnoujściu


SlawoyAMD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Super spotkanie, no i nastąpiła oficjalna premiera nowego zakupu KOTa.

Pod takim jeźdźcem jak Merida, Burgman prezentuje się zjawiskowo. Jola może wybierzesz się z nami na Motor Show, zrobisz konkurencje tamtejszym hostessom.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kocisko wtopiło się w mrok... Dzięki za spotkanie, było wyborne... Meridzie Burek pasuje do butów :P

eaaedde20c05f27a.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kymco wróci do mnie w środę (w poniedziałek będzie wysłane)... Wymieniono okładziny cierne sprzęgła, a nowy dzwon dojedzie później (już sam go założę, bo sprowadzenie trochę potrwa). Ponoć wszystko już pracuje normalnie i nie ma już wibracji. Pozostaje mi tylko sprawdzić i powiedzieć, czy Motonita jest solidną firmą. Na dzień dzisiejszy mogę jednak dodać, że kontakt z nimi jest rewelacyjny, nie unikają rozmów o problemach i są otwarci na pozytywne rozwiązanie problemów. W poprzednim transporcie uszkodzono mi osłonę tłumika (szpetne rysy na zgięciu osłony), a oni wzięli to na siebie i pomalowali przy okazji tej reklamacji... Też miły gest, choć zawinił przewoźnik (pewnie kosztami go obciążą).

Odnośnik do komentarza

Kocisko wtopiło się w mrok... Dzięki za spotkanie, było wyborne... Meridzie Burek pasuje do butów :P

>e20c05f27a.jpg

raczej do torebki

Odnośnik do komentarza

Kocisko wtopiło się w mrok... Dzięki za spotkanie, było wyborne... Meridzie Burek pasuje do butów :P

raczej do torebki

buty i torebkę już mam... więc tylko mi nowego burka brakuje, czyli już nie dużo :Jumpy: , jednak na razie musi mi wystarczyć słodkie burczenie mojego męża... :chair:

Jola

Odnośnik do komentarza

Fajnie było sie zobaczyć. Spotkanie trochę kradzione (brak czasu ), ale ważne, że było. Myślę, że warto coś jednak systematycznego ustalić, bo spontany rzadko nam wychodzą......Pozdro koledzy

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Z tego co mówił, w czwartek będzie już Hondzię miał....

Odnośnik do komentarza

Jutro, ponoć wielki dzień.Honda czeka i popołudniem będzie już na wyspie. Na szczęście, dzięki Romano i odrobinę Robssonowi, Forza już zarejestrowana i ubezpieczona (ZSW 44AR). Myślę, że jutro Świnoujście zobaczy nabytek................

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No to skoro wielki dzień i pogoda będzie jak dziś to może zrobimy parę kółek wokół komina?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

O to wszyscy mamy serię rejestracji AR :) (ja mam 33AR), czyli Agatowski Robert :D Wiadomo przynajmniej, czyja banda :D Jutro mam wolne, więc na spocie mogę się pojawić... O której ???

Odnośnik do komentarza

Ja swoją obecność uzależniam od powrotu ze Szczecina. Cieszę się że mogłem pomóc, piękny numer rejestracyjny ...44... honorowa liczba naszego miasta.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Romku, to zajedź do nas na ognisko, zjesz kiełbaskę i polecisz na 22:00-23:00 do Swinemünde i dołączysz do Kolegów na wspólne zakończenie spotkania ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My dziś w oczekiwaniu na przyjazd nowego skutera Czemila zrobiliśmy przewietrzanie sprzętu pod promy Karsibór...

a74f92800b6b539e.jpg

Później pod granicę z drugiej strony miasta...

ef59bf5b6d1d1c12.jpg

a8d173345dd3789f.jpg

Potem polecieliśmy powitać nową "Zacną" w klubie...

93ec44b5e4231cf8.jpg

743c52475be49327.jpg

Specjalnie dla Krissa pokazujemy... Honda Czemila ma termometr :D

77ac41056a273aa8.jpg

Po oglądaniu nowego zakupu polecieliśmy na miasto i pod MC dokonaliśmy jazd próbnych... Bardzo fajnie Forza 125 chodzi, a szczególnie jej bez dźwiękowy rozruch robi wrażenie...

3f06aa9f73d6c069.jpg

93c8c026acd523bc.jpg

918b978563b6221e.jpg

Odnośnik do komentarza

Dzięki chłopaki za powitanie. Fotki fajne. Jutro ciąg dalszy próbowania Hondy. Na dzień dzisiejszy i kilka km powiem, że klasa sama w sobie. Komfort niesamowity, prawie nie wieje, tylko lusterka wymagają przyzwyczajenia ( nie, że źle widać, tylko inaczej). I trochę dziwnie przyspiesza, jakby dwubiegowo.Najpierw dostojnie do jakichś 70km a potem nie wiadomo kiedy 100km. Oczywiście porównuje do Majesty S. Dobry zakup.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Poczekaj, to jej pierwsze kilometry... Niech się ułoży. Na razie nie podkręcaj jej za mocno, tak do pierwszych 500km... Później lekko można już dociskać.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nic dodać, nic ująć ☺ Dzięki za wspólną polatankę (moją pierwszą w tym roku)

fe76c96444b71251c68d4dcc42ebf5ee.jpg

dc978710d87462c8533e573673224c10.jpg

622e8eaa6029fa3e6df7159df359a72a.jpg

7f94aa3c4b17bec2a7b60ca835e0a34a.jpga863bea7f7b52883d39179f9514ebabd.jpg

7e9bf7f7c8723fa12eeeb515ca005673.jpg

f5428238c8f67578c753f05c41ab0062.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Emil, gratulacje! Super sprzęt i na dodatek w czarnym macie. Forza Pięknie i agresywnie prezentuje się w tym kolorze.

Niech Cię wozi bezpiecznie, bo bezawaryjnie to przecież oczywiste, w końcu to Honda.

Odnośnik do komentarza

Czemil super sprzęt, przednia lampa LED zajefajny. Fajnie się dzisiaj śmigało, Krzysiu dzięki za zaproszenie na ognicho,mam nadzieję że mnie rozumiesz, że nie mogłem ominąć powitania Forzy.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

[...]mam nadzieję że mnie rozumiesz, że nie mogłem ominąć powitania Forzy.

Sprawa oczywista :). Popieram w pełni.

Czemilu, niech się sprawuje i bezpiecznie wozi, daje radość i zadowolenie :):clapping:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...