Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Szczecin Nocą


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z powszechnym jak widać sobotnim alkoholizowaniu się i póżną porą ogłaszam zapisy na jutrzejszy SN zgodnie z propozycją Wojtka 22.30 otwieram zapisy (przed Bartłomiejką) - ponieważ może być burza straszna o godz 20.00 decyzja ostateczna

1. Piotr (minimi)

2.Wojtek (Urbi)

3.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    181

  • KriSSo

    148

  • Rzelu

    110

  • burgifan

    80

No i co? Zmyła Was ta burza? Ja właśnie punktualnie dojechałem z Płotów 140/h, PP jest pełne pięknych kobiet, ale Wy ich dziś nie poznacie, bohaterowie w babskich majtkach. A jutro wieczór to ja będę w pracy.

Odnośnik do komentarza

trochę późno info poszło ja od 20 kulałem po mieście z kolegą na biegowcu, trzeba hasło wcześniej dawać coś mi się tak zdaje a nie o 21,44 :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dzisiejszy SN był wymarzonym na przewietrzenie się i pooddychanie po upalnych dwóch dniach. Pogoda idealna w sam raz na nocną przejażdżkę i pogaduchy... i nawet zdążyliśmy wrócić do domów przed burzą.

Kunisz, minimi, hrabia i KriSSo oraz Sławku dzięki bardzo za wspólny wieczór.

Do następnego razu...

20c93986a5a543c51613f4d9febe973f.jpg

4dd5d52108a4832a378850a7a3ad0906.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koledzy, nieśmiało chciałbym zaproponować, dla wytrwałych i wygłodniałych oraz tych którzy dzisiaj nie mogą uczestniczyć w czwartkowym spocie pod Pleciugą, wieczorny SN. Z wstępnych ustaleń wiem, że pogoda ma być bezdeszczowa, chociaż chłodno. Chęć uczestnictwa wyrazili już KriSSo i Qubel, który w końcu odebrał z naprawy swego Burgmana :) i ma ogromną chęć spotkać się z nami i wspólnie pokulać się po mieście.

Tak więc, wszystkich chętnych na dzisiejszy wieczorny SN, zapraszamy na godz. 22.00. Miejsce spotkania: parking za Urzędem Miejskim pod Bartłomiejką.

Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza

Ja niestety nie dam dziś rady. Zmęczenie i słaba pogoda wygrały i skutecznie zniechęciły mnie do wychodzenia z domu. Do zobaczenia przy bardziej sprzyjających okolicznościach przyrody. Wytrwałym życzę miłej przejażdżki.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Skoro 66% pierwszego składu dzisiejszego SN-u wycofało się, proponuje odwołać dzisiejsze nocne spotkanie, tym bardziej że większość osób z GZ dopiero co wróciła z czwartkowego spotu.

Ponadto pogoda rownież nie zachęca do nocnej jazdy, wiec jako pomysłodawca odwołuje dzisiejszy SN.

Przepraszam za dzisiejsze zamieszanie, pozdrawiam i do następnego razu.

Odnośnik do komentarza

Ja, Krisso, Rzelu i Kunisz zasiedzieliśmy się u Burgifana i nie śledziliśmy wątku, podjechalibyśmy na Błonia, chociaż na chwilę.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dzisiaj samotny SN zorganizował sobie KriSSo... Zorientowałem się, że jeździ kiedy zadzwoniłem do Niego wracając z półgodzinnego przymusowego wypadu (na skuterze) do firmy... :( Udało nam się wspólnie namierzyć i nawet przejechać razem kilkaset metrów pod sam koniec drogi powrotnej ;)

Krzysiu miło było Cię spotkać i porozmawiać chwilę, no i dziękuję za odprowadzenie pod dom.

Spokojnej nocy życzę.

P.S. Oczywiście spontanicznie i szybko chciałem pojechać skuterem, więc wyskoczyłem w lekkim stroju, w przeciwieństwie do KriSSa, który ubrał się właściwie na ten chłodny wieczór i kiedy ja się trząsłem z zimna, on uśmiechał się, mówiąc że Jemu jest ciepło...

K...a co to za lato, w tym roku...?!? Jakaś masakra te temperatury. Chyba założę już motokoc ;)

Odnośnik do komentarza

A przy okazji wizyty Krissa u mnie na stacji okazało się że Silverwingi są jak wino...im starsze tym lepsze :)

Trzeba kupować te z epoki rządów Inżynierów, a nie Księgowych.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dzisiaj samotny SN zorganizował sobie KriSSo... Zorientowałem się, że jeździ kiedy zadzwoniłem do Niego wracając z półgodzinnego przymusowego wypadu (na skuterze) do firmy... :( Udało nam się wspólnie namierzyć i nawet przejechać razem kilkaset metrów pod sam koniec drogi powrotnej ;)

Krzysiu miło było Cię spotkać i porozmawiać chwilę, no i dziękuję za odprowadzenie pod dom.

Spokojnej nocy życzę.

P.S. Oczywiście spontanicznie i szybko chciałem pojechać skuterem, więc wyskoczyłem w lekkim stroju, w przeciwieństwie do KriSSa, który ubrał się właściwie na ten chłodny wieczór i kiedy ja się trząsłem z zimna, on uśmiechał się, mówiąc że Jemu jest ciepło...

K...a co to za lato, w tym roku...?!? Jakaś masakra te temperatury. Chyba założę już motokoc ;)

Widziałem Was - dosłownie 30 sekund wcześniej minęliście Wronią, a ja wyjeżdżałem na dworzec po synka :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziwię się, że w ogóle go zdjąłeś ... :)

Uuuu, spodziewam sie zaraz jatki. Urbi nie puścisz przecież tego ot tak?!?! Obraził Twoją derkę!

??

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dziwię się, że w ogóle go zdjąłeś ... :)

Zainwestowałem w porządną odzież motocyklową. Po zakupie kurtki i spodni firmy Rukka oraz butów Alpinestars, motokoc już nie jest tak bardzo potrzebny i przyda się tylko na wyjątkowo chłodne dni. Zamierzam montować go późną jesienią i wczesną wiosną. Aczkolwiek nadal uważam że jest to bardzo praktyczny i wygodny wynalazek do codziennej jazdy po mieście w typowo cywilnym ubraniu lub biznesowym.

Czy jakiś SN jest dzisiaj planowany albo jakaś wieczorna przejażdżka...?!?

Nie wiem o której dokładnie będę miał chwilę wolną na polatankę więc z przyjemnością poznam plan i szczegóły dzisiejszego spotkania, żeby móc do Was dołączyć :)

Czy jakiś SN jest dziś planowany albo wieczorna przejażdżka...?!?

Nie wiem o której dokładnie będę miał chwilę wolną na polatankę więc z przyjemnością poznam plan i szczegóły dzisiejszego spotkania, żeby móc do Was dołączyć :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...