Skocz do zawartości
Forum Burgmania

VI Ogólnopolski Zlot Maxi Skuterowy Burgmania 2010


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

Wpisuje się szybko bo może frekfencja będzie za niska i ten zlot też odwołają !winkiss

Lucjan73 opcja Browar a jak będzie Sidney to jeszcze jedzie moja córka Julka lat 10 :D

Mam jeszcze pytanie co do tego Hotelu (wariant z córką) jak daleko jest z hotelu do "zlotowiska " ?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 724
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    75

  • dr.big

    37

  • orzech

    21

  • Barti

    21

  • Sympatycy
Mam pytanie - a jakie będą kapele grać wieczorami? Bo Wojtek powiedział, że jak będzie Sidney Polak to na pewno jedziemy.  ;)

Karolina, osobiście to bardzo bym chciał ponownie posłuchać Sidneya, ale co powiesz na taką nutę, przecież wracamy do korzeni :D !yeah W Poznaniu był "ogórek", to może u nas Jarema Stępowski !winkiss Oczywiście to żart... :D

..w skuter szarpany..

a dla tych co idą zwiedzać browar

Odnośnik do komentarza
...jeszcze pytanie co do tego Hotelu (wariant z córką) jak daleko jest z hotelu do "zlotowiska " ?

Pozwolę odpowiedzieć za Władze.

Tu akurat jest minimalny problem, bo trzeba jechać troszkę na około, bo nie ma bezpośredniej przeprawy z kempingu do Hotelu. Jest plan budowy pewnego a'la mostu bezpośredniego, ale do wakacji nie ma co się łudzić, aby się taki pojawił:(

Nie umiem dokładnie określić ile to km, ale w sumie jakieś 3-4km to będzie na pewno. Tak jak mówię, przeszkodą jest woda/rzeka, dlatego trzeba dojechać na okrągło do mostu.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Również prosimy o dopisanie: Antoniaczek + Maja, wariant 2 (browar). Z gory dziekujemy !zorro

Proszę o dopisanie jeszcze mojego szwagra z małżonką. Będziemy zaszczepiać w nich pasję !zorro

Kamil i Marzena, wariant 2 (browar). !zorro

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Lista została zaktualizowana. Proszę wszystkich o sprawdzenie zgodności !zorro .

W związku ze zlotem ruszyła także pewna stronka !zorro : Strona zlotowa *Burgmania 2010*

Odnośnik do komentarza
Lista została zaktualizowana. Proszę wszystkich o sprawdzenie zgodności !zorro .

W związku ze zlotem ruszyła także pewna stronka !zorro : Strona zlotowa *Burgmania 2010*

Oooo jakoś się jeszcze nie zapisaliśmy chyba gdzieś nam to umkneło.....

Proszę o dopisanie:

Kasieńka i Ciochin wariant 2 z kajakami

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Gość Tomek_Smartlandia

Czy jest możliwe wzięcie udziału w imprezie nie mając jeszcze skutera albo podjechanie na imprezę jako gość na jeden dzień? !happybth Z mojego punktu wiedzy o skuterach to najlepsza okazja, żeby powąchać temat i porozmawiać o temacie "na żywym" organiźmie i podejrzewam, że pół dnia z Burgmanami wniesie więcej niż pół roku pisania jeśli do tego czasu nie podjął bym decyzji co kupić. Byłbym oczywiście w takim przypadku smartem a to ... chyba nie koliduje? !happybth

Odnośnik do komentarza

@Drek: lista znajduje sie w drugim poscie, na pierwszej stronie tego tematu. juz na niej jestes !happybth .

@:Tomek: jest to troche skomplikowane, mozliwy jest przyjazd na zlot po uiszczeniu pelnej oplaty zlotowej, niezaleznie od czasu na nim spedzonego...

Chcemy tym samym zaoszczedzic osobom odpowiedzialnym za osrodek i jego ochrone ogromu pracy.

Na zlocie chcielibysmy widziec oczywiscie jak najwiecej skuterow !happybth , ale wiadomo przeciez, ze przyjazd mozliwy jest zarowno np. moto, samochodem, camperem, PKS czy PKP !YES ...

Edit:

(...)bo nie ma bezpośredniej przeprawy z kempingu do Hotelu(...)

No chyba, ze przez most kolejowy... my sobie ten skrot drogi bardzo chwalilismy !YES ...

Odnośnik do komentarza
Gość Tomek_Smartlandia

... kapuję :) . Moge przyjechać nawet na hulajnodze i na dwie minuty bylebym zapłacił za udział w zlocie wg opisu z poczatku tematu ;) . Jasno i przejrzyście nawet jak dla mnie ... ;) . No to lece poczytać szczegóły ... B)

Ps. Gdzieś tu wyczytałem, że chyba Ty Doktorku też byłeś smartem (wóz techniczny ... :D plisss :) !w00t ... oczy mi krwią nadbiegły whist ) na jakims spotkaniu skuterowym w Germanii whist .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Ps. Gdzieś tu wyczytałem, że chyba Ty Doktorku też byłeś smartem (wóz techniczny ... ;) plisss whist:lol: ... oczy mi krwią nadbiegły :) ) na jakims spotkaniu skuterowym w Germanii !w00t .

Był, był tylko, że Mariusz whist

Poszukaj MARL, o już znalazłem KLIK

Odnośnik do komentarza
(...)bo nie ma bezpośredniej przeprawy z kempingu do Hotelu(...)

No chyba, ze przez most kolejowy... my sobie ten skrot drogi bardzo chwalilismy ;) ...

Gdy w grę wchodzi piechota to tak - ale w przypadku moto to trzeba ganiać na okrągło !piwko

Odnośnik do komentarza

Proszę o dopisanie mnie do listy uczestników zlotu !placz1 . Wariant 2 spływ kajakowy. Przelew zrobiony dzisiaj rano. !NOT

Odnośnik do komentarza
a ja tradycyjnie nie będę...

bo w czerwcu nie dostanę urlopu.

Witam wszystkich!!!

Ja jestem w trakcie zakupu AN 650!

I w przeciwieństwie do kolegi stanę na głowie żeby być!!!!

Jednak jeśli chodzi o konkretną deklarację, to muszę jeszcze poczekać

(namawiam żonkę żeby przyjechała na OSIE)

;)

trochę mi nie wyszedł ten cytat, ale dopiero zaczynam, bywać na forvm !scooter

proszę o używanie funkcji "edytuj" zamiast dopisywać kolejny post, posty łącze i poprawiam cytat

Artix

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...