Skocz do zawartości
Forum Burgmania

VI Ogólnopolski Zlot Maxi Skuterowy Burgmania 2010


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 724
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    75

  • dr.big

    37

  • orzech

    21

  • Barti

    21

  • Sympatycy
Również prosimy o dopisanie: Antoniaczek + Maja, wariant 2 (browar). Z gory dziekujemy :lol:

Ania po przeczytaniu jest strasznie zawiedziona i pyta się dla czego " !sciana " a nie "kajaczek" ?

Odnośnik do komentarza

Ania po przeczytaniu jest strasznie zawiedziona i pyta się dla czego "  " a nie "kajaczek" ?

Bo to wszystko przez Grzesia76, powiedział "No co Ty, kajakiem będziesz pływał, lepiej na piwko wyskoczyć". No i co ja moge ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ania po przeczytaniu jest strasznie zawiedziona i pyta się dla czego "  " a nie "kajaczek" ?

Bo to wszystko przez Grzesia76, powiedział "No co Ty, kajakiem będziesz pływał, lepiej na piwko wyskoczyć". No i co ja moge ...

Zawsze możesz pływać kajakiem i popijać pifko !sciana

Odnośnik do komentarza
A nie można tak i browarek i kajaczek Ojcze Dyrektorze , kolejność raczej nie obojętna  :lol:

Byloby najlepiej, ale ze wzgledu na czas trwania tych imprez, chyba raczej niemozliwe :lol: .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Lista zauktualizowana :)

Miło mi zakomunikować, że rozpoczeliśmy dodawanie zlotowiczów VI Ogólnopolskiego Zlotu Maxi *Burgmania 2010* do...................................... drugiej setki. !TAZ !w00t

Odnośnik do komentarza

Witam a jak jest w przypadku przyjazdu 5 osób jednym camperem jakie koszty campingu i proszę o dopisanie do listy CYFRA, LIMMP + Maciek (syn) ,Darek+ Maciek (syn) czyli Razem 5 osób Pozdrawiam :(:D

Odnośnik do komentarza

Negocjacje dobiegły końca z Młodym Więckiem i muszę przyznać, że przegrałem !scooter

proponowałem mu kajaki, a on wybrał zwiedzanie browaru.

Wpisz mu to na listę Mariusz

Odnośnik do komentarza
Negocjacje dobiegły końca z Młodym Więckiem i muszę przyznać, że przegrałem 

proponowałem mu kajaki, a on wybrał zwiedzanie browaru.

Jak to sie mowi?: Niedaleko pada jablko od jabloni czy cos takiego... !scooter :P

Madry chlop!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wkradł sie błąd w liście zapisanych na VI Zlot Maxi Skterowy "Warka 2010", 2 razy figuruję na liście: 66. i 77. przemek-1963, prosze o wykonanie korekty zapisanych

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Wkradł sie błąd w liście zapisanych na VI Zlot Maxi Skterowy "Warka 2010", 2 razy figuruję na liście: 66. i 77. przemek-1963, prosze o wykonanie korekty zapisanych

Twoje wpisy w temacie:

Na 99% proszę o wpisanie mnie na lstę uczestników VI Zlotu "Warka 2010"   , tym czasem 1 osoba
Witam i zgłaszam się na listę Burgmaniaków Warmi i Mazur     przemek-1963 -"Doktorek", a przy okazji sprwę oprę o bufet 
Zapomniałem dopisać wariant 2    Doktorek

Błąd miał prawo się wkraść... bo wpisałeś się 2 razy i nie wiadomo tak naprawdę o co chodzi... :P

Napiszę raz jeszcze, proszę Was o jasne wpisy w tym temacie typu: przyjeżdżam ja (nick forum)+ osoba (nick forum, imie, cokolwiek).

Nie wpisujcie "ja+ małżonka" albo "ja+ jedna osoba", bo tworzy to niepotrzebny chaos.

Jeżeli nie dopisujecie wariantu (kajak lub browar) automatycznie uznajemy, że wybieracie wariant podstawowy 1 (słownie: pierwszy).

Aha, jeżeli nie jesteście pewni przyjazdu poczekajcie z wpisem do wiosny. :P

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
1. Fritz

2. Christa

3.Carsten

Do tej pory wszyscy sa z !OKK : Forum Büdingen

No pięknie, następne 3 osoby z Niemiec. ;)

PS. Bigu napisz coś co piszą na tym forum, bo jak to potraktowałem translatorem, to jakieś strasznie dziwne rzeczy wypisują. ;);)

Odnośnik do komentarza

Oczywiscie ;) , w skrocie chca oni przyjechac na zlot do Warki, nocujac po drodze 2 razy, z czego raz w D, a drugi nocleg planujac w PL.

"1 dzien: wyjazd we wtorek 01.06.10 przejechane ok. 350 km. Nocleg na kempingu Seeburg:

N 51°29´ 24 E 11°42´4

2 dzien: Dojazd do drugiego kempingu ok. 468 km. Nocleg na miedzynarodowym kempingu w Polsce PL-60-479 Strzeszyn-Poznan N52°27´4 E16°50´59

3 dzien: Droga z kempingu do celu w Warce ok. 340 km: 05-660 Warka N 51°46´48 E21°11`10"

Na razie nie ma w tamtym temacie wielu ciekawych wpisow, ale mam nadzieje, ze to sie wkrotce zmieni ;) ...

PS. Beda jechali z okolic Frankfurtu/M, a ja sam jestem ciekaw, kto z forum HGF (Marl) zdecyduje sie na przyjazd do nas !OKK . No i Klub z Berlina tez nie jest daleko ;) ...

Odnośnik do komentarza

To fajnie że robimy się międzynarodowi.

Dwa noclegi powiadasz Bigu. Czyli teraz będą goście nie tylko z NRD ;)

Może koledzy z zachodnich rubieży Polski podejmą nimieckich kolegów i przeprowadzą przez Polskę, bo się jeszcze pozabijają na naszych drogach.

Odnośnik do komentarza
Może koledzy z zachodnich rubieży Polski podejmą nimieckich kolegów i przeprowadzą przez Polskę, bo się jeszcze pozabijają na naszych drogach.

Witam, jak coś to ja zapraszam do siebie, mogę przenocować gości i towarzyszyć w drodze na zlot :(

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
przeprowadzą przez Polskę, bo się jeszcze pozabijają na naszych drogach.

Hmm, jeżeli dobrze pamiętam nasze przejazdy tu i ówdzie to jeżeli dostaną eskortę - prędzej się wtenczas pozabijają :( !OKK :(:)

Odnośnik do komentarza

Witam w nowym roku :D

Zakładając, że Burgmania to zlot rodzinny.

Dzieci do lat 12-tu nie płacą za zlot.

Co ze starszymi dziećmi?

- Napoje (piwo Warka serwowane w barze i na ognisku)

Boję się, że nia dam rady tyle wypić :):)

Czy są przewidziane zniżki dla grupy wiekowej 12-18?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...