Skocz do zawartości
Forum Burgmania

VI Ogólnopolski Zlot Maxi Skuterowy Burgmania 2010


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 724
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    75

  • dr.big

    37

  • orzech

    21

  • Barti

    21

(...)Życzę powodzenia organizatorom oraz "zimnej krwi" :) Ciekawy pomysł  !happybth

Przeciez masz nowiutki namiot, to co za "zycze powodzenia" :D ? Nie to, zeby nam Ciebie brakowalo :) ...

Acha, dla jasnosci ;) ... Splyw Pilica juz zaliczony, to tym razem: jedna osoba, wariant 2, zwiedzanie browaru !happybth .

p101007310.jpg

Odnośnik do komentarza

Przepraszam za brak jasnej informacji (nigdy nie wiadomo do końca co autor tekstu miał na myśli ? !happybth ) .

DIZEL / KAJAKI - dla jasności Ja sam we własnej osobie bez towaszystwa !happybth

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Acha, dla jasnosci :D ... Splyw Pilica juz zaliczony,

p101007310.jpg

No, wizytę w caffe-vanie także !happybth :)

img0190f.jpg

Ps. Dizel, jest edit na liście !happybth

Odnośnik do komentarza
.

Acha, dla jasnosci !happybth ... Splyw Pilica juz zaliczony, to tym razem: jedna osoba, wariant 2, zwiedzanie browaru

Ja podobnie jak Kolega Zagraniczny. Jeden spływ może nie Pilicą ale zaliczony,wystarczy !happybth

więc- zgłaszam ; jedna osoba, wariant 2, zwiedzanie browaru 2druga.gif2druga.gif

Odnośnik do komentarza
Bigu, wyłaź z mojego auta :lol:

To nie Twoj :P , miejsca co prawda tyle samo, ale tam byl lepszy stolik na piwo !TAZ ...

PS. Kurcze, bylem w Warce, widzialem nawet z daleka browar produkujacy, ale jakos wie wyszlo ze zwiedzaniem...

Mam nadzieje, ze dalej bedzie ta (d)upa ;) !TAZ !TAZ ...

Odnośnik do komentarza
Przeciez masz nowiutki namiot, to co za "zycze powodzenia" :) ?

Życząc powodzenia miałem na myśli na przykład to:

To samo pytanie. Panowie, proszę jaśniej  ;) 

Po prostu wiem jak to jest !TAZ

Nie to, zeby nam Ciebie brakowalo  !TAZ  ...

Ja też Ciebie pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I wszystko jasne!

Proszę o wpis

Monika

Zybex

Klaudia - dziecko

Kinga - dziecko

Wersja KAJAK czyli WARIANT 2

Odnośnik do komentarza

Mnie rodzice nie chcę puścić samego na 50 tak daleko, bo jak uzasadniają: "Kto cię będzie ściągał, jażeli coś się stanie".

Tylko co ma się stać z silnikiem piaggio?

Także gdyby ktoś jechał z lubuskiego i miał wolne plecy to z chęcią bym się zabrał.

Odnośnik do komentarza

nie mogłem sie zdecydować ... ale jako ze czas leci nieubłaganie i mało go zostało, to mnie też do listy prosze dopisac.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że będą nie tylko zaprawieni w bojach stali bywalcy, ale i początkujący do których i ja się zaliczam. Jedzie też z Poznania Zybex więc będzie rażniej po drodze. Proszę o dopisanie 30lat+szanowna małżonka- opcja 2 kajaki.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...