Skocz do zawartości
Forum Burgmania

VI Ogólnopolski Zlot Maxi Skuterowy Burgmania 2010


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 724
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    75

  • dr.big

    37

  • orzech

    21

  • Barti

    21

  • Sympatycy

Myślę, że Marynarz nikogo nie wpuści na swuj teren.

Patrząc na fotkę to mam odczucie, że broni swojego portu !OK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Do Warki ruszam z Mrągowa w piątek ok. g 5, nie stety sam ale postaram się dotrzeć do Warki ok. g. 12 jak nie będzie zadnych przygód na trasie, pozdrawiam i do zobaczenia "Doktorek" ;)

Odnośnik do komentarza

Fajne foty, ale widać, ze zlot się nie zaczął na dobre, w tle pustawo i pogoda taka sobie. Ale nie powiem, zazdroszczę i chciałbym tam teraz być.

Pozdro z nocnego dyżuru ;)

Piotr

Odnośnik do komentarza

Orcio Kolego w Warce od godzin popołudniowych , pogoda iście letnia , normalnie LATO Wszak wszyscy wiedzą wszem i wobec że ZACNE marki tak będą gościc , innej opcji po prostu nie mam !scooter !scooter :(:( .

P.S

Pozdrawiam serdecznie organizatorów , którzy jak widac dopinają wszystko na ostatni ten jak to było , kapsel :(;) !scooter .

Odnośnik do komentarza

1.

Jakby ktoś jednak chciał się pozbyć "miejscówki", to proszę o kontakt (najlepiej 601130093). Przygarnę.

2.

W sprawie "indydentów". Jak KModzele przyjedzie, na pewno jakiś łomot zbierze. Powód się na pewno znajdzie. ;) Żądni wrażeń się ucieszą. Kasku na wszelki wypadek nie będę zdejmował :(

Odnośnik do komentarza
My niestety zmuszeni jesteśmy zrezygnować :) .

Nałożyło się zbyt wiele spraw które spowodowały , że nie możemy się zjawić na zlocie.

Jeśli jest ktoś, kto nie zdążył się zapisać na Burgmanie 2010 a chciałby pojechać to możemy odstąpić 2 miejsca.(przynajmniej kasa nie przepadnie)    !w00t  :)  ;)

kmodzele moze się dogadaj :)

Odnośnik do komentarza

Pablos w trakcie załadunku :) ruszam jutro w południe jakby ktoś miał problemy załadunkowo transportowe chętnie pomogę (szczegóły w regionalnych).

PS.

Pablos przygotował dla kilku śmiałków "nagrody konkursowe na jutrzejszy wieczór" !w00t .

Orzech - Ty masz największe szanse jako wszechstronnie uzdolniony.

Nie przepić się dziś wieczorem proszę aby Wam sił nie braklo jutro.!!!!

Odnośnik do komentarza

Waluś też już zapakowany !w00t jutro tylko pilne sprawy w starostwie i w banku (trzeba wykorzystać jedyny wolny dzień od 3 miesięcy ;) ) i w drogę :)

Odnośnik do komentarza

Spakowany ! Rankiem wjazd z grupą śląską!! :) !w00t :);):) !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Trzeba iść spać, a Wy tam balujecie.

O 9:00 grupa (zasadnicza) śląska rusza, a jeszcze przegląd rejestracyjny muszę zrobić !sciana

Odnośnik do komentarza

Bawcie sie dobrze , coz to moja pierwsza Burgmania na ktorej mnie nie bedzie ... coz nie z wyboru wlasnego ale z obowiazku.

Życze wszystkim wspanialej zabawy i tyle.....

Di...

Odnośnik do komentarza

Niestety Nas też nie będzie - dotknęła mnie powódź i trzeba sprzątać wory z piachem - jak się okazuje na kolejne podtopienia ... !sciana

Ale bawcie się miło słodko i zdrowo.

Odnośnik do komentarza

No niestety pomimo prób odwiedzenia was w sobotę w Warce nie uda mi się przyjechać.

W związku z tym życzę wszystkim wspaniałej zabawy i bezpiecznego powrotu do domu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...