Skocz do zawartości
Forum Burgmania

VI Ogólnopolski Zlot Maxi Skuterowy Burgmania 2010


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze
Chciałem Was wszystkich uspokoić !bicz Wczoraj byliśmy i nic się złego na razie

nie dzieje... (i raczej się już nie stanie :D - a 2 tygodnie to kupa czasu).

Pilica wylała :lol: troszkę ale jest pod kontrolą, kemping cały i bezpieczny...

zresztą

tak więc pucować swoje !happybth !OK !OKK :D , pakować namiociki i odliczać dni do spotkania !gora !USA :D !piwko !piwko

Tak na marginesie - czy Orzeszek ma nową fryzurkę? ;) , na tym filmiku tak to wyglądało !YES .

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 724
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    75

  • dr.big

    37

  • orzech

    21

  • Barti

    21

  • Klubowicze

A teraz z innej beczki ale ważnej dla mnie.

O której w Warce jest procesja w czwartek w Boże Ciało?

Znalazłem dwie parafie

Parafia Matki Bożej Szkaplerznej w Warce

Parafia Świętego Mikołaja w Warce.

????????????? Czy ktoś jest w stanie mi odpowiedzieć ??????????

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Chciałem Was wszystkich uspokoić  !bicz  Wczoraj byliśmy i nic się złego na razie

nie dzieje... (i raczej się już nie stanie  !sciana  - a 2 tygodnie to kupa czasu).

Pilica wylała  !piwko  troszkę ale jest pod kontrolą, kemping cały i bezpieczny...

zresztą

tak więc pucować swoje  !zorro  !happybth  :lol:  ;) , pakować namiociki i odliczać dni do spotkania  !gora  !USA  !piwko  !piwko  !piwko

Tak na marginesie - czy Orzeszek ma nową fryzurkę? ;) , na tym filmiku tak to wyglądało !YES .

Nie to nie jest nowa fryzura, Orzeszek na tym filmiku jest w czepku kompielowym ponieważ sprawdzał poziom Pilicy :D

Odnośnik do komentarza
czytacie ze zrozumieniem? zapisy już zakończone. lista zamknięta

Nie ma sprawy, po co się ciśnieniować w narodowym stylu, najwyżej potraktuje się zlot jako jednodniową przejażdżkę, zwłaszcza że daleko nie jest, a okolica malownicza. !happybth

A z doświadczenia wiem, że zapisy zapisami - zwłaszcza takie z dużym wyprzedzeniem - a potem i tak są przetasowania, ludzie wykruszają się w [przede]dniu imprezy (załamanie pogody, nagłe zlecenie oraz 1000 innych możliwych powodów), tak więc stawiam na spontan. Najważniejsze, żeby podchodzić do wszystkiego na luzie. !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Patrząc przez pryzmat historii zlotów Burgmanii na mazowszu mogę powiedzieć, że tegoroczny zlot w Warce będzie najbogatszym w nagrody za konkursy... m.in dlatego pracowaliśmy znacząco nad pomysłami samych konkurencji :)

Polecam udział w zabawach... naprawdę warto :huh:

Nieoficjalnie także i ja składam serdeczne podziękowania dla wszystkich fundatorów nagród :(

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Na STRONIE ZLOTOWEJ wciąż przybywa fundatorów nagród. Dziękujemy za nagrody i zapraszamy Burgmaniaków do zapoznania się z całkiem sporą listą Firm, które nas wspierają.

Zapoznałem się, dziękujemy Ci Hpfonica i dziękujemy innym sponsorom :huh:

pzdr

Odnośnik do komentarza

Fundatorów nagród jest faktycznie dużo :( fajnowo :(:)

Tylko męczy mnie jedna sprawa :) Jak ja się zabiorę z tymi nagrodami do domu? ;):huh: Pomożecie? :(

P.S. No chyba że do wygrania jest przyczepka :P

Odnośnik do komentarza

Ja powoli zastanawiam sie ile kocy wziac oprocz spiwora, bo pogoda nas nie rozpieszcza jesli chodzi o temp.

I jak ja to wszystko zapakuje (plecaczek twierczi ze musi wziac dwie pary butow i w ogole ona w kufer sie nie zmiesci)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Ja powoli zastanawiam sie ile kocy wziac oprocz spiwora, bo pogoda nas nie rozpieszcza jesli chodzi o temp.

I jak ja to wszystko zapakuje (plecaczek twierczi ze musi wziac dwie pary butow i w ogole ona w kufer sie nie zmiesci)

Koca nie bierz, bo pewnie znowu będzie można wygrać motokoc, więc na tym

się koncentruj :) . Co do zapakowania, to masz jeszcze możliwość upchnięcia czegoś

w przekroku, założenia na siebie małego plecaka i podwieszenia po bokach

kufrów bocznych tekstylnych. :(

A jeśli chodzi o "dogrzewanie", to myślę, że na burgmani sposobów na to

nie zabraknie :huh:

pzdr

Odnośnik do komentarza

Szorstki ja to bym sie spakowale w przednie schowki, ale moj Plecaczek wspomina jeszcze cos o szuszarce do wlosow :huh:

Odnośnik do komentarza
Szorstki ja to bym sie spakowale w przednie schowki, ale moj Plecaczek wspomina jeszcze cos o szuszarce do wlosow :huh:

Ja mam najzajebistszą suszarkę do włosów "Pędzący Wiatr" się zowie... wszędzie ją ze sobą zabieram :) i zajmuję strasznie mało miejsca !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Panowie a ktory asfalcik rowniejszy przez Piaseczno czy przez Konstancin?

W niedzielę jechałem do Warki przez Konstancin i droga wydaje się zdecydowanie równiejsza niż przez Piaseczno, a poza tym jest przyjemniejsza.

Odnośnik do komentarza

Helloł koledzy i koleżanki !vampire

A wolnych słuchaczy .. tfu.... dojeżdżaczy przewidujecie??

Na nocke nie dam rady niestety, ale chętnie zapoznał bym się z bracią skuteromaniacką..

Dajta znać czy ja i moja Majeczka możemy wpaść na kwilkę i się pozapoznawać !OKK

Oczywiście w formie wkupnego wiśniówkę i dobre towarzystwo zapewniam ;p

Pozdrawiam wszystkich skuteromaniakuufff

Robert

Odnośnik do komentarza

Spoo loko.. Będę akurat u teściowej w Konstancinie, więc katerin przywiozę w żołądku ;p

A konkursy... cóż.. najlapszym konkursem jest przeżycie po jeździe w korkach Warsiawskich !OKK

Do zobaczonka w takim razie w Warce !OK

!vampire

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...