Skocz do zawartości
Forum Burgmania

VI Ogólnopolski Zlot Maxi Skuterowy Burgmania 2010


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

A ja z innej beczki moze, mozecie doradzic gdzie przymocowac karimty (2 sztuki). W przekrok wezme namiot, mysle ze karimaty mozna przmocowac do kufra tylko czy z takim zaglem da sie jechac.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 724
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    75

  • dr.big

    37

  • orzech

    21

  • Barti

    21

Panie Panowie pogoda będzie bajeczna :lol::lol::D .

P.S

Szaman obiecał to tak będzie ;) .

Bigu i tu popieram temat , nawet jak bym miał śmigac w kaloszach i OP1 to i tak jadę na ZACNEJ , przecież ona by mi tego nie wybaczyła ;) .

Odnośnik do komentarza
Gość suzuki.team

Mi pogoda nie przeszkadza liczy się poprostu dobra zabawa na miejscu zyję juz tym zlotem od paru miesięcy i jakaś tam pogoda nie zepsuje zabawy !!! niema co narzekać tylko pakować zabawki i w drogę !scooter

do zobaczonka na miejscu !OKK

Odnośnik do komentarza
Inną ciekawostką jest pewna domieszka SEX'u która delikatnie "otrze" się o nasz zlot  ;)

Orzech zatańczy na rurze !scooter

W duecie z gwiazdą Drag Queen !OKK

Na trzeżwo tego nie ogarne ;)

Grzesiu ja również ;):P;)

Odnośnik do komentarza

No to za chwile obieram kierunek: Warka !scooter . Skut spakowany, przestalo padac jakies 2 godziny temu... Pogoda na jazde znosna !OKK .

Odnośnik do komentarza

383.gif

Jedyna Słuszna !OKK jak widać piątek sobota i niedziela ze słoneczkiem będzie...

padać to jedynie będą co niektórzy po zbyt dużej ilości !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dziś jedzie 3-cia tura transportowa do Warki !OKK i ok. godz 16stej zaczynamy przygotowania techniczno- fizyczne do VI Ogólnopolskiego Zlotu Maxi Skuterów *Burgmania 2010*... tym razem już na miejscu !scooter

Odnośnik do komentarza
Mamy ciekawego fundatora na stonie zlotowej, Ojciec dyrektor zatroszczyl sie tez o duze dzieci !V

ptaku_1 masz na myśli "Ulak Connectors" czy tego ostatniego na liście po prawej stronie ? !OKK ;) !OK

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No cóż... Pierwsze obozowisko i pierwsza integracja właśnie się rozpoczęła :D

img4232dw.jpg

img4230d.jpg

Poza tym cały zlot będzie obserwowany non- stop z lotu ptaka (widać nawet kilka mikro skuterów ;) ).

Delikatna inwigilacja nie zaszkodzi whist;) .

kemping6.jpg

kemping2.jpg

Czekamy na Was :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Coś cienko na tym stole :D i wszyscy jakoś pokuleni jakby im zimno było whist , choć na ostatniej fotce piękne słońce.

Oby do czwartku. :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
A ja z innej beczki moze, mozecie doradzic gdzie przymocowac karimty (2 sztuki). W przekrok wezme namiot, mysle ze karimaty mozna przmocowac do kufra tylko czy z takim zaglem da sie jechac.

Przyjrzyj się temu zdjęciu a zobaczysz że na kufrze mam dwie karimaty, śpiwór i pojemnik z jedzeniem i napojami whist na nich,zrobiłem tak w ubiegłym sezonie kilka tyś.km. i nie zauważyłem żadnych nie przewidzianych zachowań.

dsc00478g.jpg:D

Odnośnik do komentarza

My niestety zmuszeni jesteśmy zrezygnować :D .

Nałożyło się zbyt wiele spraw które spowodowały , że nie możemy się zjawić na zlocie.

Jeśli jest ktoś, kto nie zdążył się zapisać na Burgmanie 2010 a chciałby pojechać to możemy odstąpić 2 miejsca.(przynajmniej kasa nie przepadnie) :Dwhist;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Coś cienko na tym stole :D  i wszyscy jakoś pokuleni jakby im zimno było ;) , choć na ostatniej fotce piękne słońce.

Oby do czwartku.  :D

Zimno było na początku ale pózniej termometr w skuterze Dr. Biga pokazywał temp około 30 st. tak że był luzik. whist

Odnośnik do komentarza
Coś cienko na tym stole :rolleyes:  i wszyscy jakoś pokuleni jakby im zimno było ;) , choć na ostatniej fotce piękne słońce.

Oby do czwartku.  !OK

Zimno było na początku ale pózniej termometr w skuterze Dr. Biga pokazywał temp około 30 st. tak że był luzik. B)

w razie gdyby B) nie rozgrzał, trochę muzyczki na ocieplenie TUTAJ :D

Odnośnik do komentarza

w razie gdyby  :rolleyes: nie rozgrzał, trochę muzyczki na ocieplenie TUTAJ B)

Bardzo melodyjny kawałek :D Wpada w ucho !OK

Jak patrze tak na te zdjęcia Ojca Dyrektora to widze że niektórzy zabrali nie tylko całe domy ze sobą !scooter ale też i garaże ;) !scooter Zajebiście B)

Czy jakiś mobilny serwis też będzie? !scooter

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...