Skocz do zawartości
Forum Burgmania

VI Ogólnopolski Zlot Maxi Skuterowy Burgmania 2010


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

Osoby już, które otworzyły Zlot, proszone są o dokonanie odpowiednich rytualnych tańców/modłów o bezchmurne niebo lub wznoszenie stosownych toastów/petycji do zarządzających chmurkami...

Dziękujemy Bugrańczycy....

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 724
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    75

  • dr.big

    37

  • orzech

    21

  • Barti

    21

Jak narazie prognozy sie zmienily, o ile dlugoterminowa pokazywala wczesniej deszcz nonstop, to teraz mamy nawet troche slonca w piatek i sobote ...

Wszystko zaczyna sie pomyslnie ukladac :P ...

Odnośnik do komentarza

zaczynam się mocno zastanawiać, czy czasem nie zabezpieczyć/wzmocnić dodatkowo namiotu przed deszczami :-)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wczoraj prognozowali, że padać będzie cały tydzień, dzisiaj już dwie

pogodynki "wróżą", że piątek - sobota - niedziela - słonecznie i bez deszczu :P

Generalnie, prognozy na więcej niż 48 godzin można wsadzić między bajki.

A w czwartek albo piątek najlepiej popatrzeć przez okno.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Przyznam się, że to mój wyjazd inicjacyjny.... chyba za mocno się przejmuję....

Nie wiem co to miało znaczyć ale :P Brawo

Od razu w pracy weselej :P

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Przyznam się, że to mój wyjazd inicjacyjny.... chyba za mocno się przejmuję....

Nie wiem co to miało znaczyć ale :P Brawo

Od razu w pracy weselej :lol:

Nie wiem jaki rytuał będzie odprawiony na Burgmanii, ale może któryś

z tego linku: NADUŚ :P:P

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Z ostatniej chwili:

W piątek doszedł dodatkowy punkt planu zlotu. O godzinie 18:30 rozpocznie się konkurs plastyczny dla dzieci. Przewidziano nagorody słodkościowo- praktyczne :P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Jak narazie prognozy sie zmienily, o ile dlugoterminowa pokazywala wczesniej deszcz nonstop, to teraz mamy nawet troche slonca w piatek i sobote ...

Wszystko zaczyna sie pomyslnie ukladac :P ...

Im bliżej zlotu to i prognozy coraz lepsze. Będzie dobrze, a może jeszcze lepiej.

@Helmutek czyżbyś chciał namiot owinąć folią?

Odnośnik do komentarza
Z ostatniej chwili:

W piątek doszedł dodatkowy punkt planu zlotu. O godzinie 18:30 rozpocznie się konkurs plastyczny dla dzieci. Przewidziano nagorody słodkościowo- praktyczne :)

Fajnie, dzieci też są spragnione atrakcjii :) .

Ja mam pytanie "z innej beczki" przyjeżdżamy we czwartek popołudniu na zlot i nie wiem czy coś będzie można kupić na kolacje na terenie Campingu lub w najbliższej okolicy ? We czwartek święto sklepy pozamykane.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Z ostatniej chwili:

W piątek doszedł dodatkowy punkt planu zlotu. O godzinie 18:30 rozpocznie się konkurs plastyczny dla dzieci. Przewidziano nagorody słodkościowo- praktyczne  :)

Fajnie, dzieci też są spragnione atrakcjii :) .

Ja mam pytanie "z innej beczki" przyjeżdżamy we czwartek popołudniu na zlot i nie wiem czy coś będzie można kupić na kolacje na terenie Campingu lub w najbliższej okolicy ? We czwartek święto sklepy pozamykane.

Myślę że nie będzie wielkiego problemu bo na terenie campingu jest bar i kiełbaskę, czy kaszankę oraz frytki można wciąć :) . Poza tym małe sklepy mogą być otwarte i zazwyczaj są otwarte, bo wtedy nikt nie pojedzie do hipermaketu, a właściciel ma dobry utarg (tak przynajmniej jest w okolicach mojego rancha :) ).

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A ja podpieram się taką prognozą:http://www.meteoprog.pl/pl/wmap7days/

Jak dotąd było tak jak na tej stronce.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Co chwilę pojawiają się nowe "tematy" odnośnie zlotu...

Jednym z nich jest fakt, że poza dość specyficznym skuterem jakim jest Morphous podczas imprezy będzie można zobaczyć także Suzuki Geme ;) . Myślę, że dwa tak egzotyczne maxi na zlocie w EU będą po raz pierwszy :lol: . No i nie zapominajmy, że z japońskich ciekawostek mamy jeszcze pokaz Sushi Food :lol:

Inną ciekawostką jest pewna domieszka SEX'u która delikatnie "otrze" się o nasz zlot :D

Mamy rzutnik, będą filmy z imprez i zlotów, jeśli ktoś chętny na "nocne wycie" to uruchomimy karaoke ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Inną ciekawostką jest pewna domieszka SEX'u która delikatnie "otrze" się o nasz zlot :D

Orzech zatańczy na rurze :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Inną ciekawostką jest pewna domieszka SEX'u która delikatnie "otrze" się o nasz zlot  ;)

Orzech zatańczy na rurze :lol:

W duecie z gwiazdą Drag Queen :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Inną ciekawostką jest pewna domieszka SEX'u która delikatnie "otrze" się o nasz zlot  :lol:

Orzech zatańczy na rurze :D

W duecie z gwiazdą Drag Queen ;)

Na trzeżwo tego nie ogarne ;)

Odnośnik do komentarza
Inną ciekawostką jest pewna domieszka SEX'u która delikatnie "otrze" się o nasz zlot  ;)

Orzech zatańczy na rurze :lol:

W duecie z gwiazdą Drag Queen :D

smilie_sh_010.gif

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dużo mówi się o pogodzie jednak nikt jeszcze nie napisał że nie pojedzie jeśli będzie zła :lol: .Standardowo biorę kąpielówki na słoneczną i deszczową pogodę a kalosze dla poprawienia swojego samopoczucia ;) .

Pogoda małe ma znaczenie jeśli towarzystwo jest :D .

Odnośnik do komentarza

Nieee, pomimo 620 km, musialoby nieprzerwanie lac jak z cebra, zebym chociaz zaczal sie zastanawiac nad przyjazdem 4oo :D .

Jako ze tak nie bedzie, jade oczywiscie :lol:;) ...

Odnośnik do komentarza
Pogoda małe ma znaczenie jeśli towarzystwo jest ;)

:lol:;) Święte słowa Siemik, co tam pogoda liczą się ludziska !!! :D

Odnośnik do komentarza

Widze ze tu na forum ludziom humor dopisuje mimo takiej pogody-to jestem pewien ze jaka pogoda by nie byla na zlocie to i tak bedzie wesoło :D:lol: !OKK !OKK :lol:;);):lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...