Skocz do zawartości
Forum Burgmania

VI Ogólnopolski Zlot Maxi Skuterowy Burgmania 2010


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 724
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    75

  • dr.big

    37

  • orzech

    21

  • Barti

    21

  • Administrator
Czy są przewidziane zniżki dla grupy wiekowej 12-18?

Adam :) , po długich negocjacjach zostało ustalone zwolnienie z opłaty dla dziecka uczestnika zlotu w wieku do 12 lat. Najczęściej na takich imprezach granica wieku wynosi 4 lata, więc sądzę, że w tym przypadku jest to spory bonus dla rodzin z dziećmi w takim właśnie wieku (moja starsza córa ma już niestety 13 lat :D ).

Co więcej... młodzież do 18 lat ma zniżkę na kempingu 5 zł... X2 dni daje to różnicę 10 zł.

Reasumując- za dziecko/osobę do 18 lat opłata za zlot wyniesie 140 zł. za wariant 1 i 190 zł za wariant 2.

No i to co na wstępie- dzieci do lat 12 za zlot nie płacą. :)

Odnośnik do komentarza
Co więcej... młodzież do 18 lat ma zniżkę na kempingu 5 zł... X2 dni daje to różnicę 10 zł.

Dychę od twarzy mamy w suchym :D Fajnie jest się targować :)

To oczywiście żarty.

Mariusz :) Nie zrozumiałeś moich intencji, zasugerowałem tylko, że dzieci nie piją ;)

Wstępnie proszę zapisać, wariant 1:

Abach

Smerfetka

Marysia

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
zasugerowałem tylko, że dzieci nie piją :blink:

...I trzeba w to wierzyć... :);)

OK, lista zedytowana ;)

Odnośnik do komentarza

Mariusz prośba o dopisanie mojej rodzinki:

Pablos

Teletubiś

Nicole - dziecko

PS. Potwierdzam także to o czym rozmawialismy w sylwestra (deklaracja pomocy/współpracy- wiesz o czym mówię ?) pod warunkiem,że próbka możliwości przypadła Wam do gustu.

Wszytko do obgadania !sciana.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

PS. Potwierdzam także to o czym rozmawialismy w sylwestra (deklaracja pomocy/współpracy- wiesz o czym mówię ?) pod warunkiem,że próbka możliwości przypadła Wam do gustu.

Pablos... było naprawdę super :P

Pogadamy o szczegółach przy najbliższej okazji.

Dobry 2.gif na zlocie to podstawa !sciana

Odnośnik do komentarza

Oh MY GOD! !OKK

Nawet nie wiecie w jakim jestem szoku czytając dopiero DZIŚ informację na temat zlotu!

Toż to będziecie gościć w moim rodzinnym domu! Oczywiście jestem niesamowicie zaskoczony i zadowolony, iż wybraliście właśnie to miasto!

Z mojej strony mogę zaproponować pomoc jakąkolwiek i kiedykolwiek w organizacji zlotu, jeśli nadal jest taka potrzeba.

Nie wiem jak wygląda zaopatrzenie zlotu (napoje, kiełbaski etc), czy zapewnia to Kemping czy Organizatorzy muszą to robić na własną odpowiedzialność.

Jakby co oferują przemagazynowanie, załatwienie na miejscu wszystkich spraw właśnie z zaopatrzeniem lub innych spraw, które mogły by usprawnić organizację zlotu.

Jeśli mogę byc w czymś pomocny, jestem pod ciagłym kontaktem:

GG: 1183991

E-mail: szymon.czerwinski@sqtery.com

lub Tel: 503-125-875

Do samego organizatora, mam pytanie:

a) Jak by wyglądała opłata za zlot, jeśli bym chciał uczestniczyć w nim w pełni, ale oprócz NOCLEGu?

:P Czy istnieje szansa, aby niezrzeszone osoby na zlocie skorzystały (ODPŁATNIE) z wizyty w Browarze?

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza

Prosze o dopisanie Mnie do listy wraz z moim kochanie (czyli narzeczoną) !OKK

Czyli

- Madisonek (kajak)

- Ania (kajak)

Dzieki

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Z mojej strony mogę zaproponować pomoc jakąkolwiek i kiedykolwiek w organizacji zlotu, jeśli nadal jest taka potrzeba.

Nie wiem jak wygląda zaopatrzenie zlotu (napoje, kiełbaski etc), czy zapewnia to Kemping czy Organizatorzy muszą to robić na własną odpowiedzialność.

Jakby co oferują przemagazynowanie, załatwienie na miejscu wszystkich spraw właśnie z zaopatrzeniem lub innych spraw, które mogły by usprawnić organizację zlotu.

Jeśli mogę byc w czymś pomocny, jestem pod ciagłym kontaktem:

GG: 1183991

E-mail: szymon.czerwinski@sqtery.com

lub Tel: 503-125-875

Do samego organizatora, mam pytanie:

a) Jak by wyglądała opłata za zlot, jeśli bym chciał uczestniczyć w nim w pełni, ale oprócz NOCLEGu?

;) Czy istnieje szansa, aby niezrzeszone osoby na zlocie skorzystały (ODPŁATNIE) z wizyty w Browarze?

Pozdrawiam serdecznie!

Dziękujemy za ofertę pomocy. Będziemy o tym pamiętać :D .

Jeżeli chodzi o stronę gastronomiczną to wszystko jest już ustalone i nie powinno być z tym większych problemów... tym bardziej, że będziemy mieli silne wsparcie ze strony Hotelu Sielanka :(

Do samego organizatora, mam pytanie:

a) Jak by wyglądała opłata za zlot, jeśli bym chciał uczestniczyć w nim w pełni, ale oprócz NOCLEGu?

Nikt nie będzie sprawdzał czy osoba rejestrująca się na zlocie spać będzie na kempingu/w namiocie czy poza nim (np. nad rzeką !sciana :D ). Wyjątkiem jest tutaj nocleg w Sielance o czym wspomniałem w pierwszym poście.

Czy istnieje szansa, aby niezrzeszone osoby na zlocie skorzystały (ODPŁATNIE) z wizyty w Browarze?

Nie wiem co rozumiesz przez słowo "niezrzeszone". Każdy uczestnik zlotu wybierając wariant II będzie miał możliwość zwiedzania browaru (mam nadzieję każdy, chyba, że nam autokarów zabraknie ;) ).

PS. Lista uzupełniona.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

To ja z Gosia poprosimy browar. !wchair Siedzimy teraz w salonie i czekamy na ten browar !bicz

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Proszę i nas dopisać do listy - będziemy, żeby naszych gęb nie zapomniano :)

A nawet wareczka lubiła pstronga :)

Ravenka i Lamus

Ps. ciągle żywi...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kalendarz imprez przez PES został na "gorzko" zatwierdzony.

a więc zobaczymy się w czerwcu..........

Pozdrowienia z PYRLANDI.

burgmania%202010%20005.jpg

Odnośnik do komentarza

Cappo, Asia i Maurycy - takiej imprezy nie można opuścić!

Kajaki o ile 4 latek będzie mógł i trasa nie będzie zbyt wymagająca.

Ciekawa forma zlotu, z przyjemnością kimnę w namiocie bez względu na pogodę !happybth

do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Cappo, Asia i Maurycy - takiej imprezy nie można opuścić!

Kajaki o ile 4 latek będzie mógł i trasa nie będzie zbyt wymagająca.

Ciekawa forma zlotu, z przyjemnością kimnę w namiocie bez względu na pogodę !happybth

do zobaczenia!

P.S. Spływy zawsze są przyjemne tj bez jakis niebezpiecznych odcinków.

Oczywiście jak przystało na spływ, są miejsca, gdzie nie złapiemy gruntu pod nogami, aczkolwiek na większości trasy jest naprawdę bezpiecznie.

Często się spotyka spływy kajakowe, w którym uczestniczą dzieciaki z podstawówek etc, więc musi to o czymś świadczyć.

Nie wiem jak wygląda sytuacja z 4 latkiem, ale pomyślałem ze sie przyda krótki opis trasy !happybth

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...