Skocz do zawartości
Forum Burgmania

VI Ogólnopolski Zlot Maxi Skuterowy Burgmania 2010


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 724
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    75

  • dr.big

    37

  • orzech

    21

  • Barti

    21

Witam,Mariusz mam małą prośbe, możesz wstępnie mnie zapisac.Jestem teraz w Norwegii wracam do Polski 31.05.10r.Pieniadze przeleje jak sie nic nie zmieni do10.05.10r.Wriant 2.Pozdrawiam ZYGMUNT>ZYGI.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Proszę o dopisanie mnie i mojej coreczki do wariantu ze zwiedzaniem browaru. Piotr i Sara.

Poz. 173, wczoraj byłeś już dopisany.

Ojcze Dyrektorze poproszę o dopisanie mojej małżonki (ANETA)na listę zlotową z opcją BROWAR .

Aby nie robić zamieszania zostałeś przeniesiony na koniec listy razem z Anetą. Wcześniej wybrałeś opcje "kajak". Rozumiem, że przy atrakcjach rozłączacie się? :P Jeśli coś proszę o korektę.

Odnośnik do komentarza
A ja chciałem się zapytać czy można przyjechać z własną przyczepką kempingową KLIK ??  :P  :P  :P

No NIEZŁY domek, z tej przyczepki :lol:

Myślę że na imprę w sam raz :lol::lol:

Odnośnik do komentarza

Aby nie robić zamieszania zostałeś przeniesiony na koniec listy razem z Anetą. Wcześniej wybrałeś opcje "kajak". Rozumiem, że przy atrakcjach rozłączacie się?  ;)  Jeśli coś proszę o korektę.

No tak na szrym końcu ?! :lol:

Ok Mariusz no problem . Wszystko się zgadza , nie mogę być na 2 atrakcjach jednocześnie to musiałem podzielić zadania na 2 . Będzie przynajmniej co opowiadać ;)

Pozdrowionka

DIZEL

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
A ja chciałem się zapytać czy można przyjechać z własną przyczepką kempingową KLIK ??  !happybth  :)  :)

To dobry rozmiar przyczepy dla twojej Majki !happybth

auto004p.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mariusz ja pisałem do ciebie na PM. Ale chcę być pewny zgłoszenia. DLA MNIE PROSZĘ 2 OSOBY I WARIANT DRUGI DO ZOBACZYSKA.

Dla sprostowania. Druga osoba to moja córka 10 lat. I przy okazji pytanie? Jaką kwotę muszę zapłacić za nią? :D

Odnośnik do komentarza

Bardzo proszę o wykreslenie z listy żonki i córki (poz. 143 i 144) niestety, ze wzgledu na pracujący piątek, żona zrezygnowała z wyjazdu na Burgmanię 2010 (a prawie cała ekipa PES-u wyjeżdża już w czwartek)

Ech, mi na 99% też nie dadzą urlopu w piątek :D ale i tak muszę sie pojawić na zlocie ;) ... szkoda tylko, że bardzo pózno dojadę... ;)

Przelew z opłata zlotową (160 zł) za mnie pójdzie w pierwszym tygodniu maja.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Proszę o dopisanie , -wariant browar B)

Po aktualizacji wskoczyłeś na 84 pozycję B)

Odnośnik do komentarza

Gdzieś na spotkaniu jajkowym Warszawa cafe-66 padła propozycja by zacząć integrację już 03.06.2010.

Kto, kiedy i o której startuje z W-wy już 03.06.2010?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Gdzieś na spotkaniu jajkowym Warszawa cafe-66 padła propozycja by zacząć integrację już 03.06.2010.

Kto, kiedy i o której startuje z W-wy już 03.06.2010?

To jeszcze dwa miesiące, a ty chcesz już wiedzieć co kiedy i na którym zakręcie. Daj na wstrzymanie, wszystko się wyjaśni bliżej zlotu. !tut

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Czy aktualizacje obejmowała opłaty za zlot? Zrobiłem przelew prawie 2 tygodnie temu

Przy poprzedniej aktualizacji gdzieś umknęła Twoja pozycja <_< , dlatego proszę o sprawdzanie na liście czy wszystko jest OK, status oraz wpisany wariant z wyborem kajak/browar !pomidor

Zlot.burgmania 2010 - zapisy

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...