Skocz do zawartości
Forum Burgmania

VI Ogólnopolski Zlot Maxi Skuterowy Burgmania 2010


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu dzisiejszym została przeprowadzona wizytacja terenu "zlotowiska"

Grzegorz nawet hydranty sprawdzał !piwko

img3167.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 724
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    75

  • dr.big

    37

  • orzech

    21

  • Barti

    21

Załuje, ze nie zjechałem na weekend w rodzinne miejsca, co by Was ugościć !scooter

Mam nadzieje, ze do miłego zobaczenia, choc juz wiem, że sesja bedzie chciala pokrzyżować plany....echhh !piwko

Odnośnik do komentarza

Grzesiu wyznaczył trasę na wypadek jak by go rano suszyło :lol:

Widzę że jeszcze się nie zapisaliśmy, więc proszę o dopisanie do listy uczestników Szuwarka i Meduzy wariant 2 browar.

Odnośnik do komentarza

BIG_Z - zawsze pozostaje alternatywa kampanii wrześniowej. Ma to swoje uroki :-) Mozna tez probowac dorwac wykladowcow w wakacje - sa wtedy bardziej ludzcy i przyjacielscy - w koncu to wakacje i nie ma natloku studentow :-)

Odnośnik do komentarza
SimonWarka właśnie sesja...kurde...teraz to sam się zastanowiłem..planowo zajęć nie ma, ale jak wymyślą jakieś egzaminy to kicha... :lol:

Szczesliwie terminy juz mam prawie znane....teraz tylko decyzja czy pogodzę obie kwestie :)

Dobrze, że zapisy jeszcze trochę trwają, wiec na spokojnie podejdzie sie do tematu :)

Odnośnik do komentarza

plany sie wyklarowaly, zona pozwolila, corka zaakceptowala wiec jade !wchair

prosze o dopisanie mnie do listy uczestnikow, 1 osoba wariant 1, przelew wyslany.

do zobaczenia na zlocie!

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
witam czy jest możliwość opłaty na miejscu bo nie wiem jak z czasem i wolnym ja+jedna osoba wariant 1

Nie musisz robić opłaty w tym momencie. Przypominam, że ostateczny deadline wpłat upływa 15 maja (info w pierwszym poście niniejszego wątku). Po tym terminie musimy mieć jasność co do ilości uczestników aby uniknąć dezorganizacyjnych problemów.

Lista zaktualizowana. Proszę o sprawdzenie poprawności wpisów i ewentualnego statusu wpłaty.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie odnośnie gościny na imprezie jak to się mówi na kilka godzin

I jak się już zorientowałem nie jest to tylko pytanie ode mnie !guns

Ponieważ wypadła mi niespodziewana impreza w rodzinie, tj ślub siostry mojej żony, to wiem już na pewno że nie będę mógł być na imprezie w całości!!! whist

Moje pytanie:

Czy człowiek który nie zapłaci za imprezę a przyjedzie na Burgmanię do Warki, żeby poznać brać skuterową i zabawi tam godzinkę może kilka, będzie traktowany jak intruz?

Czy Może przyjechać śmiało i nie obawiać się że ktoś go nie wpuści???

Nie chciałbym stać pod płotem i wywoływać wszystkich po kolei żeby wyszli, bo chcę ich poznać :lol:

Czekałem na wypowiedź na ten temat, bo ktoś obiecał że organizatorzy się wypowiedzą

ale się nie doczekałem, więc postanowiłem spytać na łamach Forvm !OKK

A i jeszcze jedno pytanie które ustaliłem na priv :

Czy będzie można kupić naklejki klubowe Burgmanii, bez obawy ze ich zabraknie??

Pozdrawiam brać moderującą, oraz organizatorów i proszę o odpowiedź!!! !wchair

Ps.

Zaznaczam że nie jest to tylko moje pytanie !wchair

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Czy człowiek który nie zapłaci za imprezę a przyjedzie na Burgmanię do Warki, żeby poznać brać skuterową i zabawi tam godzinkę może kilka, będzie traktowany jak intruz?

Czy Może przyjechać śmiało i nie obawiać się że ktoś go nie wpuści???

Na pewno nie będziesz traktowany jak intruz !wchair

To mogę Ci obiecać !guns

Burgmania 2010 jest z założenia imprezą zamkniętą. Przy rejestracji będą wydawane specjalne opaski, które mają pomoc ochronie w identyfikacji osób przebywających na terenie campingu. Chcemy tym samym zachować porządek i bezpieczeństwo podczas zlotu. Szczegóły techniczne są w trakcie ustalenia.

A i jeszcze jedno pytanie które ustaliłem na priv :

Czy będzie można kupić naklejki klubowe Burgmanii, bez obawy ze ich zabraknie??

Nie zabraknie, wystarczy, że zgłosisz się do mnie !wchair

Odnośnik do komentarza
Lista zaktualizowana. Proszę o sprawdzenie poprawności wpisów i ewentualnego statusu wpłaty.

Witam, brakuje na liście jeszcze Lucjan73, Asia, Julka (10lat) opcja 2 Browar,kasa poszła, proszę o dopisanie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Lista zaktualizowana. Proszę o sprawdzenie poprawności wpisów i ewentualnego statusu wpłaty.

Witam, brakuje na liście jeszcze Lucjan73, Asia, Julka (10lat) opcja 2 Browar,kasa poszła, proszę o dopisanie. Pozdrawiam

Od 10 min jesteś dopisany !OKK

PM także dotarł !OK

Odnośnik do komentarza
Lista zaktualizowana. Proszę o sprawdzenie poprawności wpisów i ewentualnego statusu wpłaty.

Witam, brakuje na liście jeszcze Lucjan73, Asia, Julka (10lat) opcja 2 Browar,kasa poszła, proszę o dopisanie. Pozdrawiam

Od 10 min jesteś dopisany :lol:

PM także dotarł :lol:

Upsss !OK nie zauważyłem sorki, ale córka co 5 min. pyta mnie czy już jesteśmy zapisani !OKK

Odnośnik do komentarza

Upsss  whist nie zauważyłem sorki, ale córka co 5 min. pyta mnie czy już jesteśmy zapisani  :D

Lucjan poznałem Twoją Córkę i mogę sobie wyobrazić jej pytania. :D:P;)

Cale szczęście że jesteście już na liście. :Pkrasnal_bijacy_brawo.gif

Odnośnik do komentarza

Poproszę o zapisanie Dadzi i Przema w wersji drugiej ze zwiedzaniem browaru !OKK

Moje pytanie dotyczy jedynie kosztu w przypadku gdybyśmy jednak się skusili na hotel bo z tego co czytałam w poprzednich postach trzeba sobie odliczyć dychę dziennie na osobę więc u nas to by było 2x180zł - zgadza się? !sciana

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Poproszę o zapisanie Dadzi i Przema w wersji drugiej ze zwiedzaniem browaru :P

Moje pytanie dotyczy jedynie kosztu w przypadku gdybyśmy jednak się skusili na hotel bo z tego co czytałam w poprzednich postach trzeba sobie odliczyć dychę dziennie na osobę więc u nas to by było 2x180zł - zgadza się? :P

Dokładnie tak :P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
A jak się ma opłata pobytowa na kempingu ( pole namiotowe ) do tych co będą chcieli skorzystać z hotelu? Czy jest to stała taksa, bez względu na to gdzie kto będzie spał, czy w przypadku noclegu w hotelu ulega ona degradacji. Jeśli tak to co się zmienia w opłatach ?

Jeśli śpisz w hotelu odejmij koszty pobytu na kempingu... czyli 10+ 10 X 2dni. W tym wypadku koszt pierwszego wariantu to 110 pln. a drugiego 160 pln. za osobę.

To gdzie tkwi błąd?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Za dużo informacji ostatnio przepływa przez moją głowę :P

Dadzia, Roni:

Koszt pobytu 2 dni (okres zlotu) na kampingu to 40 pln (10 osoba, 10 namiot) i tą kwotę należy odjąć od opłaty zlotowej w przypadku jeśli wybieracie nocleg np. w hotelu Sielnka, czyli tak jak podawałem wcześniej:

Wariant pełny 200-40= 160 pln.

Wariant ekonomiczny 150-40= 110 pln.

Dla przypomnienia cennik Kempingu nad Pilicą.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za sprostowanie. Faktycznie się nie wczytałam w cenniku, że namiot też musi zapłacić a nie tylko żywe uczestniki :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...