Skocz do zawartości
Forum Burgmania

GDZIE I KIEDY


andi.nb

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie, terminy bez zmian, tylko Marek wybył do niedzieli. Ja byłem między 17 a 18, pokręciłem się po torze i pojechałem, na chwilę wpadł też Reno.

Odnośnik do komentarza

Andi, ostatnia środa faktycznie była mało liczna - byłem , pobujałem się po torze i pojechałem...

Reno mówił że powineneś być - poczekałem do 18 i się zwinąłem.

W tym tygodniu powinno być lepiej.

Odnośnik do komentarza

To była mała dezinformacja, byłem pare minut po 18 i tylko zastałem jakiegoś ochroniarza, który powiedział, że nikogo nie ma, no to się pokulałem z powrotem.

Pewnie każdy kto był zastał podobna sytuację :lol:

W środe Marek już będzie to spot się odbędzie tradycyjnie zapewne

Odnośnik do komentarza
Gość Puchacz_87

witam serdecznie.

niedawno dołączyłem do tego forum ponieważ zostałem szczęśliwym nabywcą Honhy Helix 250

Dostałem zaproszenie na dziś aby zjawić się na Stella Sawickiego dzisiaj na spotkaniu.

Oczywiście jak tylko pogoda sie nie popsuje to przyjade i chętnie was poznam.

Pozdrawiam

Do 18-tej <_<

Odnośnik do komentarza

Szkoda, ale ja nie dam rady. Leżę w łożku (jak na razie) z gorączką. Postaram się być za tydzień. A tak chciałem zobaczyć nowy nabytek Wojtka. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Ghandi, wracaj szybko do zdrowia - ekipa w środy jest coraz większa !OKK

Sezon ma się ku końcowi, a maxi w Krakowie coraz więcej - wczoraj ujeżdżaliśmy Helkę Puchaczową i oczywiście kopane po kołach były nabytki Wojtka i Andiego :)

Odnośnik do komentarza

Ghandi czyżby jakaś grypka Cię dopadła :) szybkiego powrotu do zdrowia życzę i na :) puki pogoda

A w środę po kółkach pokopali, nowe twarze były(pozdrawiam) na torze próbowałem-daję rady !V trzeba tylko trochę się wjeździć

Do zobaczyska

Odnośnik do komentarza

Andi tobie tylko opona a mi całe tylne koło, sprzęta piwem zlali, paluchami po kiełbasie wymacali,kanapę wypierdzieli a obgadali a "zkrytykowali"...

a sie bedzie jeździć B) !V :huh:

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza

hejka wszystkim ja już zakończyłem sezon więc się chyba szybko nie spotkamy,w środe miałem wypadek samochodowy i siedze w domu połamany,nawet sprzęt stoi nie przykryty, na szczęście dwa tygodnie temu wyszalałem się w Chorwacji gdzie spotkałem Witka na klv>pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Oj przykro czytać :blink: Mam nadzieję że nic poważnego ale jak piszesz że połamany to dzwon musiał być konkretny. Szybkiego powrotu do zdrowia życzę

Przez zimę się wykurujesz i na wiosnę !piwko

Poadrawiam

Odnośnik do komentarza

Michał - brrr, aż skóra cierpnie jak się to czyta - co za sezon. Dobrze że jesteś w domu - mam nadzieję że nie jest tak źle - wracaj szybko do zdrowia i na :blink:

A jak Was z Witkiem dorwe to się będziecie gęsto spowiadać z Chorwacji (trasa, wrażenia, zdjęcia - gdzie są ?)

Odnośnik do komentarza

A jak Was z Witkiem dorwe to się będziecie gęsto spowiadać z Chorwacji (trasa, wrażenia, zdjęcia - gdzie są ?)

z tym to do Witka,duzo wiecej widzieli i wrazenia są lepsze,ja z moją leżeliśmy na plarzy cały tydzień.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...