Skocz do zawartości
Forum Burgmania

GDZIE I KIEDY


andi.nb

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy kolegów z Tarnowa ;)

Spotykamy się w Pomodorino na ulicy Bonarka 5 przy rondzie Matecznym (nie mylić z centrum handlowe Bonarka) zapraszamy następny spot 23 marca o 18-tej

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Witam Kolegów z Małopolski .Widzę że spotykacie sie czasem w "pomidorino "Czy to Pomodorino na Kazimierzu czy w Bonarce . Pytam bo w moim mieście maximaniaków jak na lekarstwo . Mam kolegę który kupił Xcitinga i chętnie w sezonie dojechalibyśmy na spot . My jako nowicjusze chętnie dowiemy się czegoś od bardziej doświadczonych Kolegów . Pozdrawiam

Witam nowego maximaniaka !scooter

Odnośnik do komentarza
Gość radiolog

Było miodnie i zdało egzamin nowe mocowanie kamerki

spotkaliśmy paru zdeterminowanych dawców i parę plecaczków mocno wspawanych w trzymadło

Poza tym trochę kurzu i dziur ale wiosna idzie, banan na twarzy !scooter

75979530.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

I ja nakrecilem wkoncu pierwsze kilometry w tym sezonie !scooter I to jak na pierwszy raz calkiem sporo ~ 250 km !vampire. Pogoda wkoncu dopisala.

Odnośnik do komentarza

Narobiliście smaków na jazdę tymi zdjęciami . Ja niestety jeszcze czekam na plastiki jak wrócą z lakierowania . pewnie jeszcze ze 3 tygodnie zanim poskładam sprzęt . zazdroszcze .

Odnośnik do komentarza

Sezon zaczęty :blink: maszynka chodzi super(oprócz szarpania) no i szyba givi też cieszy,Środa w Pomodorino??? Zenek będziesz?? wezmę kufry !sciana

Odnośnik do komentarza

POzdrowienia dla ekipy maxi,widze że sporo nowych pozytywnie zakręconych sie pojawiło a ze ,,starej "ekipy został sie tylko !sciana TONY .

Wpadne do pomidora w kwietniu ,do miłego. :blink:

Odnośnik do komentarza
Gość radiolog
Jaką kamerka nakrencony

Tachyon XC micro, w mocowaniu jak na zdjęciu kilka postów wyżej.

@TOONY jak najbardziej trzeba powtórzyć, jak tylko zniknie piasek i zrobi się cieplej to śmigamy ;)

Odnośnik do komentarza

Tydzień temu pytałem czy skracamy czas oczekiwania na spotkania w Pomodorino do tygodnia :lol: To jak co tydzień czy po zimowemu co dwa?? :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...