Skocz do zawartości
Forum Burgmania

GDZIE I KIEDY


andi.nb

Rekomendowane odpowiedzi

Andy - czekamy. spoty ustalone na cotygodniowe środy. no i po czekoladzie czy pizzy

lub zimnym lechu /bezalkoholowym/ zaczeliśmy smyrać po mieście. a niech nas widzą!

tylko czym waść będziesz to robił?

Odnośnik do komentarza
Andy - czekamy. spoty ustalone na cotygodniowe środy. no i po czekoladzie czy pizzy

lub zimnym lechu /bezalkoholowym/ zaczeliśmy smyrać po mieście. a niech nas widzą!

tylko czym waść będziesz to robił?

Na rolkach niech się męczy jak pozbył się Burgmana.

Albo Reno pożyczysz mu Kasinki chińczyka tylko czy będziemy jeździć tylko w prawo.

Odnośnik do komentarza
Andy - czekamy. spoty ustalone na cotygodniowe środy. no i po czekoladzie czy pizzy

lub zimnym lechu /bezalkoholowym/ zaczeliśmy smyrać po mieście. a niech nas widzą!

tylko czym waść będziesz to robił?

CZym robić :o to ja jeszcze mam :lol: ,a czym będe jeżdził to się okaże w krótce. Rolki mam tak że z podpięciem się do ,któregoś z was myśle że nie będzie większych problemów

Odnośnik do komentarza

jutro odbieram burgusia i przed wyjazdem pasuje trochę pośmigać wiec w srodę na pewno będę no i pasuje sie pożegnać!!!!! ;) Pilot nie komentuj ze w końcu odnalazłem temat !scooter

Odnośnik do komentarza

informacja dla chętnych - spotkanie z uwagi na wakacje nie w pomodorino a na placu

po zajezdni MPK przy Stella Sawickiego. towary grillowe mile widziane jako dodatek.

chętni moga pojeżdzić na torze do szkoleń. zapraszamy stałych bywalców i jeszcze

nieobecnych.

Odnośnik do komentarza

przepraszam ale z przyczyna obiektywana zżarła mi czas przeznaczony na spot.

postaram sie poprawic i pokornie proszę o usprawiedliwienie nieobecności.

toony zrobiłeś mi "smaka" na kiełbaskę z grilla.

a ilu was było?

Odnośnik do komentarza

Rozgrzeszenia udzielamy a na pokutę coś wymyślimy <_<

Z maxi były tylko 3 sztuki (Pilot Milicja i ja) plus kilka osób związanych z Pilota dziełem

Odnośnik do komentarza

przypominam, ze spotykamy sie na placu treningowym JUNAKA przy Stella Sawickiego

a nie w Pomodorino /tę zostawiamy na czas zimowy/. hm, mile widziane dodatki

grillowe dla zabicia czasu i głoda

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...