Skocz do zawartości
Forum Burgmania

GDZIE I KIEDY


andi.nb

Rekomendowane odpowiedzi

Gość radiolog

Chętnie bym się zjawil, gdyby te spotkania nie odbywały sie li tylko i wyłącznie w czwartki, mam stałą sztychtę nocną akurat w czwartki i boleję, że nie mogę się zapoznać z grupą !happybth

Odnośnik do komentarza

Ja niestety znikam na jakiś czas i jest to fizycznie !happybth nie mozliwe ,ale duchowo jestem z wami zawsze. Jak sie pojawie to napewno zawitam na spocie w pomodorino-do miłego !tut

Odnośnik do komentarza

Andi czekamy na powrót a do tego czasu czekoladę będziemy wznosić za skandynawię.

Xeus, razem z Andim i Wojtkiem nastrzępiliśmy jęzory w bezskutecznym

zapraszaniu krakusów na spoty, może Tobie się uda?

do zobaczyska

Odnośnik do komentarza

No to ja zamiast czekolady walne sobie !placz1 i duchem będe z wami :) na 100% ,a w realu- :huh: sie zobaczy ale pewnie jak przyjade to machniemy jakieś ognisko !sciana

Odnośnik do komentarza
Gość radiolog

No i dzisiaj poznałem się z milusim burgim 650 w kolorze białym na Wadowickiej, ubolewam, że ciągle czwartkowe spoty są dla mnie niedostępne !scooter, ze względu na pracę.

Wreszcie pogoda odpowiednia do jazd,ale rano był maly niewypał bo odwolali motocyklową niedzielę na BP, szkoda.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza

Witajcie.

Chetnie bym się z Wami spotykał, ale pracuje do 18. Może coś wymyślę, aby przynajmniej raz w miesiącu się pokazać .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Zapraszamy

Jak dotrzesz o 20-tej to i tak na czekoladę się załapiesz !happybth

Może kolega bicykl1 dołączy się do Ciebie

Im !happybth to lepiej

Odnośnik do komentarza

Wielkie grono wojowników ARMI SKUTMAKA zebrało się a i w ten czwartek.

Po obfitej wieczerzy połączonej z "ZIMNYM LECHEM" dokonało w szyku galowym chucznego objazdu swych włości.Po czym Wojownicy udali się do swych domostw celem zwizytowania lubych (nie tylko swoich)

PS

Na mocy nadanej mi przez nadchorążego Pilota chciałbym poinformować wszystkich miłośników skutrów iż następne walne zgromadzenia będą się odbywały w 3 dzień tygodnia acoby nas mo ;) gło być kilku więcej

do miłego 2010.06.23 Pomodorino(rondo mateczne

pozdro

Pawe

!sciana B) ł

Odnośnik do komentarza

A juści w rzeczy samej dobrze prawi "Lecha Zimnego" Mu w szklanice polać(albo niech sobie sam poleje) !sciana

Z tym tylko małym sprostowaniem że że gadaliśmy o przyszłej środzie to jest 16-ego bo mi tylko te tygodnie pasują(zmiany w pracy) ;)

Do rychłego mam nadzieje że w większym gronie do B)

Odnośnik do komentarza
bo mi tylko te tygodnie pasują(zmiany w pracy) :lol:

Do rychłego mam nadzieje że w większym gronie do !piwko

Tia narobiłeś ambarasu z wodą to teraz musisz posprzątać :lol: !bicz !guns

Odnośnik do komentarza

Niektórzy widzieli z bliska co i jak no i wiedzą że nie ma żartów :lol:(fotki widziałeś)

A Tobie chyba smutno bez nas

Ale nie przejmuj się my też czekamy na Ciebie

Pozdro !piwko

Odnośnik do komentarza

Witajcie!!!

16.06. nie dam rady przyjechać. Jestem w pracy. Może jakis wspólny jednodniowy wypad w niedziele. Zakopane; Słowacja: Zamek w Starej Lubowni, Czerwony Klasztor, Poprad i powrót drogą pod tatrami na przejscie graniczne Chyżne (przełęcz powyż. 1000m. n.p.m.), albo okolice Krakowa, Ojców. Dostosuję się do każdej propozycji.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Ghandi szkoda że nie masz czasu na spotkanie ale zmieniliśmy na środy przynajmniej na jakiś czas aby mogły dojechać osoby którym czwartek nie pasował.

Co do wspólnych wyjazdów to właśnie na tych spotkaniach ustalamy czy gdzieś się będziemy wybierać czy nie bo na pewno jest to łatwiejsze niż pisanie na forum.

PS. czekamy na tych co nie mogli być w czwartki.

Odnośnik do komentarza

No i to jest informacja na którą czekałem !w00t środa mi jak najbardziej pasi :lol:

dzisiaj mam imieniny mamy, to mogę sie nie wykręcić, ale na 100% melduję się 23.06, a o której sie rozjeżdzacie ze spotkania? może dałbym rady koło 20.

Rozumiem, że mam jechać prosto do Pomodorino na ul. Bonarka 5?

Odnośnik do komentarza

Dzieki wszystkim za ten pierwszy raz ;) Milo było poznac i czekam na nastepny raz :)

Jak cos ustalicie konkretnego na niedziele to prosze o cynk,albo na maila albo smsem na nr 607141619

Pozdrawiam i do nastepnego

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...