Skocz do zawartości
Forum Burgmania

GDZIE I KIEDY


andi.nb

Rekomendowane odpowiedzi

Wpisujcie tutaj swoje propozycje

:( GDZIE I KIEDY mogli byśmy się spotkać na początek ,nie żeby od razu cała MAŁOPOLSKA :):) ale na początek wystarczy pare osób oczywiście na :ph34r::(:):) !YES

Odnośnik do komentarza

witaj Andy, mówisz-masz, ja się dostosuję. myślę że piątek lub sobota byłyby

najlepsze. gdzie? tam, gdzie można dojechać i pogadać a przyznam że ostatnimi

czasy moje doswiadczenie z branży fajnych knajpek jest co najmniej mierne.

czekam na podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

No ja nie wytrzymam --,,MIASTOWY,, :D a nie wie gdzie by można !zorro wypić :D .

Szczerze mówiąc to ja mam pomysła ,ale jeszcze to sprawdze a pierwsza propozycja to --POBIEDNIK-- na przeciwko lotniska ;)

Odnośnik do komentarza
Ale jak widzisz nadal tylko nas dwóch chce sie spotkać! żeby sobie ktoś postronny

czegoś nie pomyślał. A inni niech SPIA dalej.

Spokojnie Reno , co sobie mogą pomyśleć :) o nas- :) .Mamy już trzeciego tak ze niemartw sie nic.

Wojtekm1971;ja już propozycje dałem ,jest nas jak narazie trzech aktywnych a propozycja 1-naaaaaaaaa

:)

Odnośnik do komentarza

A ja będe do dyspozycji dopiero od 27-września, ale dobry pomysł możemy się spotkać na przykład na stacji i razem oblecieć proponowane miejsca.

CZEKAMY NA NASTĘPNE PROPOZYCJE,przynajmniej ja do 27-go !V

Odnośnik do komentarza

Tylko pytanie ilu nas pojedzie na ten zamek.

PS. A może zaczniemy spotkania w Krakowie razem z motocyklistami. Czyli na BP na Matecznym lub Bora.

A co do zamku to nie wiem czy dzisiaj zdąże bo przed chwilą dostałem wiadomość o spotkaniu o 14:30 a na pewno z godzinę jak nie więcej potrwa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...