Skocz do zawartości
Forum Burgmania

GDZIE I KIEDY


andi.nb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

A ja dzisiaj byłam po raz pierwszy i bardzo mi się podobało! !scooter Spot połączony z jazdą sprawnościową po placu to strzał w dziesiątkę!

Odnośnik do komentarza
Gość radiolog
A ja dzisiaj byłam po raz pierwszy i bardzo mi się podobało! !OK Spot połączony z jazdą sprawnościową po placu to strzał w dziesiątkę!

Ja też byłem, miło było poznać :D , bo już nuda ciągle oglądać facetów na "gejowozach" - no oczywiście nie nalezy zapomnieć wpomnieć o latorośli reno, która już niedługo będzie śmigać jak kicia po winklach ;)

Odnośnik do komentarza
Gość xeus2580

Kurcze ale było fajnie nawet na sępa się udało mi wkręcić

Postaram się to nadrobić

Następnym razem Zimnego Leszka przywiozę sam dla wszystkich

(nie mylić z tym z Wawelu)

i gdyby nie skuterki to i sucha marycha by się znalazła

pozdro dla Karolki zuch dziewczyna

i nie wiem czy panowie burgmaniaki zauważyły że sprzęt Karolci ma coś wspólnego

z skutrami

ciekawe kto zgadnie?

dla zwycięzcy nagroda specjalna niespodzianka

pozdro Paweł !scooter

Odnośnik do komentarza
A ja dzisiaj byłam po raz pierwszy i bardzo mi się podobało! !scooter  Spot połączony z jazdą sprawnościową po placu to strzał w dziesiątkę!

Ja też byłem, miło było poznać :rolleyes: , bo już nuda ciągle oglądać facetów na "gejowozach" - no oczywiście nie nalezy zapomnieć wpomnieć o latorośli reno, która już niedługo będzie śmigać jak kicia po winklach :rolleyes:

witam,drogi kolego Radiologu,nie mylmy pojęć "gejowozy" to chopery!!!!a my jeździmy skuterami,wiesz jakim trzeba być twardym żeby dorosły facet miał skuter?????a poza tym widziałeś skuterowca w obcisłej kamizelce skórzanej,w getrach i butach na obcasie?????? Ot taka krótka definicja "gejowozów" :rolleyes: jeśli damy rade to wpadniemy w środę,o której się tam spotykacie ???pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość radiolog

witam,drogi kolego Radiologu,nie mylmy pojęć "gejowozy" to chopery!!!!a my jeździmy skuterami,wiesz jakim trzeba być twardym żeby dorosły facet miał skuter?????

To pilota i kici określenie, więc my je zaadaptowaliśmy !scooter, zapytasz pilota w środę, skąd i dlaczego tak określa maxi-skutery :rolleyes:

Każda środa od 18:00 wzwyż zaczyna się spot, obecnie na stelli-sawickiego :rolleyes:

Zapraszamy.

Odnośnik do komentarza

Drogi Reno jak na razie to nie wiem jak w pracy i trafił mi się kominek na fuchę.Od kolegi z pracy dostałem cynk ze w poniedziałek zaczynam prace od 4 rano i nie wiem jak tam dalej tydzień mi wyjdzie bo jak pojadę do Lublina to wyjeżdżam o 3 a wracam 23.mamy ok 900 zdjęć i 10 filmów ale skróciliśmy do ok 200 i 3 filmy to weźmiemy kompa i wam pokażemy.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Każda środa od 18:00 wzwyż zaczyna się spot, obecnie na stelli-sawickiego !OKK

Zapraszamy.

Witka.

A do ktorej z reguly jestescie? I gdzie mniej wiecej znajduje sie nowa lokalizacja? (ktory rejon kraka?)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Rejon to Czyżyny. Jadąc w stronę Huty, zaraz za pierwszym skrzyżowaniem za stadionem AWF. Wjazd jest od ul. Medweckiego na teren byłej zajezdni MPK.

O 22 zamykana jest główna brama wjazdowa, ale wyjechac później się da. Pilot i Kicia są tam na miejscu całą noc, więc bez względu na to, kiedy się przyjedzie to kogoś na pewno się zastanie. :lol:

P.S. Ponieważ muszę zostac w Krakowie dłużej niż planowałam, to i ja pojawię się na jutrzejszym spocie. !V

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Jutro ma lać niestety :)

Tak, ale tylko do 17-ej. ;)

Edit: I znowu mnie oszukali w tej prognozie - już po 18-tej i dalej pada. Trudno , jadę autem.

Odnośnik do komentarza

No i znowu na Stella-Sawickiego było miło i przyjemnie, oprócz standartowej kiełbaski i piwa, był jeszcze karczek !OKK

Były i skutery i motocykle.

Można było poćwiczyć na placyku ( widać, że te jazdy służą, bo coraz więcej uczestników zaczyna szorować metalem po asfalcie :angry:

Było też wyrywanie krzaków wyciągarką montowaną na terenowej toyocie

Nie obyło się bez strat, bo komary upiły trochę naszej krwi.

Usłyszeliśmy ciekawą historyjkę o psach, którzy wzięli burgmana ghandiego za przerobiony skuter (motorower) i sprawdzali mu dokumenty, bo przecież skuter nie może pomykać 130 km/h whist

Za tydzień znowu się spotykamy, więc przybywajcie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...