Skocz do zawartości
Forum Burgmania

GDZIE I KIEDY


andi.nb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Jutro ktos sie wybiera do pomidorka?

To może w tą środe ktoś będzie? Chyba ze spotkania srodowe sa odwolane?

Odnośnik do komentarza
Gość radiolog

Jutro czyli 28 maja dzień testów Harleya i BMW, więc o 10 potestuję jakiegoś softtaila a o 13 boksera. Jezeli ktoś się wybiera to do zobaczenia :)

Jutro około 8 rano wyjazd w kierunku Zakopanego

przejazd wolny radiolog + miki ( nauka pokonywania zakrętów)

Odnośnik do komentarza

Jutro około 8 rano wyjazd w kierunku Zakopanego

przejazd wolny radiolog + miki ( nauka pokonywania zakrętów)

Wrrr... Mozecie jechac bezemnie i bez przesady z ta nauka moze wolno ale bezpiecznie...

Odnośnik do komentarza

Jutro czyli 28 maja dzień testów Harleya i BMW, więc o 10 potestuję jakiegoś softtaila a o 13 boksera. Jezeli ktoś się wybiera to do zobaczenia :)

Jutro około 8 rano wyjazd w kierunku Zakopanego

przejazd wolny radiolog + miki ( nauka pokonywania zakrętów)

Radiolog nie będę czekał cały rok !winkiss

Odnośnik do komentarza
Gość radiolog

Radiolog - do Wenecji poleciałeś skuterem?

tym razem nie bo 3 ooby sie nie mieszcza ale nastepnym razem kto wie - droga latwa i przyjemna na raz w 400, ale skutem raczej na 2 razy inaczej moj tylek by tego nie przezyl

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wenecja, super wycieczka. Mam nadzieje ze pogoda dopisala.

Ja 19 sirpnia bede kolo Wenecji przejezdzal skutem. Niestety harmonogram napiety to nie bede mogl pozwiedzac.

Odnośnik do komentarza

Planujemy ze znajomymi wypad " na około tatr" i po drodze Słowacki Raj. Wycieczka 2 dniowa, uzależniona od pogody. Planowaliśmy w ten łykend, ale po pogodzie widzę że raczej nie wypali. Może za tydzień. No chyba że...

Trasa mniej więcej wygląda tak : Na około tatr, z tym że może po drodzę kawa w Rabce. Na tej mapie nie ma trasy do Słowackiego raju. Ale w miejscowości Vysoke Tatry odbijamy na Poprad, Svabowce i lądujemy w Podlesku. Obieramy traskę do wedrówki ( około 7godzin, po drodze schronisko), Nocleg ( gdzie to do obgadania) i na drugi dzień może jakaś krótka trasa, co by wypocić niepotrzebne toksyny i powrót. Taki mam plan na któryś słoneczny łykend.

Odnośnik do komentarza

Planujemy ze znajomymi wypad " na około tatr" i po drodze Słowacki Raj. Wycieczka 2 dniowa, uzależniona od pogody. Planowaliśmy w ten łykend, ale po pogodzie widzę że raczej nie wypali. Może za tydzień. No chyba że...

Trasa mniej więcej wygląda tak : Na około tatr, z tym że może po drodzę kawa w Rabce. Na tej mapie nie ma trasy do Słowackiego raju. Ale w miejscowości Vysoke Tatry odbijamy na Poprad, Svabowce i lądujemy w Podlesku. Obieramy traskę do wedrówki ( około 7godzin, po drodze schronisko), Nocleg ( gdzie to do obgadania) i na drugi dzień może jakaś krótka trasa, co by wypocić niepotrzebne toksyny i powrót. Taki mam plan na któryś słoneczny łykend.

Fajnie !OK Tylko zeby pogoda Wam dopisala... Ja chetnie bym sie wyrwala tyle ze na jednodniowa wycieczke :lol:

Wszyscy na wakacjach? Myslalam ze dolacze na spot skoro na forum cisza...ale nikogo nie bylo :) Nio chyba ze zlota majka to „tajniak” hihi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...