Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Honda Helix ... SOFA DRIVERS CLUB POLAND


BRODATY MIKE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

No cóż rozstania nadszedł czas - Helena ubrana, gotowa aby być celebrowana. Niech dojrzewa i szuka pierwszych nowych wrażeń w PL.

Drobna kosmetyka górnego oparcia i „będziesz Pan zadowolony”.

ale frajda z jazdy - banan od ucha do ucha?.

Nie było by to możliwe gdyby nie pomoc kolegów z GW!

Grzegorz vel „Pinki” - dzięki za ogarnięcie demontażu i montażu wszystkiego co ma śruby, zatrzaski i da się ściągnąć i założyć z powrotem - Brawo Ty!

Szymon”Septic”, Rysiu „Rysiak” - ogarnięcie foli, lakierów, proszków- Brawo Wy!

Kaktus za wsparcie Grzesia i nadzór jakości -Brawo Ty!

A jak „old” uważacie że zasługuje do kalendarzyka to dajcie znać.

D234B56F-5B8E-42CD-AA88-6F90C07F8A6B.jpeg

AF359FC9-FD2D-4AAB-8701-E5B5CA6DD3B3.jpeg

1B0A3D36-A924-4852-A16A-6599D023B402.jpeg

95A37AA9-051B-4B62-8BB7-807F71AA9C5B.jpeg

1FE2DACF-666C-44BC-B370-D9A5813F593D.jpeg

F07F2DA5-85B4-4F7F-9958-4295140B4D58.jpeg

A55647CB-A391-44CC-88A0-4E3D2D094FB2.jpeg

9E9590B0-B04F-4ACB-94C2-48B4A6142CBE.jpeg

F1A74F17-3100-47E0-9375-4822E926954C.jpeg

2085D9A2-9205-4484-A318-8AC187C268CB.jpeg

AE61635E-E9E3-4F8A-8231-9273025AB7A1.jpeg

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Helix wiecznie piękny ? Tu widzę I gen, jeszcze na stalowej feldze. Dałbym mu jedynie ori emblematy i nic więcej. Szacun dla Was za rewitalizację youngtimera maxi ?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wspaniała robota w odrestaurowanie pięknego Helix’a. Słowa uznania dla całego zespołu za wkład pracy.

P.S. Czyli się wydaje, że pominęliście stopkę centralną...? Czy to tylko złudzenie optyczne...

Odnośnik do komentarza

Piękny klasyk. Duże brawa za osiągnięcie takiego stanu. Dobrze, że już (prawie) wyleczyłem się z zabytków w garażu, bo już nawet ogłoszenia przeglądałem ;)
Gratulacje raz jeszcze!

Odnośnik do komentarza

A pytałeś w ASO Honda ? Ja tam swego czasu zamawiałem jakieś drobiazgi i przy okazji sprawdzałem dostępność części. Wszystko praktycznie można zamówić, choć ceny są zaskakujące bo np. tłumik kosztował coś koło 1200 zł.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Grzesiu... Piękny :scooter: klasyk zatoczył koło i wrócił do Stolicy ?

Słuszna decyzja... gratuluję... i cieszę się razem z Tobą :cheers:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hmm, miała być MZtka, ewentualnie Panonia, CZ a przypałętało się brzydkie kaczątko ;). Helix zawsze mi się nie podobał i że będę jego posiadaczem nigdy nie myślałem :). No cóż ja stary i on stary, ja brzydal i on brzydal, może coś z tego będzie :))

 

 

 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, dr.big napisał:

PS. Lucku, a gdzie oparcie kierowcy?.

Oparcie jest, Grzesiu zabezpieczył w bagażniku na czas podróży. Ciekawostka - miałem sporo telefonów od ludzi którzy chcieli kupić to oparcie, wartość 10 % ceny skutera...

Jak to mówią "poszedł w dobre ręce" mam nadzieję że Grzesiu będzie miał więcej czasu dla niego.

Podobno Niemiec co sprzedawał Bigowi ten egzemplarz płakał jak sprzedawał a najbardziej za wyjątkową płytą CD z utworami zespołu AMIGOS która została w odtwarzaczu. Ja też prawie "płakałem" jak odjechał dziś rano w stronę stolicy,

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
20 minut temu, dr.big napisał:

Tak wyglądał za "moich czasów"

Chwilę później tak... 

P1200957.thumb.JPG.ae657b9e7cb88708c74fe82c7ce2c203.JPG

?

7 minut temu, Lucjan73 napisał:

Ja też prawie "płakałem" jak odjechał dziś rano w stronę stolicy,

No właśnie... i co dalej Lucku??? ?

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Lucjan73 napisał:

(...)Podobno Niemiec co sprzedawał Bigowi ten egzemplarz płakał jak sprzedawał (...)

O to super, tak potwierdzam, oparcie bardzo "wartościowe" ? . Dlatego zaraz to zauważyłem, ale jak jest, to wszystko pięknie ? .

Skuter kupiłem w ASO Hondy, oddany w rozliczeniu za nowy jednoślad, gdzieś w jakimś małym miasteczku, w okolicy Osnabrück ? . 

 

Edit: Poszukałem: Motorrad Bolte w Georgsmarienshütte ? .

 

PS. Lucku, żebyś otarł łzy -> specjalnie dla Ciebie  ?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Oparcie kierowcy jest, płyta Amigos  też jest. W ogóle to mi się coraz bardziej podoba jak piję piwko i słucham winyla The Animals zakupionego we Wrocku  ?

Acha, i dostałem w gratisie kask w kolorze nadwozia ? 

6A7C0165-43CA-4E4F-9446-D5615DEAD7D2.jpeg

Odnośnik do komentarza

Ja ten kask również dostałem, uznałem że super pasuje do tego Helixa i powinien razem z nim kontynuować związek ?.  Idealnie nadaje się na przejażdżki w ciepłe dni.

Robert dzięki za link. Wydaje mi się że ten zespół to mój nr 1 jeśli chodzi o wykonawców z za Odry ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...