Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Honda X-ADV 750 - wątek zbiorczy


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Bob napisał(a):

Szukaj pod siedzeniem ,bedzie zaślepka gumowa,odsłonisz i bedzie zamek..

 

1,10 min

Muszę spróbować 😏. Dzięki. Warto pytać 😀

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, benski napisał(a):

No dobra, ale gdzie to wetknąć, ten kluczyk. Ja tu nic nie widzę :-(

Prawdziwi mężczyźni instrukcji obsługi nie czytają ;)

17 godzin temu, Bob napisał(a):

 

Szukaj pod siedzeniem

 

A konkretniej nad tylnym kołem.

A propos kufrów, to kupię centralny z mocowanie jakby miał ktoś na zbyciu. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.02.2024 o 12:17, cezzar napisał(a):

 

A propos kufrów, to kupię centralny z mocowanie jakby miał ktoś na zbyciu. 

Mam taki z Givi do przedlifta.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, GadekW napisał(a):

Mam taki z Givi do przedlifta.

Prześlij proszę fotki na pw.

Odnośnik do komentarza

hej wszystkim, pytanie mam o benzynę , co lać - tą nową e10 czy 98 ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, gorciu napisał(a):

co lać - tą nową e10 czy 98 ?

Wszystko jedno.

Wymieniał ktoś ślizgi łańcucha na wahaczu? Mój jest jakby uszkodzony w górnej części i łańcuch obija lekko o wahacz. Pytanie, czy do przedlifta pasuje ślizg od polita? Nieco się różnią ale ten drugi jest trochę tańszy.

Odnośnik do komentarza

Pojeździłem trochę X-em no i pierwszy foch z mojej strony. Pizga po kolanach niemiłosiernie w porównaniu do Integry, którą doposażyłem w deflektory kolan (nóg). Tutaj taki bajer zdecydowanie by mi się przydał. Szukałem w necie ale widzę, że w ofercie są tylko do rocznika od 2021 w gorę. Może jednak ktoś znalazł taki dodatek do starszych wersji? (Mój X jest z 2018). A może ktoś z Was ma jakiś patent na lepszą ochronę nóg (kolan) przed wiatrem? A może te dedykowane od rocznika 2021 też pasują do wcześniejszych modeli?

Odnośnik do komentarza

Benski szukaj na OLX, ktoś ostatnio sprzedawał deflektory do '17-'20. Od poliftowego na bank nie pasują.

Odnośnik do komentarza

Chcę zamontować grzane manetki Oxforda. Czy ktoś z Was takie montował? Jaki model polecacie? Przymiarki robię do Oxford Sports Premium. Średnica i długość będzie dobra?

Odnośnik do komentarza

Ja mam Koso ze sterownikiem zintegrowanym przy lewej manetce. Ten pulpit sterowniczy oxforda mnie odpycha.

Odnośnik do komentarza

Są one w pełni silikonowe a przewody wychodzące z nich są cieńkie i elastyczne. Nie ma obawy że się włączą przypadkowo ponieważ aby je włączyć trzeba mocniej przycisnąć przycisk 3 sekundy, posiadają pamięć ostatnich ustawień także po ponownym odpaleniu Moto automatycznie się włączają dopóki ich nie wyłączysz przyciskiem też chyba 3 sekundy trzeba przytrzymać. Grzeją super,mi się udało kupić w promocji za 420 złotych.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za odpowiedzi w sprawie manetek. Zdecydowałem jednak, że zostanę przy Oxfordach Touring (inne wydawały mi się zbyt długie a ciąć nie chciałem). Kupione i zamontowane.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...