Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Honda X-ADV 750 - wątek zbiorczy


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

 Ja uważam, że na duże rabaty na X-ADV nie ma co liczyć. Analogii do Integry bym się nie doszukiwał. Model jest mocno innowacyjny na rynku i znaczne rabatowanie go po kilku miesiącach po wprowadzeniu na rynek jest nie uzasadnione. Oczywiście lepszym gestem importera byłoby promowanie pierwszych klientów zamawiających nowy model (upominki, akcesoria, gratisowe przeglądy gwarancyjne). Wszystko zweryfikuje rynek. Jak model się sprzeda globalnie i sprzedaż będzie rosła to na duże obniżki nie ma co liczyć. Poczekamy - zobaczymy. Ja w tym roku wszystkiemu się będę przyglądał. Na zakupy muszę jeszcze (niestety) poczekać.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Piootr napisał:

 Ja uważam, że na duże rabaty na X-ADV nie ma co liczyć. Analogii do Integry bym się nie doszukiwał. Model jest mocno innowacyjny na rynku

Ykm ykm Integra nie była innowacyjna? Była

Odnośnik do komentarza

Zdjęcia kuszące na tyle, że mogłaby być nawet bez spacerówek. A cena, no cóż, za niektóre marzenia jednak trzeba zapłacić. Tak się składa, że w PL dużo rzeczy realnie kosztuje dużo więcej niż płacąc z portfela z zawartością €.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tylko w Polsce "popsuli" Integrę właśnie tymi kolosalnymi rabatami, właściwie na samym początku sprzedaży. Ktoś w HP zamówił ponad miarę na stock, a potem ratował się sprzedażą "po kosztach". Teraz klienci, którzy kupili w normalnej cenie nie mogą sprzedać używanych egzemplarzy za godziwe pieniądze. Aktualnie przy premierze nowego modelu Hondy słychać głosy "nie kupuję, poczekam pół roku - będzie rabat". A co do innowacyjności Integry, to pewnie była, ale ja mierzę swoją miarką i nadal podtrzymuję, że Integra mi się nie podobała i nie podoba. Motocykl z automatem. X-ADV wygląda, że ma to "coś".

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
5 godzin temu, Robert JAPAN napisał:

(....) nie wiem dla kogo to ma być 

Robert dla miłośników skuterów ot i tyle, fajna alternatywa( dość kosztowna) dla miłośników scooterów i off road-ów, zamiast 2-ch sprzętów 1-en :) ale jak życie pokazuje co jest do wszystkiego jest do.........:/ aczkolwiek mogę się mylić...i oby tak było

ps Geni osobiście znam człowieka który ma założone spacerówki do Enduro-Turystyka i przejechał "parę km" z tym patentem.... świetna sprawa na "dojazdy"

Odnośnik do komentarza
Dnia 14.01.2017 o 21:51, robert1973 napisał:

ale jak życie pokazuje co jest do wszystkiego jest do.........:/

I tu masz racje, nie ma uniwersalnego sprzętu, takie jest moje zdanie, Jerry_R wstawił fajną fotkę jak śmiga po szutrach, jestem ciekaw co na to jego kręgosłup jak cała siła wybierania dziur nie jest amortyzowana nogami tylko przez du.ę do kręgosłupa ale fotka marketingowo fajna

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem jednak sprzęt się obroni. Bo to nie jest alternatywa dla offroadowcow tylko skuter z dodatkowa funkcja, z której będą korzystać nieliczni, czasami i z wolna i ostrożna ;) czyli 99% asfalt i reszta lekki szutr. Z tego co wiem to można do niego zamontować sety pod stójkę, gmole, etc. Na prawdziwy teren są lepsze i tańsze rozwiązania :) Niemniej oferta ciekawa, nie tania, dla wielu ciekawostka
.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

A mnie nowa Honda rozczarowała....jakoś nie podoba mi się :( Więc w ramach protestu dokupiłem sobie CRF 250L i teraz jestem zadowolony :) 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Fajną terenówkę kupiłeś ;-) Gratki. Mam kumpla, który przy równoległym posiadaniu R1200RT też taką kupił do polatania po lesie.

b43802ab760565faa46ac5a07e7c4188.jpg

 

 

Pozdrawiam Piootr

 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Dnia 11.01.2017 o 12:10, MariuszBurgi napisał:

Właśnie dostałem oficjalne ceny nowej X-ADV na PL.

Skuter dostępny będzie w dwóch opcjach:

1. X-ADV DCT: 48900 pln

2. X-ADV DCT Limited Edition z aluminiowym kufrem górnym GIVI (one key) i podparciem na plecy i stelażem: 51 400 pln.

 

 

Dnia 19.02.2017 o 19:04, irasko napisał:

50 tysięcy...sporo.

Analizując cenę NC750D to moim zdaniem X-ADV ma cenę jakiej można się było spodziewać.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Oczywiście ceny takiej można było się spodziewać...a fajnie byłoby ją  trochę ubrać..np. w kufry alu jak w GS, a  to już dodatkowe parę tysi..

Odnośnik do komentarza

Sprzęt o ciekawym wyglądzie. Szkoda tylko, że za taką kasę udaje coś czym nie jest, ale sorry, taki mamy świat. Teraz już tylko czekam na chopera enduro.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Nowa X-ADV będzie (najprawdopodobniej) do obejrzenia na targach w Poznaniu :)

Odnośnik do komentarza

9600GBP daje 48kPLN - nadal to sporo mniej od nowego T-Maksa. Może nie będzie schodzić jak ciepłe bułeczki (Kymko), ale na pewno paru zwolenników znajdzie w PL

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ruszyły na dobre testy nowego X-ADV

 

Pierwsze egzemplarze niebawem w PL :whistling:

Odnośnik do komentarza

Wygląda na zdjęciach i filmikach jakoś tak filigranowo, jakaś taka malutka się wydaje. Zobaczymy w Poznaniu jak na żywo się prezentuje. I crossowy kask z goglami do kompletu :-)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W kwietniowym numerze Motocykla jest test Hondy X-ADV z jazdy oraz główne dane techniczne. 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

A my właśnie macamy i odpalamy pierwszą X-Adv w PL
40d72809053f7e01e2c4e241ff3531c8.jpg

bf50668f9873d51d869bf90b74b4cbd6.jpg

955c5d6bd6adc758ad51b72cc35ec9ce.jpg

d0d3223b517692ad48986ab3344c4cf2.jpg

a2f7fa93bfabec0e9b3bfa7f9d662cde.jpg

cd8b7616526115b5fafdc314bfe2d6de.jpg

79f70c59cf77d0275f43e221fa8218ec.jpg

0b47ef55be967039735e896212616ca9.jpg

c752ca43a3880f7f6184c50ccd1497df.jpg

27fcbc98193540f9f273946360aa52b6.jpg

75cc6dd3d13cd4d75b8be769e2874298.jpg

68251382045ddde31a65504940461b99.jpg

3e64874cb7a76d40f8ebad3d7b663a8d.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...