Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Bałkany Zachodnie. Encore!


Jack

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Paszport potrzebny tylko do Kosowa. Wszystkie inne granice przejeżdżamy na dowód. Za to zielona karta potrzebna wszędzie poza Unią (BIH, MNE, ALB, SRB, MK), tylko nie w Kosowie. Tam trzeba na granicy wykupić ubezpieczenie chyba za 10  czy 15 euro. Telefonia wszędzie działa, tylko drogo, 5 PLN za min, czy coś koło tego. Arturro lubi dzwonić... ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W Czarnogórze prawoslawna Wielkanoc przypada tydzień później, niz u nas, zatem w tym roku zaliczamy święta 2 razy ? ale w związku z tym w hotelach nad morzem będzie zwiększone obłożenie.

Kontaktowałem się z Zoranem. Mamy wstępnie zarezerwowane pokoje dla 10-12 osób, ale obiecałem, że niebawem podam dokładną liczbę gości. Postaram się też wcześniej zarezerwować 2 noclegi po drodze.

Proszę więc o ostateczne deklaracje do poniedziałku 15.04. Po tym terminie oczywiście też można dołączyć, ale noclegi już załatwiać samemu.

Zakładam czat wyjazdowy na Viberze. Kto nie ma, proponuję zainstalować, żeby być na bieżąco i wymieniać się fotkami. ZibiGo i Marcin62 - przeslijcie mi nr tel. na priv.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Cena u Zorana jak w zeszłym roku, czyli 15E za noc. Restoran będzie działać, ale u niego drogo. Co najwyżej warto jakąś ciorbę albo jaje na śniadanie. Na biesiadę koniecznie do Sudbiny ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Lista wygląda tak:

1. Arturro

2. Marcin z Bielska

3. Mirek z Bielska

4. ZibiGo

5. Wicold

6. Marycha (Spoko Gość)

7. Marcin62

8. Paździoch,

9. Jack.

Jutro robię rezerwację i piszę do Zorana. Jak by jeszcze ktoś chciał dołączyć rzutem na tasmę, to ostatni moment.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
16 godzin temu, Jack napisał:

Lista wygląda tak:

...

8. Paździoch,

 

13 godzin temu, pazdzioch napisał:

Jacuś co prawda 15 minął ale ja deklaruje'

OK, ale jedziesz ostatni. ...Albo nie, bo znowu się zgubisz ?

UWAGA!

Zmiana miejsca zbiorki. W piątek 26.04 spotykamy się tu:

Willa NAD RZEKĄ Irena Greń
Szare 7, 34-383 KAMESZNICA / 34-360 MILÓWKA, 

www.willanadrzeka.pl 

Cena 75 zł z obiadokolacją i śniadaniem. Sporo taniej, niż w hotelu Beskid, bo tam było 90 zł z samym śniadaniem.

Zarezerwowane dla 9-ciu uczestników wycieczki i trzech odprowadzaczy od Arturra.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ello Amigos. Zostało 4 dni do wyjazdu. Proszę posprawdzać ważność dokumentów, badanie techniczne 2oo, zielona karta itp. Dowód rejestracyjny położyć na stoliku przy drzwiach wyjściowych ...Arturro!? Teraz nie każdy nosi dowód rejestracyjny przy sobie, więc łatwo zapomnieć.

Obiadokolacja w piątek zamówiona na godz. 19:00. (Willa nad Rzeką, Szare 7, Milówka).

Kolejny nocleg, z soboty na niedzielę, myślę zrobić tu https://www.booking.com/hotel/ba/euro.pl.html Nie rezerwuję, ewentualnie klikniemy na Bookingu w piątek wieczorem.

Do zo.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Grupa najedzona, napojona... Pokoje takie sobie, ale żarcie dobre. Jutro Odžak.

Palić nie wolno, ale...

 

20190426_213955.jpg

20190426_214024.jpg

Odnośnik do komentarza

Jako zeszłoroczny uczestnik pozwalam sobie życzyć samych miłych chwil związanych z jazdą jak i pobytem. Pewien jestem, że tak będzie... Akurat także w drodze na Bałkany ale te Rumuńskie. Jestem praktycznie na słowackiej granicy, niestety tu leje desscz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...