Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Bałkany Zachodnie. Encore!


Jack

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze
2 godziny temu, xmarcinx napisał:

Paździoszku i Jack - wy jesteście jak te stare krzesła! Ciągle w to samo miejsce jedziecie.

Tak myślałem, żeby może tym razem nie zajeżdżać do Czaniu, ale Zoran to już prawie nasz prijatiel (chociaż Serb i do tego "żyd" ?). Jagnięciny w Sudbinie też sobie nie odmówię. Więc nie ma wyjścia, przystanek w Czaniu musi być. Ale nowe miejsca też zaliczymy. 

A że ogólnie tylko Bałkany i Bałkany? ... A bo klimat mnie się podoba ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

BTW. Informacje o regionie: Po wieloletnich pertraktacjach z Grecją, Macedonia zgodziła się na zmianę nazwy kraju. W zamian Grecja przestała blokować akcesję Macedonii do UE i NATO. W dniu 06.02.2019 Macedonia podpisała traktat akcesyjny do NATO. Od wczoraj - 12.02.2019 - mamy nowe państwo w Europie: Republika Macedonii Północnej.

Trzeba jechać. W kraju o takiej nazwie jeszcze nikt z Burgmanii nie był.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dnia 4.02.2019 o 21:39, Jack napisał:

Skopje baj najt, baja bongo, koko dżambo, ?

Plan podróży ,jak zwykle zacny ??

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wiosna idzie, czas się pakować. Ja to już żyję tym wyjazdem, choć zostało jeszcze (już tylko? ?) niecałe 2 miesiące ?

Chciałbym się zorientować ilu jest chętnych, kto na 100%, kto na 90%, kto na 10 dni, kto na 2 tygodnie.

Taka lista osób zdecydowanych na 100% jest wg mnie na razie:

Wyjazd na 10 dni:

1. Arturro

2. Marcin z Bielska

3. Mirek z Bielska

4. ZibiGo

5. Wicold

6. Kolega Spoko Gość ?

Wyjazd na 2 tygodnie:

Paździoch, Jack.

Osoby, które wcześniej wstępnie deklarowały chęć wyjazdu, a nie są na liście, poproszę o potwierdzenie, czy już na 100% i na jak długo.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ello Amigos! Czy nie ma więcej chętnych na bałkańskie winkielki i słoneczną AleBanię...?  ? ?

Odnośnik do komentarza
Dnia 3.03.2019 o 10:02, Jack napisał:

Wiosna idzie, czas się pakować. Ja to już żyję tym wyjazdem, choć zostało jeszcze (już tylko? ?) niecałe 2 miesiące ?

Chciałbym się zorientować ilu jest chętnych, kto na 100%, kto na 90%, kto na 10 dni, kto na 2 tygodnie.

Taka lista osób zdecydowanych na 100% jest wg mnie na razie:

Wyjazd na 10 dni:

1. Arturro

2. Marcin z Bielska

3. Mirek z Bielska

4. ZibiGo

5. Wicold

6. Kolega Spoko Gość ?

Wyjazd na 2 tygodnie:

Paździoch, Jack.

Osoby, które wcześniej wstępnie deklarowały chęć wyjazdu, a nie są na liście, poproszę o potwierdzenie, czy już na 100% i na jak długo.

Więc  tak jak rozmawiamy, ja na 99%  do wtorku dam znać konkret. Być może jeszcze jeden klient, Gdzie jest Zdun i gdzie Mirek Czarny? Czyżby Północ wyjazd? 

Odnośnik do komentarza

Witam, więc u mnie na razie bez zmian, nic nie wiem, sprawa się wyjaśni z początkiem kwietnia. Jeśli jeszcze będzie czas na dołączenie do szacownego grona to dołączę. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza

 

Wyjazd na 10 dni:

1. Arturro

2. Marcin z Bielska

3. Mirek z Bielska

4. ZibiGo

5. Wicold

6. Kolega Spoko Gość ?

7. Marcin62

8. Czarny Mirek

Wyjazd na 2 tygodnie:

Paździoch, Jack.

Osoby, które wcześniej wstępnie deklarowały chęć wyjazdu, a nie są na liście, poproszę o potwierdzenie, czy już na 100% i na jak długo.

Odnośnik do komentarza

10 muszkieterów tego nie grali, ale może więcej będzie.... i do przodu. Brakuje tylko starych znajomych... wielu he od Estoni...do dziś. ..

Odnośnik do komentarza
Dnia 29.03.2019 o 15:04, xmarcinx napisał:

@marcin62 dawno się nie widzieliśmy. Czym ty teraz jeździsz?

No z Tobą to chyba ostatnio kilka lat temu na zlocie burgmanii,  będzie z 5 lat he. Twoje wojaże obserwowałem na forum- gratulacje. Śmigam teraz 3 sezon FJR 1300AS '10 , taki półautomat mnożna powiedzieć, biegi bez sprzęgła zmieniam (pozostałość z wygody skutera), ale muszę zmieniać bo sam nie zmieni, tylko kciukiem albo nogą jak się chce.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
8 godzin temu, Dzasta napisał:

Chetnie bym dołączyła ale nie mam motorka no chyba ze bede was gonić autem ??

Dzasta, nie wiem, czy na serio piszesz, czy tak tylko.... ?

Jak chcesz, to noclegi oczywiście załatwimy, ale po trasie to już samotnie... ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pierwsze noclegi będę rezerwował przed Świętami, więc jakoś tak w tym terminie. Dołączyć to można i w ostatnim momencie, tylko minimalne ryzyko, że miejsca na noclegu nie będzie.

Dzasta, tylko proszę przeczytaj pierwszy post w tym wątku ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
53 minuty temu, morwa37 napisał:

...jadę do Amsterdamu.

Piotrek, w Skopje taniej coś Ci załatwimy...  ?

Odnośnik do komentarza
Dnia 1.04.2019 o 11:05, Jack napisał:

Pierwsze noclegi będę rezerwował przed Świętami.

Jack, pewnie będzie ciężko z noclegami, mówię o tym nr 1, to jednak co dla niektórych długi wypoczynek, w same święta w tym roku wpadamy. Także "żeby nikt nie mówił" to chyba pierwsze spotkanie nie wypali "miejscówka 26.04 Milówka, zbiórka, Hotel Beskid"? Ten rok jest wszystko w jednym he. Myślałem i napisałem w końcu bo ten rok majówka i święta to jeden ciąg. Tylko żebym bana nie dostał?.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Od dwóch lat nocujemy w Milówce w tym terminie z piątku na sobotę. Jakoś nigdy wielkiego obłożenia nie było. Damy radę ?

A jak nie będzie pokoi, to tam na podwórku takie schody są wysokie... Pod schodami powinno być taniej ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak pisałem, czekam na relację, bo ja z Markiem 62 (Siorbak), ruszam na Burgmanię w czwartek 30-go maja, bawimy się tam do soboty 1-go czerwca (rano) i ruszamy trasą Czechy, Austria (Grossglockner), Słowenia (Mangart), Włochy (Triest), całe nabrzeże Chorwacji (po Dubrownik) i powrót przez Bośnię i Hercegowinę, Węgry (musowy Budapeszt), ponownie Austria (Wiedeń) i tranzyt na Czechy i cała Polska po Świnoujście (jak zawsze, blisko)... My dla odmiany robimy to w 12 dni. O ile Austria i Włochy są mi już znajome, to kierunki bałkańskie będę dopiero poznawać... Jak macie jakieś sugestie i porady (o konieczności paszportu i zielonej karty w B&H, już wiem), to będę wdzięczny. Jak tam wygląda sprawa telefonii komórkowej, obsługa naszych operatorów jest OK?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...