Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Bałkany Zachodnie. Encore!


Jack

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze
29 minut temu, Jack napisał:

Podciągam wątek ?

Najbliższy wyjazd - zbiórka w dniu 26.04.2019...

No to czekam na opisy z trasy, bo ja prosto z Burgmanii ruszam w stronę Chorwacji przez Czechy, Austrię, Słowenię do Triestu (Włochy), bo chciałbym zwiedzić, a to rzut beretem od chorwackiej granicy... 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No to jak się nic  nie pop    szy to se pojadę tylko nie wiem czy się jeszcze nadam bo znowu roczek przybył.?

Odnośnik do komentarza

Dzięki !Jacku,musimy być w domu 05 05.Więc pobalujemy u Zorana ze trzy dni, jedynie.....Już nie możemy się doczekać.A ten nasz nowy kolega ,spoko gość,przetestowany był na wyjazdach,niezły na winklach i przy barze he he.

Pozdrawiam Zbyszek

Odnośnik do komentarza

Podlasie gotowe do wyjazdu -trzy sztuki na 100%, reszta negocjuje 10 dniową rozłąkę z rodziną.

Czekamy na wiosne !!!

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ja tam tradycyjnie bardzo poważnie rozważam odprowadzić was do granicy, tak jak w roku ubiegłym.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Żeby nikt nie mówił, że nie mam planu, to mam. A co? ? Po telekonferencji z Arturrem i Szwagrem, proponuję jak niżej. Oczywiście plan jest po to żeby go zmieniać. 

26.04 Milówka, zbiórka, Uwaga, zmiana lokalizacji: Willa NAD RZEKĄ Irena Greń
Szare 7, 34-383 KAMESZNICA / 34-360 MILÓWKA, 

27.04 Milówka – Gradacac BIH/okolice/ (ok. 700 km, 8-9 h, część autostradowo )

28.04 Gradacac – Canj MNE (ok. 500km, 8 h, drogi lokalne, trochę winklowo )

29.04 Canj (2 noclegi, 1 pełny dzień. Kto chce pojezdzic, to Lovcen itp. Ja obowiązkowo wieczerza u Sudbiny, dlatego zostajemy tu dwie noce).

30.04 Canj – Himare ALB (350 km, 6-7 h, Przełęcz Llogara)

31.04 – 2.05 Himare (3 noce, 2 pełne dni. Plażing, łomżing. Dla spragnionych jazdy: Saranda, Butrint, Gjirokastra, Blue Eye jeśli będzie sucho)

3.05 Himare – Skopje MK (450 km, 7-8 h, część trasy mocno winklowa). Wieczorem Skopje baj najt.

Grupa 10-dniowa

4.05 Skopje – Budapeszt/okolice (800 km, 8 h autostradowo)

5.05 Budapeszt – dom.

Grupa 2-tygodniowa

4-6.05 Skopje (4 noce, 3 pełne dni. Zwiedzanie... Skopje baj najt, baja bongo, koko dżambo, ?Mavrovo National Park, Jezioro Matka)

7.05 Skopje – Prizren RKS, choć podobno Kosovo je Srbija (rzut beretem, 2 h). Ostatnio Kosovo mnie nie urzekło, ale ponoć Prizren ładne jest.

8.05 Prizren – Żabljak MNE (300 km, 5 h, piękna trasa przez góry, winkle, winkle, winkle, Kanion Tary )

9.05 Żabljak – Budapeszt/okolice (700 km, 10 h, przejazd przez Durmitor, jeśli nie będzie śniegu)

10.05 Budapesz – dom? 1 dzień zapasu nam zostaje, bo myślałem wrócić 11.05.

Zapraszam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
3 godziny temu, Jack napisał:

Żeby nikt nie mówił, że nie mam planu, to mam. A co? 

Ale mnie Jack'u tym planem zaimponowałeś ?, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Plan jest ! Życzę udanego wyjazdu :scooter:

Odnośnik do komentarza

Na trasę Skopje Prizren weźcie poprawkę bo w 2h przez góry nie przyjedziecie, też tak myślałem a wyszło 4h, ale winkle też są?. Jak byście chcieli to mam namiar na fajną miejscówkę w Himare. 

Odnośnik do komentarza

Jacku oraz pozostali, film ?. Proszę bardzo.

Musiałem go mocno ocenzurować ? Nie no pierwotnie powstał długi film ok 70-80 minut więc przysypialibyście. Skróciłem go do 37 minut.

Przy okazji do Andrzeja w trosce o Twoje zdrowie tzn. bóle brzucha, korzonków (pamiętasz jak w Sarajewie zwijałeś się ze śmiechu) obiecuję nie spóźniać się na noclegach więcej niż 5 godzin.

https://youtu.be/wjR82GQXTwo

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Godzinę temu, spring napisał:

Jacku oraz pozostali, film ?. Proszę bardzo.

Musiałem go mocno ocenzurować ? Nie no pierwotnie powstał długi film ok 70-80 minut więc przysypialibyście. Skróciłem go do 37 minut.

https://youtu.be/wjR82GQXTwo

Piotrek, szacun! Postarałeś się. Warto obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, spring napisał:

Jacku oraz pozostali, film ?. Proszę bardzo.

Musiałem go mocno ocenzurować ? Nie no pierwotnie powstał długi film ok 70-80 minut więc przysypialibyście. Skróciłem go do 37 minut.

Przy okazji do Andrzeja w trosce o Twoje zdrowie tzn. bóle brzucha, korzonków (pamiętasz jak w Sarajewie zwijałeś się ze śmiechu) obiecuję nie spóźniać się na noclegach więcej niż 5 godzin.

https://youtu.be/wjR82GQXTwo

Piotruś bardzo fajny filmik, przyjedź na Moto Show (akurat na sobotę 2 marca mam bilet) - teraz są jeszcze tzw. tańsze w przedsprzedaży.

Odnośnik do komentarza

Filmik bardzo fajny,super lux  ,wracają wspomnienia z poprzednich wyjazdów- z tą różnicą ,że u nas nie było takiego profesjonalnego, (albo żadnego) operatora kamery. Myślę ,że na ten wyjazd ktoś jakiegoś VHS-a zabierze.

Moją uwage przykuła jedna ,niezmienna rzecz-syf i bałagan po drodze do apartmani u Zorana-że im to przez tyle lat nie przeszkadza.

W sumie mi chyba też nie przeszkadza ,skoro wybieram się tam kolejny raz-do zobaczyska !!!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dnia 11.02.2019 o 21:50, ARTURRO 73 napisał:

,niezmienna rzecz-syf i bałagan po drodze do apartmani u Zorana-że im to przez tyle lat nie przeszkadza.

Artur, nie przesadzaj. Ostatnio widziałem jak sprzątali 12 września 2017. ?

_20170911_235629.JPG

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ale kto sprząta ? Przecież ten z siatką to nasz. A Paździoch go ubezpiecza .Pewnie gdyby nie oni to syf byłby nie do przejścia ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Faktycznie mieli to zrobić wcześniej ale im się nie chciało.A tak odnośnie tej sytuacji to swego czasu jak wyjeżdżaliśmy z Grecji po urlopie to wystawili połamane krzesła,w następne wakacje stały w tym samym miejscu?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Paździoszku i Jack - wy jesteście jak te stare krzesła! Ciągle w to samo miejsce jedziecie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...