Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Allegro kupa- widziałeś/oglądałeś skuter niezgodny z opisem? Ostrzeż innych...


rudy_56

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Hehe jak to jest lekko przytarty to moj skuter mial wyglad salonowy bo polozeniu go na bok :) a naprawa wyniosla ponad 8 tys zl :) co prawda bylo wymieniane wszystko najmniej zarysowane ale jednak :) ludzie to maja pomysly

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Hmmm kolejny pa?ć na allegro...

O ile zakład, że niedługo wróci jako IDEAŁ? Rudy napewno Go wy?ledzi...

My?lę, że warto go ?ledzić bo je?li znajdzie się jaki? dostawca tylu potrzebnych i atrakcyjnych cenowo czę?ci to duża szansa, że komu? od nas wsi?knie jego An' tonówka 650 B)

Im więcej widzę takich rozbitków na allegro tym bardziej zaczynam uważać, że Burgmany 650 stan? się wkrótce łakomym k?skiem dla złodziej w Polsce :(

Odnośnik do komentarza
Hmmm kolejny pa?ć na allegro...

O ile zakład, że niedługo wróci jako IDEAŁ? Rudy napewno Go wy?ledzi...

My?lę, że warto go ?ledzić bo je?li znajdzie się jaki? dostawca tylu potrzebnych i atrakcyjnych cenowo czę?ci to duża szansa, że komu? od nas wsi?knie jego An' tonówka 650 B)

Im więcej widzę takich rozbitków na allegro tym bardziej zaczynam uważać, że Burgmany 650 stan? się wkrótce łakomym k?skiem dla złodziej w Polsce :(

Dlatego jeżdżę Tmaxem :( , w końcu jakby (nie daj Bóg) komu? podgrędzili to kupuj?c po żółtym kolorze bym rozpoznał że to Maria, a po granatwym że Rafała innych chyba nie ma w IV ( :( ) RP :(

Ale jak mówisz Mariusz, niebezpieczeństwo ro?nie wraz z liczb? skuterów w przypadku motocykli to już prawie reguła :(

Pozdrawiam

RobB. :(

Odnośnik do komentarza
Dlatego jeżdżę Tmaxem  :( , w końcu jakby (nie daj Bóg) komu? podgrędzili to kupuj?c po żółtym kolorze bym rozpoznał że to Maria, a po granatwym że Rafała innych chyba nie ma  w  IV (  :(  ) RP     B)

Ajajaj, a zapomniales o Tmaxie z HR (KLIK) ? Kolor srebrny z bialymi kierunkami :( . Miasto: Warszawa.

Jest jeszcze jeden "zoltek" w Przemyslu. Jeden T-Max jest w Gdansku.

PS. Jak na razie wszystkie rozbitki AN650 byly srebrne :( , to inne kolory sa w miare bezpieczne :( .

Odnośnik do komentarza
Dlatego jeżdżę Tmaxem  :lol: , w końcu jakby (nie daj Bóg) komu? podgrędzili to kupuj?c po żółtym kolorze bym rozpoznał że to Maria, a po granatwym że Rafała innych chyba nie ma  w  IV (  :lol:  ) RP    whist

Ajajaj, a zapomniales o Tmaxie z HR (KLIK) ? Kolor srebrny z bialymi kierunkami :lol: . Miasto: Warszawa.

Jest jeszcze jeden "zoltek" w Przemyslu. Jeden T-Max jest w Gdansku.

PS. Jak na razie wszystkie rozbitki AN650 byly srebrne :) , to inne kolory sa w miare bezpieczne :P .

No fakt, rypn?łem że się o 100 % :):):D , kurcze jak ko? jeszcze kupi to trzeba będzie skarpetki zdejmować bo palców drugiej dłoni zabraknie :D:D .

Ale dobrze, bo choć pod serwisem kolejki się nie ustawiaj? :D

Pozdrawiam

RobB. :P

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hej...

Wprost dziewiczy motorek--> http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=87520513 (nic tylko brać...)

W sumie powiem Wam, że jakby tak przejrzeć całe allegro to cięzko byłoby NIEZNALE?Ć kupy... Niestety takie sa narazie realia polskiego handlu skuterami na rynku... Jak już zostało wspomniane kilka razy wczesniej... Najpewniej jest chyba kupowac skuter od kogo? z Naszego grona, bo wiemy jak? historię ma każdy skuter, lub samemu sprowadzić...(jednak z tym bywa różnie i trzeba uważać...) !OK

Pozdrawiam, Kuba !OK

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Kubo... już nie przesadzaj. Akurat ta sztuka to można powiedzieć, że jest igiełka jak na polskie realia... :D

Sprowadzanie skutera samemu na własn? rękę wcale nie daje nam 100% gwarancji, że kupimy idealn? sztukę... chyba, że nie będziemy szukać samych okazji cenowych tylko pojazdy idealne.

Tak sobie my?lę, że jakby?my założyli nowy w?tek pod tytułem "allegro igła" to pojawiałyby się tam wypatrzone przez nas skutery raz na miesi?c :D

Ja znalazłem fajn? oferte na X9- tke... Nie mówię, że to kupa ale opis ma powalaj?cy !OK !OK :D

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M154771

Odnośnik do komentarza

No to panowie i panie sprzedajemy burgi i przesiadamy się na X9-tki. Wszak to najlepszy skuter :D !OK !OK

Poza tym zastanawiaj?cy jest kolor kufra oraz ta stodoła pełna "rarytasów" w idelanym stanie :D

Odnośnik do komentarza
Ja znalazłem fajn? oferte na X9- tke... Nie mówię, że to kupa ale opis ma powalaj?cy  !OK  !OK  :D

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M154771

Nie znam sie na tyle na Piaggio X9, ale nie jest to wersja EVO, jednak ma wydech i przednie lagi ewidentnie od wersji EVO...

A tu jeszcze "perelka" z ebay: Piaggio X9

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Kuba tu musze sie po tobie przejechac bo sie czepiasz tej YPki, no moze ma najwyzej krecony licznik ale kupa to to na pewno nie jest. W tym watku mielismy owszem nabijac sie z madrosci sprzedajacych zlom, doslownie ze szrotow naprawionych domowym sposobem w piwnicy i sprzedawanych potem jako "stan idealny" Natomiast ta YPki przynajmniej na zdjeciach wyglada calkiem niezle i moze sie myle ze ma krecony licznik, 1:1000 moze faktycznie tak malo jezdzic co tylko potwierdza moja teorie ze ciezko przez tak dlugi okres nabic tak malo km. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

no dobra dobra dobra :D ...

Hahahaha :D ... Niech Wam będzie... Ale tak naprawdę jedynym sposobem, aby się dowiedzieć który z Nas ma rację byłoby obadannie tej yp'ki... Może i się czepiam... Ale jak widze TAKI przebieg w skuterze z TAKIEGO roku to co? Mi nie pasi... A jak człowiek może przekręcić licznik do tyłu i wciskać kit, to chyba nie jest dla niego problemem wcisn?c komu? zrobiony złom...

Tak uważam... jak jest, tego niewiadomo ze zdjęć...(na których rzeczywi?cie wygl?dowo nie jest zła...)

Pozdrowionka, Kuba :D

Odnośnik do komentarza

Ładna ta sztuka ( prawie tak ładna jak moja :D ) . Ale moim skromnym laickim zdaniem jest taka ładna, bo była cała malowana. Na oznaczeniach brakuje mi literek DX, a z tego co wiem to tylko DX były całe w kolorze (plastiki).

Ale je?li się mylę, to nie bijcie !!!

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Na oznaczeniach brakuje mi literek DX, a z tego co wiem to tylko DX były całe w kolorze (plastiki).

Ale je?li się mylę, to nie bijcie !!!

Pawko... Corect :D

Kwadratowe lusterka, białe zegary, linka od hamulca bebnowego na tyle oraz kanapa bez pikowania- Jest to wersja nie "DX".

To, że skuter był cały lakierowany po jaki? przygodach nie podlega najmniejszej w?tpliwo?ci... m.in pewnie dlatego lusterka oraz dolne plastiki s? w kolorze a nie czarne.

Odnośnik do komentarza
Co do Atlantica, dorzucił czę?ci to i cena wzrosła, więcej o tej sztuce nie wiem.

K5tka hmm :)

Ten skuter miał być w Suwałkach, jeden dzień sprawił że tak się nie stało.

Sprzedawał go pan ze |rody Wielkopolskiej, był nawet do kupienie w pakiecie :):)

Co do przebiegu to niestety mylisz się Kuba, przebieg wzrósł o około 300km.

Pan z Gliwic go kupił, zarejestrował, pobawił się trochę i sprzedaje.

Jest nawet zarejestrowany na naszym forum - jeden post w dziale ogłoszenie odno?nie stelaża pod kufer.

Co do idealnego stanu to mu sporo brakuje :):):)

Jest zrobiony jak najtaniej można, popatrzcie np na cudne dekoracje czarnych plastików nad zegarami.

Sporo nad ta sztuka my?lałem, pana z Gliwic na czysto wyszło go nie więcej niż 12500 z rejestracja i "remontem" i moim zdaniem to ona już prosto nie jeĽdzi bo taka cena z powietrza się nie bierze. Tyle co mam do powiedzenia w tym temacie.

p.s

Mam dokładne - nie z allegro fotki jak wygl?dał po sprowadzeniu z Francji.

Pozdrawiam

Moi drodzy z tego co moje Ľródła podaj? czarna K5 ma od dzi? nowego wła?ciciela, ponoć okolice Sosnowca.

Jak s?dziecie wypłynie jeszczie na rynek ??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...