Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Allegro kupa- widziałeś/oglądałeś skuter niezgodny z opisem? Ostrzeż innych...


rudy_56

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Powrót KRÓLA(poczytajcie opis)... http://www.allegro.pl/show_item.php?item=83958147

Tylko ciekawe czemu ma już którego? z kolei wła?ciciela w polsce... CO najlepsze to każdy z innego miasta... teraz pora na gliwice...

A przebieg aby czasem przedtem nie był wieksz(rudy?) bo nie pamiętam, a mam takie przeczucie...

Pozdrówkas, Qbik :)

Odnośnik do komentarza

Ooo niedaleko mnie... I chyba wiem gdzie dokładnie znajduj? się te garaże. Jak będe miał czas to sobie go poogl?dam. Ja mam osobi?cie podejrzenia że ta sztuka była po mocnym dzwonie- no bo kto sprzedawałby skuter z tak małym przebiegiem i w tym niby idealnym stanie. Pomy?lmy ile mógł kosztować w francji że jeszcze sprowadzaj?cy miał z tego zysk.

Ale nie powiem... bardzo ładnie się prezentuje, wypicowany na maxa... zrzera mnie ciekawo?ć co z nim było nie tak :):):)

Odnośnik do komentarza

najpierw spojrz na ograniczinki kierownicy ... te przy główce ramy (o ile w skuterach takowe s? :) - wiem u mnie s? ) ...

jak miejsce ich styku z ram? będzie OK tzn że nie wyłapał czołówki ...

Odnośnik do komentarza

Co do Atlantica, dorzucił czę?ci to i cena wzrosła, więcej o tej sztuce nie wiem.

K5tka hmm :)

Ten skuter miał być w Suwałkach, jeden dzień sprawił że tak się nie stało.

Sprzedawał go pan ze |rody Wielkopolskiej, był nawet do kupienie w pakiecie :):)

Co do przebiegu to niestety mylisz się Kuba, przebieg wzrósł o około 300km.

Pan z Gliwic go kupił, zarejestrował, pobawił się trochę i sprzedaje.

Jest nawet zarejestrowany na naszym forum - jeden post w dziale ogłoszenie odno?nie stelaża pod kufer.

Co do idealnego stanu to mu sporo brakuje :):):)

Jest zrobiony jak najtaniej można, popatrzcie np na cudne dekoracje czarnych plastików nad zegarami.

Sporo nad ta sztuka my?lałem, pana z Gliwic na czysto wyszło go nie więcej niż 12500 z rejestracja i "remontem" i moim zdaniem to ona już prosto nie jeĽdzi bo taka cena z powietrza się nie bierze. Tyle co mam do powiedzenia w tym temacie.

p.s

Mam dokładne - nie z allegro fotki jak wygl?dał po sprowadzeniu z Francji.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hehe nie ma co... Go?ć jaki? debe?ciak... :D

Co najlepsze znów nie mam daleko...

I powiem szczerze, że fajny CEL wycieczki wiosennej... Może ze 30-40km mnie dzieli od tej miejscowo?ci, więc na wiosnę się przejade, zeby z go?cia jajo zrobić...

A to "Bergman" już od czasu TVN Turbo mnie wnerwia strasznie !YES

Pozdrówkas...Qbeczek :D

Odnośnik do komentarza
Gość MICHAŁ CHEMIK
więc na wiosnę się przejade, zeby z go?cia jajo zrobić...

Jedz jedz bo normalnie cena z kosmosu a dzwon to chyba był na 200% :D

chyba go na kropelkę do kupy poskładali że tak wygl?da...

ale cóż polak wszystko naprawi !YES

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Skuter się tylko przewrócił. Jeno nie napisano, że zaraz po dzwoneczku.......

Dobre, dobre !YES

Co? widzę, że te 400 K5 na francuskich blachach po dzwonach to przywoż? hurtowo...

Ciekawe czy ta sztuka też się znajdzie zaraz po zrobieniu spowrotem na allegro jak jej poprzednik w kolorze black?

Odnośnik do komentarza

hehehe zawsze zadziwiły mnie pewne "lakiernicze" pomysły.

widać lakiernik (malarz prędzej) ma nadmiar czarnej farby. I tym sposobem połowa skuterów po dzwonie będzie rozpoznawalna po czarnym kolorze :D

W sumie to nic ?miesznego bo 3/4 omeg w Mocherowie - jest pomalowana na grafitowy :D sytuację znam dobrze od zaplecza :D

Odnośnik do komentarza

ERMI czy mógłby? co? więcej opowiedzieć o tych Omegach ... bo wła?nie jestem na etapie wyszukiwania jednej takiej a nie chciałbym znowu zaatakować allegro kupy <_< .

Będę wdzięczny.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Znam jednego co swego czasu pomykał na takim monstrum(Shrek :) ) i podziwiam rozwijanie prędko?ci rzędu 150km/h po naszych dziurawych drogach na tych malutkich kółeczkach co widziałem w jego wykonaniu na własne oczy :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Znam jednego co swego czasu pomykał na takim monstrum(Shrek :) ) i podziwiam rozwijanie prędko?ci rzędu 150km/h po naszych dziurawych drogach na tych malutkich kółeczkach co widziałem w jego wykonaniu na własne oczy :)

Maximus... Shrek miał Aprilke Sr' ke 125 z jakim? kitem ale nie był to Runner 180.

Pozatym może 150 nie latał ale faktycznie do?ć szybko :)

Odnośnik do komentarza

A wy sie nie znacie... a moze ma tuningowy licznik ktory pokazuje do 200?? A moze ma dodatkowy nawiew na kierowce dzieki ktoremu wydaje sie ze sie jedzie 180?? :)

Piekna sprawa z innej strony taki runner, marzy mi sie taki na miasto :) (oczywiscie nie taki co jezdzi 180, 120 mi starczy :))

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Maximus... Shrek miał Aprilke Sr' ke 125 z jakim? kitem ale nie był to Runner 180.

Pozatym może 150 nie latał ale faktycznie do?ć szybko  :)

Może i nie był to runerek ale przy 140 licznikowych na mojej 400 dochodził mnie na wisłostradzie więc st?d szacunek jego prędko?ci na 150 . Jeżeli jednak nie 150 to już napewno 140 :)

Nie będę za?miecał tego w?tku przekonaniami czy Shrek jeĽdził 130 czy 150 jeżeli będzie zainteresowany sam odpisze niedowiarkom lub sprostuje moj? wiedzę.

Odnośnik do komentarza

Miałem formułke 125ccm 2-cylindrow? i maks to było 130km/h więc jako? mi się nie wydaje żeby ten runnerek tyle szedł :) Chyba że zrzucił go z Mont Blanc, ale to wtedy każdy motorek leci tyle samo :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...