Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Allegro kupa- widziałeś/oglądałeś skuter niezgodny z opisem? Ostrzeż innych...


rudy_56

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
http://www.allegro.pl/item94199158_bmw_c1_2000r.html

Kolejna w temacie, rynek zaczyna żywiołowo reagować na popyt panuj?cy na burgmanii  B)  :D  :D  i ?ci?ga niestety sporo szmelcu.

Nigdy jeszcze tyle C1 na allegro nie widziałem.

Szczerze mówi?c to i ja jestem zszokowany ilo?ci? kup pod tytułem BMW C1 :D;):D

Zbieg okoliczno?ci czy może polscy handlarze maxi masowo przegl?daj? forum Burgmanii oraz ogłoszenia "kupie" ?? ;)

Co do w/w ogłoszenia to kupa i to taka na kacu ;):DB)

Ciekawostk? jest tylko to, że ma "budzik" w milach... Ciekawe sk?d ten gruz sci?gneli :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Patrz?c na te wszystkie szmelce :D , zastanawiam się czy jeszcze można kupić u nas w kraju godny zaufania sprowadzony używany sprzęt, i dochodzę do wniosku :D że jedynie nówka z salonu choćby za ponad 2 krotnie wyższ? cenę ale nowy, :rolleyes: zapewnia satysfakcję i komfort psychiczny!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zbieg okoliczno?ci czy może polscy handlarze maxi masowo przegl?daj? forum Burgmanii oraz ogłoszenia "kupie" ?? :D

Szkoda że nie przegl?daj? naszego forum dokładniej :rolleyes: i nie zauważyli tematu "Allegro kupa"

Odnośnik do komentarza

Może nie ten temat .. choć pokrewny , pewnie niedługo zasypi? allegro nowe dalekowschodnie kopie Helixów i innych maxi:

Helix:

200563166173499.jpg

Majesty:

20058231081573499.jpg

Panteon:

20056211513173499.jpg

Żródło Honling

Beszcelni Ci chinole nawet się nie pokusz? choć o drobn? zmianę wygl?du.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nie no co za ?miecie... Nawet hondy shadow nie oszczędzili... ;);)

Sorki ale mnie poniosło.

pzdr

Odnośnik do komentarza

Hmmmm

Może i s? podobne ale....

W tych łudz?cych kopiach z pojemno?ci 250 cc wyciogneli v-max jak z dobrej 50cc ;]

helix 95 i 140kg ładowno?ci

ypka 90 i 160kg ładowno?ci

Z danych wynika wiec, że 2 dorodne kurczaki mog? jechac w trasie na pseudo helixie ;)

Ciekawe czy dotr? do Polski

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
superskutery... ;)

Ciekawe ilu "zuchów" trafi się by kupić te zgniłki...

Toż to całe zagłębie Kupowe , a my?lałem że Krotoszyn słynie tylko z żeliwnych tulei silnikowych !YES

Odnośnik do komentarza

Kurde Mariusz Szybki jeste?... Dopiero wytawione a ty już to znalazłe? :D . Ale i tak ja to wcze?niej znalazłem B)B):P

Swoj? drog? to widze że handlarze coraz bardziej przeginaj? :P Ostatnio widziałem Honda Wilga 50 B) . A w ogłoszeniu że to Baotian ale silnik co?tam stylizoany na Honda !tut Przesada :P

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Czyli jakbym miał "modema zapłonowego" poniewarz "brak iskry" to miałbym taniego skutera i byłby muj :(:(:(

Ratunku...! co za analfabeta i oszołom :(:(:(

Za takie oferty powinni kastrować ! :angry:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jak sobie przypominam zamierzchłe czasy i pewne osobliwe forum skuterowe,

to takie "oferty" i ortografia już mnie nie dziwi?. :lol:

Zaczęło się od tłumaczenia lenistwa i matolstwa "dysleksj?" i "dysortografi?", póĽniej pojawił się internet który

daje możliwo?ć "zaistnienia", dodatkowo to zaistnienie jest bezstresowe bo najczę?ciej incognito (nick) i efekty widać... <_<

pzdr

edit:

BTW:

żeby nie było...

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=95594376

cena chyba z "choinki" (minimalna nie została osi?gnięta) a i stan jakby mało

idealny...

Odnośnik do komentarza

Kurde...

Wiem że to temat, w którym podajemy linki do aukcji, ale powstrzymać się nie umiem whist . Z braku innych zajęć często przegl?dam allegro, i to co zauważam napawa mnie po czę?ci strachem, a po czę?ci niewyobrażaln? zło?ci? :) .

Często widze przecinaki z ropiedykanym kompletnie przodem, jakby kto? przywalił w mur przy 100km/h, ale sprzedawca zaklina się że moto wyglada lepiej w rzeczywisto?ci. I za 500 PLN można naprawić i sie cieszyć jazd? whist . Np. Poza uszkodzonym przodem (którego w rzeczywisto?ci prawie nie ma) stan BDB!!!

Teraz pytanie: czy w polsce naprawde istniej? takie jelenie żeby takowy wrak kupić, wyklepać i wyjeżdżać na drogi?? Toż to nie traktor tylko jedno?lad (choć w takim przypadku niekoniecznie :) ) który nieżadko pędzi ponad 200km/h !!!

Kiedy? pisałem do takich agregatów maile, ale w końcu doszedłem do wniosku że szkoda mojego czasu bo i tak ich z głupoty nie wylecze :):):)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Zajrzyj na forum motocyklistów. Tam pełno jest takich, co rozwal? motocykl i za 2 dni po klepaniu na kolanie we wł?snym garażu wszystkiego (od lag przez koła do ramy) wylatuj? na drogę i szalej? ponad 200kmh. Niektórzy nie maj? chyba instynktu samozachowawczego.

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...