Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Allegro kupa- widziałeś/oglądałeś skuter niezgodny z opisem? Ostrzeż innych...


rudy_56

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no Kuba gratuluję zakupu !w00t Teraz staniesz się posiadaczem 2-go burgolota !OKK

Svempas mogłe? napisac tak odrazu sk?d wiesz co? o tej sztuce i nie było by rzadnych zbędnych pytań. Ale tak ogółem to niezły wałek koles zrobił je?li to na stówe jest ta sztuka z ebay'a. Ciekawe czy każdemu bedzie wciskał kit że jest bezwypadkowa ? :unsure: Jestem ciekaw jak by zaregował jakby kto? z Nas przyjechał na miejsce i dopatrzył się tego że jednak co? było przy niej zrobione i miała dzwona. Albo spaliłby się lub po prostu udawał że nic nie wie !OK Może kto? się przejedzie i sprawdzimy !vampire

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hahahahha no i dostałęm odpowiedĽ na zalicytowanie w aukcji...

Hahaha jednak nie udało się...

"Witam

Niestety wkradł się bł?d ,oczywistym jest ,iż tej klasy motor nie kosztuje 11zł,

Cena to 11 tys zł.

Przepraszam"

Hahahahha go?ciowi sie chyba głupio zrobiło...

Choć szkoda bo już się trochę napaliłem !OKK ... Burga za 11zł jeszcze nie miałem...

Pozdrówki, Kuba !vampire

P.S. mariusz wiad. na gg nie dostalęm niestety !OK hehe ale skoro to Ty zmieniłe?, to znaczy że dojrzałe? EDIT postu, bo to w końcu do Ciebie był wpisany Edit...

Hehe a z czerw. to wiedziałem, że zaraz zniknie na czarny ale chodziło wła?nie o to chwilowe przyci?gnięcie uwagi nic więcej...

Pozdro dla Was chłopaki... !w00t

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

"Motor" co za fajfus ja bym mu za ten "motor" nie odpuscil i domagal sie oddania sprzetu za 11 zl.

Odnośnik do komentarza

Sam fakt wylicytowania skutera jest wi?ż?cy dla obydwu stron i niedotrzymanie warunków allegro jest podstaw? do dochodzenia swych praw na drodze s?dowej. Tak przynajmniej mi się wydaje, ale kto ma tyle sił na procesy i w efekcie niepewn? wygran?. :lol:

Następna allegro kupa , przynajmniej moim zdaniem. Skuter w "bardzo dobrym stanie", tylko pewnie błotnik i kierunkowskazy zgubił gdzie? w trasie.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Znaczy się... kierunkowskazy on ma, bo to "evo" (w lusterkach), te dziurki to "wloty powietrza",

tam gdzie w starym modelu były kierunkowskazy...

Brakuje mu błotnika, fakt. Mnie bardziej niepokoi stan tłumika przy przebiegu 11 kkm. Wygl?da jakby jeĽdził w Warszawie zim?. :lol:

pzdr

edit: małe poprawki txt

Odnośnik do komentarza

http://www.allegro.pl/item91300086_suzuki_...szwajcarji.html

Narazie jest podejrzenie, musze przewalic swoje archiwum.

Zgadza sie miasto, sprzedaj?cy, pojazd i przebieg - tylko stan nie :D

Pamiętaja państwo może wspaniałego K3 wystawianego w wakacje po dachowaniu ??

Maximus nie sprzedałe? przypadkiem swoich owiewek ??

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
http://www.allegro.pl/item91300086_suzuki_...szwajcarji.html

Narazie jest podejrzenie, musze przewalic swoje archiwum.

Zgadza sie miasto, sprzedaj?cy, pojazd i przebieg - tylko stan nie  :D

Pamiętaja państwo może wspaniałego K3 wystawianego w wakacje po dachowaniu ??

Maximus nie sprzedałe? przypadkiem swoich owiewek ??

Na 99% to ten sam po dachowaniu, co to był gotowy do rejestracji :D

Dla mnie jedno już na wstępie sugeruje, że to "po dzwonowy" An 400. K3 wychodził fabrycznie z dołem lakierowanym na srebrno ale w poł?czeniu z kolorem niebieskim, który był zdecydowanie ja?niejszy- taki wpadaj?cy w jasn? perłe :D

Ogólnie ?mierdzi kup? na odległo?ć :D

Ps. Maximus sprzedał wła?nie pod tego Antka czę?ć plastików i chyba kanape :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Maximus nie sprzedałe? przypadkiem swoich owiewek ??

Dokładnie to ta sztuka poznaje po samochodzie w tle którym go?ć przyjechał po graty do mnie. A mówił że będzie go strugał dla siebie :D

Z cał? odpowiedzialno?ći? mogę za?wiadczyć że to KUPA!!!

Odnośnik do komentarza

Rudy, nie żebym się czepiał, ale Twoje linki z archiwum prowadz? do AN650 z Wrocławia, natomiast sztuka z Allegro to AN400 z Celestynowa. Zgadzam się natomiast z Mariuszem, że trochę za ciemny chociażby w porównaniu z burgim z Łodzi z pocz?tku marca.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Zgadzam się natomiast z Mariuszem, że trochę za ciemny chociażby w porównaniu z burgim z Łodzi z pocz?tku marca.

Jest ciemny bo cały tył jest z mojego crash testowego rumaka - a tył był jak spod igły więc bazował na tym lakierze. Co do linków to on był wystawiany tylko na allegro.

Odnośnik do komentarza

Rudy, nie żebym się czepiał, ale Twoje linki z archiwum prowadz? do AN650 z Wrocławia, natomiast sztuka z Allegro to AN400 z Celestynowa. Zgadzam się natomiast z Mariuszem, że trochę za ciemny chociażby w porównaniu z burgim z Łodzi z pocz?tku marca.

650 tka z Wrocławia to juz inna sprawa i możliwe, że inna kupa, poczytaj dokładnie :D

Cały czas nad ni? pracuje.

Odnośnik do komentarza

Zwrócie uwagę na osiowosc tego "wynalazku"

dziwne koło "KLIK"

w sumie pomysł stary i mopedzik fajny w załozeniu ale ze zdjęc widac ze składali to sko?noocy i to chyba po pijaku :D

poslugujac sie znana telewizyjna reklama - nabywca gratulujemy - tandety heheeh whist

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No i kolejna kupa w naszym dziale...

"Lekko" uszkodzone C1

BMW jest w idealnym stanie ,silnik chodzi jak złoto, tylko sa lekko uszkodzone plastiki

Przerażaj?ce jest jak niektórzy ludzie postrzegaj? pojazdy jako "lekko" uszkodzone :):)whist

Ja widzę wyraĽnie, że ma pourywane lusterka, zagięt? osłonę tłumika, urwany crashpad, urwany lewy kierunkowskaz tylny oraz.... zbit? szybę !!

Brak zdjęć lewej strony sugeruje, że sprzedawca najprawdopodobniej chce co? ukryć :D

Nic dodać nic uj?ć... sztuka "piękna" :angry:

Ps. Najbardziej z tej aukcji podoba mi się jamnik :angry:

Odnośnik do komentarza

obydwa crashpady urwane...

po lewej stronie stercz? plastiki....

ręce i nogi opadaj? co ludzie wypisuj?....

a mógł napisać po prostu na czę?ci :angry:

pozdr....

ortos vel mr. c1

FlyingC1Trasp.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...